Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Chemiczne opryski

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Re: Chemiczne opryski

Postprzez YoShi » piątek, 8 lip 2016, 22:38

necia55 napisał(a):Proponuję obejrzeć, posłuchać i przemyśleć ! Zwłaszcza niedowiarkom !
http://www.wykop.pl/link/3256913/piloci ... samolotow/

znaczy, ze to Ty, to tak na powaznie? Czy jak? Tak sie pytam.
YoShi
użytkownik

Na forum od: 3 gru 2009, 19:41

Postprzez necia55 » sobota, 9 lip 2016, 18:08

YoShi napisał(a):
necia55 napisał(a):Proponuję obejrzeć, posłuchać i przemyśleć ! Zwłaszcza niedowiarkom !
http://www.wykop.pl/link/3256913/piloci ... samolotow/

znaczy, ze to Ty, to tak na powaznie? Czy jak? Tak sie pytam.

No przecież lato jest, tematów wiele na forum nie ma, to jakiś "ruch w interesie" musi być, nie? Do czego się Pyrcia przyczepi, jak się nie odezwę co jakiś czas? Postraszyć społeczeństwo też trzeba, bo jak się tu nie bać? "Kaczek dziennikarskich" nie widać, potworów w zalewie w Wapienicy brak, a niebo zasnute woalem , to i przypomnieć chemtrail'sy trzeba ! Bo a nuż na główki "polecą" zarazki i trzeba będzie "wspomóc" jakiś koncern farmaceutyczny, bo mają małe zyski ! Strzeżcie się !!!!! :!: :!: :!: :mrgreen:
necia55
użytkownik

Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Postprzez YoShi » sobota, 9 lip 2016, 18:52

A. Spoko. Czyli sezon ogórkowy. Juz myslałem, ze to na powaznie.
YoShi
użytkownik

Na forum od: 3 gru 2009, 19:41

Postprzez Pyramide » niedziela, 10 lip 2016, 09:57

neciu rozumie ze te rewelacje opierasz na dogłębnej analizie i wiedzy nabytej w necie czy pogadankach kościelnych
Ostatnio edytowano niedziela, 10 lip 2016, 09:59 przez Pyramide, łącznie edytowano 1 raz
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik

Na forum od: 20 lis 2008, 09:29

Postprzez Pyramide » niedziela, 10 lip 2016, 09:58

:oops: :oops: 2x
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik

Postprzez necia55 » niedziela, 10 lip 2016, 15:41

Pyramide napisał(a):neciu rozumie ze te rewelacje opierasz na dogłębnej analizie i wiedzy nabytej w necie czy pogadankach kościelnych

Tak moja Droga, właśnie tak ! Ale polecimy ze znakiem krzyża i te bezczelne bakterie i wirusy znikną jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki - wszak w kościele głupot nie mówią , pamiętaj o tym ! A w necie też mądre rzeczy można znaleźć :mrgreen: -- wprawdzie nie dla wszystkich (bo nie wszyscy są w stanie to zrozumieć i przetrawić) ale jak kto mądry, to mądrości znajdzie , prawda Pyrciu :D ??? Mądralo Ty moja :mrgreen:
necia55
użytkownik

Postprzez Pyramide » niedziela, 10 lip 2016, 18:08

necia co piszesz to jest oczywista oczywistość
Polecam fajną książke,jest już w księgarniach pt. " Z Galileusza też się śmiali"
Czasem krytycy i wynalazcy nie mają racji
necia też
Pyramide
użytkownik

Postprzez staszeks » niedziela, 17 cze 2018, 20:56

w nosy chyba z 16 na 17 w Rosji pojawiły się takie smugi jak na zdjęciach:
http://rusvesna.su/news/1529257262
staszeks
użytkownik

Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Postprzez necia55 » sobota, 5 paź 2019, 18:56

:D Wracam do tematu po długim czasie. Ciekawa jestem, czy zmieniło się Wasze podejście do tematu :P https://www.youtube.com/watch?v=gly40TH ... 5bvFOrAolE
necia55
użytkownik

Postprzez Pyramide » sobota, 19 paź 2019, 17:36

necia masz jakieś objawy u siebie ? czy tylko powtarzasz za kimś jak papuga.Może /zdradz gdzie/ nakręcają ciebie w jakiejś sekcie,grupie lub tp ?
Pyramide
użytkownik

