Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Wakcje w chorwacji

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Wakcje w chorwacji

Postprzez turalyon » wtorek, 27 gru 2016, 21:51

Witam możecie polecić jakiś biuro w bielsku oferujące niedrogie hotele lub apartamenty w północnej Chorwacji? Od znajomych mam fajny namiar ale oni maja tylko.hotele na samym dole kraju
turalyon
użytkownik
 
Posty: 392
Na forum od: 10 lip 2008, 14:42

Re: Wakcje w chorwacji

Postprzez davnbb » środa, 28 gru 2016, 00:11

Poszukaj sobie na http://www.casamundo.pl/ lub http://www.interchalet.pl/ . Ja w tym roku znalazłem tam (przez pierwszą stronę znalazłem ofertę, której operatorem okazał się ten drugi serwis) noclegi w czerwcu w cenie 40 euro/noc (4 osoby dorosłe i dziecko) w Tribunji. Przez biuro będzie drożej bo zgarniają prowizję. Zresztą dość wysoką prowizję miała również Adriatica (znalazłem nocleg dla dwóch osób na miejscu i płaciłem 26 euro - ci co zamawiali przez Adriatice płacili za to samo coś około 40).
No i zostaje jeszcze serwis http://www.vacansoleil.pl . To są kempingi gdzie do wyboru są domki lub namioty. Zdarzają się tam fajne oferty. Korzystałem z ich kempingu w Biogradzie i byliśmy bardzo zadowoleni (szczególnie z ceny - rezerwując w styczniu dostaliśmy wtedy bardzo dobrą cenę).
davnbb
użytkownik
 
Posty: 1536
Na forum od: 3 mar 2008, 05:11

Re: Wakcje w chorwacji

Postprzez Pyramide » środa, 28 gru 2016, 11:11

Proponuje zobaczyć w necie na Vodice,Orebic,Crikverica.Do wyboru do koloru hotele,pokoje,domki,ceny
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Wakcje w chorwacji

Postprzez davnbb » środa, 28 gru 2016, 17:20

Pyramide napisał(a):Proponuje zobaczyć w necie na Vodice,Orebic,Crikverica.Do wyboru do koloru hotele,pokoje,domki,ceny

Może kolega napisze dlaczego interesuje go północ Chorwacji. Jeśli chodzi o dojazd to okolice Vodic wbrew pozorom nie wychodzą wiele dalej niż np. Pula a tam będzie taniej (bardziej niż Vodice polecam oddalone od niego o ok 1-2 km Tribunji - ludzie z Vodic przyjeżdżali do nas na plaże samochodem). Orebic to już około 200 km dalej i albo trzeba płynąć promem z Ploce albo jechać przez Bośnię i objechać cały półwysep - swoją drogą bardzo ładne miejsce. Co do Crikvericy się nie wypowiem bo nigdy nie byłem w tamtych okolicach.
davnbb
użytkownik
 
Posty: 1536
Na forum od: 3 mar 2008, 05:11

Re: Wakcje w chorwacji

Postprzez tren_d » czwartek, 29 gru 2016, 16:23

są już loty na Chorwację z Katowic lub Krakowa?
tren_d
użytkownik
 
Posty: 1000
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00

Re: Wakcje w chorwacji

Postprzez davnbb » czwartek, 29 gru 2016, 19:20

tren_d napisał(a):są już loty na Chorwację z Katowic lub Krakowa?

Kojarzę, że parę lat temu latał z Krakowa do Dubrownika Ryanair (ale to był chyba tylko sezonowy lot). Z tego co pamiętam to cena lotu dla dwóch osób nie zachęcała i wychodziła podobnie jak podróż samochodem. Jazda samochodem z winetami i jazdą na miejscu (np. Bośnia) zazwyczaj kosztuje mnie w granicach 1200-1500 zł (no i jadę w 4 lub 5 osób)a mam swobodę zwiedzania na miejscu i brak limitu na bagaż (w granicach rozsądku ;-) ). Myślałem też kiedyś o jeździe pociągiem do Splitu ale cena biletów również nie zachęcała.
davnbb
użytkownik
 
Posty: 1536
Na forum od: 3 mar 2008, 05:11

Re: Wakcje w chorwacji

Postprzez Azalea » sobota, 18 lut 2017, 16:40

W zeszłym roku także odbywały się loty z Krakowa w tamtym kierunku.
Avatar użytkownika
Azalea
nowicjusz
 
Posty: 3
Na forum od: 18 lut 2017, 16:32


Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 40 gości

cron