Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

single z odzysku

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Re: single z odzysku

Postprzez Dżulay » czwartek, 30 cze 2016, 11:09

tren_d napisał(a):czemu akurat organizować koniecznie dla ludzi z "odzysku" specjalne spotkania. Tak jakby ci ludzie byli jakoś specjalnie "napiętnowani" że nie moga nigdzie nikogo poznać bo wszędzie chodzą sami zajęci. Tak nie jest - w Polsce 3 miliony singli. Idziesz do Magnum albo Teatralnej i tam masz cała masę ludzi po 30-tce i w okolicach 40-tki plus minus. I zapewne niemało osób z tzw. "odzysku". W tym drugim miejscu nie byłem 5 lat więc nie wiem jak obecnie tam. Ewentualnie w Decade choć tam chyba chodzi więcej młodszych ludzi.


Nie chodzi o napiętnowanie. Nie każda osoba po przejściach jest na tyle odważna i ma czas oraz możliwość zwiedzania bielskich pubów w celach poznawczych w każdy wolny weekend. Może Tobie jako mężczyźnie jest prościej, kobieta pijąca piwo czy też inny napój wyskokowy sama w knajpie nie kojarzy się dobrze albo kojarzy się z jednym...
Oczywiście "single z odzysku" to hasło wywoławcze, nie miałam na myśli tylko i wyłącznie tego "gatunku" ludzkiego :-)
Dlaczego w klimatycznej knajpce z jakąś fajną muzyką w tle, najlepiej rockową nie można by zorganizować jakiegoś dnia w miesiącu pt: " dla wychodzących z zimowego snu" albo cosik w tym rodzaju? :wink:
Miejsca, które wymieniłeś raczej preferują i proponują zupełnie coś innego. Kto co lubi... Żeby nie było, że oceniam po okładce, byłam-widziałam.
Myślę, że nie jestem odosobniona :-)
Dżulay
nowicjusz
 
Posty: 8
Na forum od: 17 lis 2014, 08:07

Re: single z odzysku

Postprzez Dżulay » czwartek, 4 sty 2018, 07:33

I tak...
minęło półtora roku od założenia posta i nic, cisza :) Nic się nie zmieniło, w Bielsku dalej nic dla singli się nie dzieje poza Mszami z zaślubinami :) Ktoś powie, niezły pasztet z tej Dżulay skoro do tej pory nikogo nie chapneła...chapneła czy nie chapnęła, nie o to przecież tu chodzi. Chodzi o imprezy dla sinlgli w kwiecie wieku, którzy chcą kogoś poznać nie będąc narażonym na strzał w pyszczycho od zrozpaczonej partnerki/ra ;) I proszę nie mówić, że są gorączki sobotniej nocy...są są, tylko to nie ten przedział wiekowy. Inicjatywa wspaniała, rzeczywiście potrzebna dla osób + 50, zdecydowanie polecam. Osoby w tym wieku na prawdę mają się gdzie poznać, wybawić i przede wszystkim wyjść z domu. Byłam-widziałam :) Niestety dla osób +35, aktywnych, lekko skołowanych zaistniałą sytuacją rozwodu bądź wdowieństwa, jest ciężko się przałamać by nie być narażonym na śmieszność ze strony nastolatków ;)
Takie przemyślenia o poranku :)
Dżulay
nowicjusz
 
Posty: 8
Na forum od: 17 lis 2014, 08:07

Re: single z odzysku

Postprzez staszeks » czwartek, 4 sty 2018, 23:53

A może na imprezę z gatunku propagowanego tu:
http://www.bbtango.pl/
?????????
(choćby czwartkowe milongi)
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Re: single z odzysku

Postprzez Dżulay » piątek, 5 sty 2018, 15:35

Trudna sprawa...pomysł dobry ale dla jednostek ;)
Póki co, fajni ludzie zostają w domach i szukają szczęścia w necie nie wiedząc z kim rozmawiają, jak ten ktosiek wygląda, jakie są jego reakcje i takie tam ;)
Samo życie.
Dżulay
nowicjusz
 
Posty: 8
Na forum od: 17 lis 2014, 08:07

Poprzednia strona

Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 50 gości