Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Co się dzieje w tym kraju?

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Re: Co się dzieje w tym kraju?

Postprzez Grego » czwartek, 1 wrz 2016, 15:01

error_terror napisał(a):Rozpoczynając tą dyskusję chciałem uzyskać odpowiedź na pytanie, dlaczego Polacy robią wszystko, aby doprowadzić do realnego konfliktu na miarę wojny domowej?
Politycy, dziennikarze oraz niestety Kościół nie robi nic aby sytuację znormalizować.O co tak właściwie chodzi?
Nie ma nic gorszego jak konflikt we własnym domu jakim dla mnie bezsprzecznie jest Polska.
Sam ten konflikt wywołujesz taka propagandą jak poniżej:
error_terror napisał(a):Paranoiczny przywódca jakiejkolwiek zbiorowości roztacza wokół nienawiść,oskarżenia i teorie spiskowe.Jest autokratą i narcyzem, wydaje mu się, że ma monopol na prawdę zarówno historyczną, obecną i nawet przyszłą.Podburza społeczeństwo siłą swojej retoryki i koncentruje ich agresję na zewnętrznym wrogu. Wróg pełni cenną funkcję - stabilizuje grupę, magazynując jej projekcje.

Twój post to czysta nienawiść, jednocześnie przywdziewasz togę zatroskanego wzrostem nienawiści. Nie widzisz tego? :?
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Co się dzieje w tym kraju?

Postprzez error_terror » czwartek, 1 wrz 2016, 17:54

Czytaj dokładnie to co napisałem. A napisałem o tym co się dzieje w Polsce, niestety takie są fakty.
Avatar użytkownika
error_terror
użytkownik
 
Posty: 363
Na forum od: 30 maja 2012, 10:53
Lokalizacja: Bielsko-Biała forever

Re: Co się dzieje w tym kraju?

Postprzez Pyramide » czwartek, 1 wrz 2016, 18:49

A napisałem o tym co się dzieje w Polsce, niestety takie są fakty.

to widać już dokładnie nawet na takim jak nasze forum
za chwile się dowiesz że jesteś kwiczącym lewakiem
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Co się dzieje w tym kraju?

Postprzez Grego » czwartek, 1 wrz 2016, 19:02

error_terror napisał(a):Czytaj dokładnie to co napisałem. A napisałem o tym co się dzieje w Polsce, niestety takie są fakty.
No dokładnie, takie są fakty. Sam je tworzysz. Jesteś ich przyczyną, podobnie jak większość Twoich ideowych pobratymców. Wasze posty to skoncentrowana nienawiść do zwycięzców z PiS i niezdolność do pogodzenia się z wyborcza klęską. Ja tez przegrałem. Korwin jak zwykle w ostatniej chwili nawywijał. No i co z tego? Bluzgam jadem na Kaczyńskiego? Inwektywami go obrzucam? Nie. Wygrał. Ma cztery lata rządzenia. Taki jest wyrok demokracji.
Kiedy pogodzą się z tym lemingi napięcie opadnie i wizja wojny domowej przestanie być realna, ale na razie się nie godzą. Chcecie destabilizacji żeby w zamieszaniu wasi pupile znowu dorwali się do steru. To będziecie ja mieli. Krew się poleje.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Co się dzieje w tym kraju?

Postprzez Piotrek » czwartek, 1 wrz 2016, 19:34

Grego napisał(a): Bluzgam jadem na Kaczyńskiego? Inwektywami go obrzucam?


Inwektywy? Przecież wystarczy opisywać rzeczywistość tego zgubionego człowieka, a już w tle zaczynają się czaić groza, koszmar i absurd, a ich rechot powoduje, że włosy na plecach jeżą się ze strachu. Znamienne jest to, że wystarczy, iż ktoś rzuci jakieś określenie, a wszyscy wiedzą kogo ono opisuje, a czy obraża? jeśli jest prawdziwe.
pozdrawiam
Piotrek
użytkownik
 
Posty: 3140
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Mikuszowice Krakowskie pod lasem

Re: Co się dzieje w tym kraju?

Postprzez Grego » czwartek, 1 wrz 2016, 19:36

Wszyscy wiedzą o kogo chodzi, bo wszyscy znają objawy paranoi lemingów. Wszędzie jej pełno.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Co się dzieje w tym kraju?

Postprzez Pyramide » czwartek, 1 wrz 2016, 19:36

Śmierć żołnierza-PiS:nie było uchybień
Wyciek danych PESEL-to samo
Agresja narodowców-policja zachowała się ok
HGW zaraża PiS "NieMojąWiną"? /z tt JN/
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Co się dzieje w tym kraju?

Postprzez error_terror » piątek, 2 wrz 2016, 00:41

Grego napisał(a):Chcecie destabilizacji żeby w zamieszaniu wasi pupile znowu dorwali się do steru. To będziecie ja mieli. Krew się poleje.

To jest kwintesencja moich obaw.
Avatar użytkownika
error_terror
użytkownik
 
Posty: 363
Na forum od: 30 maja 2012, 10:53
Lokalizacja: Bielsko-Biała forever

Re: Co się dzieje w tym kraju?

