Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Klub dla osób 30+

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Klub dla osób 30+

Postprzez TomekTomek » wtorek, 16 sie 2016, 22:48

Jest w Bielsku klub w którym w tygodniu można zastać osoby po 30-tce? Teraz wszystko zajęte małolatami z racji wakacji ale może jest miejsce gdzie można byłoby np. jutro wyjść i zastać kogoś po 30-tce. ;)
Avatar użytkownika
TomekTomek
nowicjusz
 
Posty: 1
Na forum od: 21 maja 2016, 18:34

Re: Klub dla osób 30+

Postprzez davnbb » środa, 17 sie 2016, 16:19

TomekTomek napisał(a):Jest w Bielsku klub w którym w tygodniu można zastać osoby po 30-tce? Teraz wszystko zajęte małolatami z racji wakacji ale może jest miejsce gdzie można byłoby np. jutro wyjść i zastać kogoś po 30-tce. ;)


Teatralna ;-)
davnbb
użytkownik
 
Posty: 1536
Na forum od: 3 mar 2008, 05:11

Re: Klub dla osób 30+

Postprzez tren_d » piątek, 19 sie 2016, 15:08

Teatralna i Magnum - jedyne miejsca chyba
tren_d
użytkownik
 
Posty: 1000
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00

Re: Klub dla osób 30+

Postprzez vilgefortz » piątek, 19 sie 2016, 23:35

Co rozumiesz przez sformułowanie "klub"? Bo pubów i knajp trochę jest dla starszej młodzieży:) W tygodniu w BB raczej nie potańcujesz ale np: karaoke w Sephi w środy, puby ze starymi rockendrolowcami to: Rock na rynku, Dog's Bolloc's na rynku, piwnica "Zamkowa", "Podcienia",Celna 10, dawna Mimoza czyli "Epoka" na pigallu, Ophium na rynku, Grawitacja, Franek, Magnum na ratuszowej. Można wybierać jak leci:).W większości ekipa po 30 wybiera te knajpy bo obsługa w podobnym wieku. Wśród starej ekipy z BB jest taka miejska legenda "SBB" (Szlakiem Bielskich Barów). W każdym piwko i "piśiątka" ciekawym ile zapamiętasz lokali po takim rejsie:)
Avatar użytkownika
vilgefortz
użytkownik
 
Posty: 568
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: śródmieście

Re: Klub dla osób 30+

Postprzez tren_d » sobota, 20 sie 2016, 16:41

vilgefortz napisał(a):Co rozumiesz przez sformułowanie "klub"? Bo pubów i knajp trochę jest dla starszej młodzieży:) W tygodniu w BB raczej nie potańcujesz ale np: karaoke w Sephi w środy, puby ze starymi rockendrolowcami to: Rock na rynku, Dog's Bolloc's na rynku, piwnica "Zamkowa", "Podcienia",Celna 10, dawna Mimoza czyli "Epoka" na pigallu, Ophium na rynku, Grawitacja, Franek, Magnum na ratuszowej. Można wybierać jak leci:).W większości ekipa po 30 wybiera te knajpy bo obsługa w podobnym wieku. Wśród starej ekipy z BB jest taka miejska legenda "SBB" (Szlakiem Bielskich Barów). W każdym piwko i "piśiątka" ciekawym ile zapamiętasz lokali po takim rejsie:)


to prawda
tren_d
użytkownik
 
Posty: 1000
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00

Re: Klub dla osób 30+

Postprzez szyszka » środa, 19 paź 2016, 13:56

Mam trzydzieści lat i nie rozumiem dlaczego dla niektórych jest to jakiś wyznacznik tego co wypada, czy nie wypada. Moje koleżanki po trzydziestce zaczęły zachowywać się jakby miały 50 lat, przeraża mnie to.
szyszka
nowicjusz
 
Posty: 3
Na forum od: 19 paź 2016, 13:54

Re: Klub dla osób 30+

Postprzez tren_d » środa, 19 paź 2016, 15:52

szyszka napisał(a):Mam trzydzieści lat i nie rozumiem dlaczego dla niektórych jest to jakiś wyznacznik tego co wypada, czy nie wypada. Moje koleżanki po trzydziestce zaczęły zachowywać się jakby miały 50 lat, przeraża mnie to.


