Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Co kupić żonie na rocznicę?

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Co kupić żonie na rocznicę?

Postprzez darful » czwartek, 18 maja 2017, 17:08

Zupełnienie nie mam pomysłu co kupić żonie na rocznicę... A to już za miesiąc,więc czasu bardzo mało :!:
Może podpowiecie coś z oferty tego sklepu xxxxxxxxxxxxxx/ bo widzę że rzeczy są dobrej jakości :wink:
Będę też wdzięczny za inne pomysły niż ubrania i dodatki!
darful
nowicjusz

Na forum od: 21 kwi 2010, 12:46

Re: Co kupić żonie na rocznicę?

Postprzez Piotrek » czwartek, 18 maja 2017, 20:00

To może ja coś podpowiem. Polecam Regulamin zwłaszcza pkt 5. - viewtopic.php?f=3&t=78430 z dedykacją także dla innych leniwych spamerów, których to ostatnio wysyp się zrobił.
pozdrawiam
Piotrek
użytkownik

Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez Alinoe » wtorek, 23 maja 2017, 08:26

darful napisał(a):Zupełnienie nie mam pomysłu co kupić żonie na rocznicę... A to już za miesiąc,więc czasu bardzo mało :!:
Może podpowiecie coś z oferty tego sklepu xxxxxxxxxxxxxx/ bo widzę że rzeczy są dobrej jakości :wink:
Będę też wdzięczny za inne pomysły niż ubrania i dodatki!

kup jej kwiatki i gumowe dildo. jak nie będą się jej podobać kwiatki to niech się pie..... :mrgreen:
Alinoe
użytkownik

Na forum od: 23 lut 2009, 21:25

Postprzez tepodong » środa, 24 maja 2017, 20:34

Restauracja np. Karol w wiśle lub coś oryginalnego. Ja bym ją wziął ją do carskiej w Białowieży. Magiczne miejsce, nocleg do wyboru w byłej stacji pkp, wagonie kolejowym lub w wieży ciśnień w dodatku przepyszne jedzenie no i uroki póki co w pień wszystkiego nie wytną. Ale serio zobacz w goglach jak się oferta przedstawia. Mówiąc nocleg w wagonie to nie mam na myśli kuszetki, ale full wypas exclusiv! naprawdę polecam! ZOBACZ! Białowieża towarowa - noclegi!
tepodong
użytkownik

Na forum od: 13 paź 2009, 20:03

Powrót do Pogaduszki