Postprzez Grego » piątek, 2 wrz 2016, 07:44

Szanowny Errorze Terrorze: Wojna domowa jest naturalną konsekwencją nieudanego procesu wyłaniania władzy. Mohery nienawidząc Tuska i jego drużyny zuchów znosiły jego wolę przez 8 lat bo taki był werdykt wyborczy. Skoro wy nie chcecie uznać werdyktu wyborczego to trzeba będzie wyłonić władzę w inny sposób czyli siłą. Prosta konsekwencja waszej decyzji. Kto próbuje podważyć władzę wybrana w wyborach ten pcha kraj do destabilizacji i w konsekwencji wojny domowej. Taka jest kolej rzeczy. Przerabialiśmy to niedawno na Ukrainie. Do tego zmierza (czy świadomie to inna sprawa) Kijowski i wszyscy którzy mu pomagają. Pytanie czy warto?
Jakbym dostał od HGW kamienicę, albo pare metrów Pałacu Kultury za symboliczna złotówkę, to bym się może zastanowił. Ale kto kamienicy nie dostał a wspiera działania Kijowskiego ten jest moim zdaniem pospolitym głupkiem.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Co się dzieje w tym kraju?

Postprzez error_terror » piątek, 2 wrz 2016, 08:55

Szacowny Grego.
Rozdźwięk, który jest w polskim narodzie trwa od dłuższego czasu, kiedy o niejakim Kijowskim i KOD nikt nie słyszał. Są na szczytach politycznych ludzie, którzy (tak im się wydaje) mają misję zbawienia ojczyzny za wszelką cenę. Aby realizować swoje ambicje zrobią wszystko, niejednokrotnie ze szkodą dla tej właśnie ojczyzny i jej obywateli.
Po za tym nie chodzi przecież tylko o Warszawę.
Avatar użytkownika
error_terror
użytkownik
 
Posty: 363
Na forum od: 30 maja 2012, 10:53
Lokalizacja: Bielsko-Biała forever

Re: Co się dzieje w tym kraju?

Postprzez Grego » piątek, 2 wrz 2016, 09:45

error_terror napisał(a): Są na szczytach politycznych ludzie, którzy (tak im się wydaje) mają misję zbawienia ojczyzny za wszelką cenę..

A ja się właśnie obawiam ze takich nie ma. Są na szczytach wyłącznie ludzie którzy maja wizję chapać ile się da a potem się zobaczy. Obym ja się mylił, a Ty miał rację.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Co się dzieje w tym kraju?

Postprzez error_terror » piątek, 2 wrz 2016, 10:14

Ale przecież antagonizm dotyczy przedewszystkim szarego Kowalskiego czy Nowaka. Obywatele oddzielają sie od siebie biorąc przykład z góry. Gdyby chodziło o polityków to o mnie za mnie mogą się gryźć po gardłach. Zapewne jest tak, że w kuluarach Sejmu jedzą sobie z dziubków, a na oczach gawiedzi robią cyrk. Ale niestety taki spektakl dzieli społeczeństwo na dobrych, prawdziwych Polaków i gorszy sort, stojący tam gdzie stało... po drugiej stronie barykady.
Avatar użytkownika
error_terror
użytkownik
 
Posty: 363
Na forum od: 30 maja 2012, 10:53
Lokalizacja: Bielsko-Biała forever

Re: Co się dzieje w tym kraju?

Postprzez Pyramide » piątek, 2 wrz 2016, 10:23

Dla pogodzenia stron i niedopuszczenia do rozlewu krwi antagonistów odczytajmy apel smoleński
Zapiekłość tych co dorwali się do zbawienia Polski i ich klakierów jest porażająca
Jakoś świat nie zachwyca się tymi "pozytywnymi"zmianami i nie czerpie z nas wzorców
To że daje się podwyżki wojsku,policji nie jest gwarantem bezkarności rządzących.
Wszystkich nie da się otumanić i złapać za morde
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Co się dzieje w tym kraju?

Postprzez error_terror » piątek, 2 wrz 2016, 11:44

Pyramide napisał(a):Dla pogodzenia stron i niedopuszczenia do rozlewu krwi antagonistów odczytajmy apel smoleński

Na razie szykuje się odczytanie..."My dysponujemy teraz prawdziwymi dowodami, w tym tymi, które ukrywała komisja Millera. Mamy wstrząsające wyznania członków tej komisji. A także nowe nagrania załogi tupolewa, które do tej pory nie były znane. Ale nie pochodzą one z pokładu polskiego samolotu :?: . Każdy będzie mógł ich wysłuchać"
Kolejna pożywka dla tłumu .
Avatar użytkownika
error_terror
użytkownik
 
Posty: 363
Na forum od: 30 maja 2012, 10:53
Lokalizacja: Bielsko-Biała forever

Re: Co się dzieje w tym kraju?

Postprzez Grego » piątek, 2 wrz 2016, 12:03

Sam sobie zaprzeczasz Error. Raz piszesz:
error_terror napisał(a): Ludzie chcą mieć święty spokój a nie wieczne kłótnie o byle g.wno.

a za chwilę:
Ale przecież antagonizm dotyczy przedewszystkim szarego Kowalskiego czy Nowaka.
Albo albo. Z moich obserwacji wynika to co napisałem na wstępie. Ludzie mieli ten cały cyrk bardzo głęboko w d... do momentu kiedy najnowszy pomysł jednej z opcji stał się zagrożeniem dla bytu. Mowa oczywiście o Kopaczowej "egzaminie z człowieczeństwa". Od tego momentu zaczęła sie eskalacja agresji, bo do większości rozumnych ludzi dotarło, ze PO zamieni Polskę w pobojowisko jeśli Merkel każe. Pojawiło się realne zagrożenie. Zresztą widzimy to także na forum. Dyskusje tutaj dwa lata temu wyglądały zupełnie inaczej.
Kolejna pożywka dla tłumu
Jeśli popatrzysz w wątek o katastrofie smoleńskiej, to zauważysz że tam udzielają się niemal wyłącznie lemingi. Więc jeśli pożywka dla tłumu, to chyba dla was. :mrgreen:
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 99 gości

cron