już Cię kocham
tren_d
użytkownik
 
Posty: 1000
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00

Re: Klub dla osób 30+

Postprzez necia55 » środa, 19 paź 2016, 19:29

szyszka napisał(a):Mam trzydzieści lat i nie rozumiem dlaczego dla niektórych jest to jakiś wyznacznik tego co wypada, czy nie wypada. Moje koleżanki po trzydziestce zaczęły zachowywać się jakby miały 50 lat, przeraża mnie to.

Taaaaa.... przeraża Cię to. A może Twoje koleżanki po 30-tce mają jakieś życie ..... rodzinne? Chłopaków, mężów, dzieci.... ? Życie nie polega tylko na zabawie. Życie to obowiązki, praca, rodzina.... Do pewnego czasu zabawa jest fajna, ale potem zaczyna brakować tego ciepełka, bliskości, intymności. I szaleństwa młodości też zaczynają się "przejadać". Człowiek po 30-tce zaczyna myśleć poważnie, zachowywać się odpowiedzialnie. Zaczyna "budować gniazdo" i myśleć perspektywicznie. Jedynie osobniki niedojrzałe chcą się bawić, imprezować, szaleć - nawet wtedy, kiedy już skronie zaczynają siwieć :D . Z Waszych wypowiedzi - zwłaszcza Tren_d'zia wynika, ze jesteście osobnikami baaaaardzo niedojrzałymi i nic Wam już chyba nie pomoże zrozumieć, że życie to nie zabawa. :mrgreen:
necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Re: Klub dla osób 30+

Postprzez vilgefortz » środa, 19 paź 2016, 22:07

Nie tak Neciu. W BB jest mnóstwo ludzi 30+ i 40+, którzy chętnie pobawią się wieczorami bo są na przykład singlami albo co innego. I to nie tylko w weekendy. Widać to było w lecie na rynku, ogródki pełne były. Kto ma rodzinę to się grzeje przy niej w domku, ale mnóstwo ludzi by się zabawiło także w tygodniu tak jak się to robi w większych miastach. Niestety dużych klubów nie otwierają w tygodniu bo ilość klientów jest za mała aby się to opłacało. Mam nadzieję, że klub Miasto reaktywuje rockowe "Czad-Party" w czwartki ale to nie muza "klubowa" i nie wszystkim się podoba.
Avatar użytkownika
vilgefortz
użytkownik
 
Posty: 568
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: śródmieście

Re: Klub dla osób 30+

Postprzez tren_d » środa, 19 paź 2016, 22:21

Mając dzieci zapewne większość już nie chodzi - natomiast jest cała masa singli i ludzi po przejściach po 30-tce którzy siedząc w domu nikogo nie poznają.
tren_d
użytkownik
 
Posty: 1000
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00

Re: Klub dla osób 30+

Postprzez necia55 » czwartek, 20 paź 2016, 18:52

tren_d napisał(a): jest cała masa singli i ludzi po przejściach po 30-tce którzy siedząc w domu nikogo nie poznają.

Bo wychodzą z założenia, że w takim miejscu nikogo "wartościowego" nie spotkają. Ja nie generalizuje, ale sami piszecie, że "chcecie się zabawić" . A po trzydziestce, dziewczyny zazwyczaj już się "wyszumiały" i szukają czegoś więcej niż zabawy. Dlatego jest tak trudno. Może szukajcie w innych miejscach :mrgreen:
necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Re: Klub dla osób 30+

Postprzez davnbb » czwartek, 20 paź 2016, 19:15

necia55 napisał(a): A po trzydziestce, dziewczyny zazwyczaj już się "wyszumiały" i szukają czegoś więcej niż zabawy. Dlatego jest tak trudno. Może szukajcie w innych miejscach :mrgreen:

W Teatralnej niektóre czekają i szukają już od dłuższego czasu ;-)
davnbb
użytkownik
 
Posty: 1536
Na forum od: 3 mar 2008, 05:11


Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości