Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Jak wywalczyć swoje pieniądze

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Jak wywalczyć swoje pieniądze

Postprzez deletter » czwartek, 12 maja 2016, 16:18

Cześć! Od pół roku prowadzę mały sklep osiedlowy i wbrew wszelkim oczekiwaniom, nie idzie mi to źle. Mam tylko problem z jednym dostawcą, który jest mi winny towar, którego mi nie dostarczył, mimo wcześniejszego opłacenia. Sytuacja trwa już od dwóch miesięcy i zastanawiam się czy nie skorzystać przypadkiem z usług jakiejś firmy zajmujacej sie windykacja, bo kwota może nie astronomiczna, ale trzeba walczyć o swoje. Macie jakieś doświadczenie w tym temacie? Warto?
Ostatnio edytowano wtorek, 7 cze 2016, 11:04 przez deletter, łącznie edytowano 2 razy
deletter
nowicjusz
 
Posty: 3
Na forum od: 3 kwi 2016, 11:18
Lokalizacja: Bielsko Biała

Re: Jak wywalczyć swoje pieniądze

Postprzez davnbb » czwartek, 12 maja 2016, 16:25

Zanim zaczniesz reklamować jakąś firmę to polecam ekipy z osiedla - ich pojawienie się u dłużnika pozwala bardzo szybko odzyskać należność ;-)
davnbb
użytkownik
 
Posty: 1536
Na forum od: 3 mar 2008, 05:11

Re: Jak wywalczyć swoje pieniądze

Postprzez turalyon » piątek, 13 maja 2016, 14:15

Chmm to raczej odosobniony przypadek żeby to dostawca był winny towar. Z reguły to sklepy są winne za towar. A inna sprawa kto w dzisiejszych czasach kupuje do sklepu na przedpłacie??? Wszyscy na termin dają lub płaci sie w momencie odbioru
turalyon
użytkownik
 
Posty: 391
Na forum od: 10 lip 2008, 14:42


Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 34 gości