Postprzez Nordman » poniedziałek, 21 paź 2019, 18:26

Lol, i nie ma się co dziwić, iż demencja starcza wierzy, że w Smoleńsku ruskie służby specjalne chodziły i strzelały ocalałym z tupolewa w głowy. Ten sam poziom myślenia krytycznego krytego ciężką pytą przez urojenia.
Nordman
nowicjusz

Na forum od: 2 wrz 2013, 10:49

Postprzez necia55 » wtorek, 22 paź 2019, 17:05

Pyramide napisał(a):necia masz jakieś objawy u siebie ? czy tylko powtarzasz za kimś jak papuga.Może /zdradz gdzie/ nakręcają ciebie w jakiejś sekcie,grupie lub tp ?

Pyrcia :P - oglądałaś filmik? Bo - kurczę blade - ja widzę już u Ciebie pierwsze oznaki podtrucia :mrgreen: . A tak całkiem poważnie - to nie muszą mnie "podkręcać" :P . Sama myślę i wyciągam wnioski :D . A , że różnych takich fakty nie przekonują, to już ich zmartwienie :lol: .
necia55
użytkownik

Postprzez staszeks » środa, 23 paź 2019, 11:39

necia
proponuję: obejrzyj filmik jeszcze raz i zastanów się nad tym co widzisz.
Dla przykładu podpowiem tylko jedno.
Jest scena ze zrzutem chemikaliów z samolotu.
Zauważ, że zrzut zachodzi pionowo w dół i jeszcze na dodatek..........................
Takich momentów w filmie, kiedy to przy krytycznym obejrzeniu filmu dochodzi się do wniosków innych niż zamierzał autor jest więcej..

Oczywiście jeszcze nie dowodzi, że jakieś zrzuty chemikaliów w atmosferę się odbywają.
Głośny był kiedyś przypadek próby uzyskania dobrej pogody w czasie igrzysk olimpijskich
staszeks
użytkownik

Postprzez staszeks » piątek, 25 paź 2019, 18:27

,może jeszcze jedno:
wyrzucane z samolotu chemikalia są widoczne od razu.
Smugi kondensacyjne kilka metrów za samolotem.
Jest potrzebny czas na skroplenie pary wodnej zawartej w powietrzu..
Nie twierdzę że smugi są całkiem nieszkodliwe.
Są - zawierają też produkty spalania paliwa, które jednak z tej odległości nie raczej widoczne.
Tyle moje zdanie na ten temat.
staszeks
użytkownik

Postprzez Nebelwerfer » poniedziałek, 4 lis 2019, 18:04

necia55 napisał(a)::D Wracam do tematu po długim czasie. Ciekawa jestem, czy zmieniło się Wasze podejście do tematu :P

Ja dalej uważam, że to bzdura. Filmiki w postaci "raportu fizyka" który nie wiadomo, czy skończył liceum, sklecone w Windows Movie Maker nie budzą we mnie poczucia, że obcuję z doskonale udokumentowaną teorią.

No ale przymknijmy oko, nie od dziś dowolny filmik z Youtube ma na tym forum wartość dowodową co najmniej artykułu w Lancet. Mnie zastanawiają ewidentne debilizmy w tej teorii, by wymienić kilka:
- skoro tam się zrzuca takie och, ach, szkodliwe substancje, to kto to zleca i dlaczego piloci nie mają problemu, żeby zrzucić takie świństwo na łeb swoim dzieciom czy babci?
- jaka jest gwarancja dla "zleceniodawców", że nie oberwą? W dni oprysku chodzą z parasolem? Mają antidotum?
- jaka musi być siła tych substancji, że robi ludziom kuku w śmiesznie małych dawkach, spadając kropelkami na teren o średnicy kilkudziesięciu kilometrów? I jeśli to tak mocno stężona substancja, to po co zabawa z opryskiem, jak można by było wrzucić garnek lub dwa do zbiornika wody pitnej i wyszłoby na to samo o wiele mniejszym kosztem?

Myślę nad wartością tej teorii i tak jakoś skojarzyło mi się:
Obrazek
"Ludzie , tacy jak Nebelwerfer to woda na młyn dla wrogich Polsce sił..." - necia55
Nebelwerfer
użytkownik

Na forum od: 5 sty 2015, 11:29

Poprzednia strona

Powrót do Pogaduszki