Forum Bielsko.Biala.pl
http://www.bielsko.biala.pl/forum/

Polska taka piękna
http://www.bielsko.biala.pl/forum/viewtopic.php?f=6&t=90048
Strona 1 z 1
Autor:  error_terror [ wtorek, 21 lis 2017, 08:35 ]
Tytuł:  Polska taka piękna

Cytat:
"Cywilizowana część Polski kiśnie ze Szczytna.
Otóż w tej małej miejscowości słynącej z akademii dla krawężników nastąpiła rzecz naprawdę niecodzienna. Nie jest to żadna nowość ale jednak rzadko to zjawisko da się tak fantastycznie zaobserwować.
Pierwszy raz od "chytrej baby z Radomia" i "wojny o karpia w Lidlu", nastąpiła kolejna materializacja polactwa.
Wszystkie najgorsze cechy Polaków za, które nienawidzą nas na świecie skumulowały się w Szczytnie i wyj.ebały jak przepełnione szambo. Nosacze w swoim naturalnym środowisku nienawiści, osrywania się, podpier.dalania i zawiści...

O co chodzi?
Telewizja Polsat kręci serię programów "nasz nowy dom"... dla patoli. Tym razem pani Katarzyna Dowbor wybrała do pomocy jedną z rodzin ze Szczytna. Samotną patolę z dwójką córek, które we trzy mieszkały w walącej się psiej budzie mającej 30 m kw.
Polsat wyremontował im tę fantastyczną 30 m posiadłość zupełnie za darmo. Zapewnili im takie luksusy jak lodówka czy sracz na bieżącą wodę.
Somsiedzi widząc jak Polsat remontuje dom dostali takiego dupościsku, że próbowali nawet remont zatrzymać.
W MOPS urywały się telefony:
-dlaczego to ona a nie ja?
-ona jest nierządnicą, jej się nie należy!
-to ja somsiad! ja siem nie zgadzam! mnie majo zrobić!

Próżne były tłumaczenia MOPS, że nie biorą w tym udziału bo to prywatna pomoc Polsat...
Niestety polactwo wyszło również z pań z MOPSu, który rozjebały się przed dziennikarzami i puściły w eter o rodzinie dużo niepotrzebnych plotek. Zabrakło profesjonalizmu. Ale to też żadna nowość. Polska to kraj przeciętniaków. Profesjonalizmu zawodowego tu nie uświadczysz.
Somsiadom nie udało się zatrzymać remontu. Świadomość, że somsiadka patola będzie mieszkać w 30 m willi nie dawała im spać po nocach. Uznali, że musi być ukarana. :mrgreen:
Oblali jej więc nowo odmalowany dom farbą.
W taki sposób polaczki dały upust swojej bezgranicznej zawiści. :twisted:

Czy rodzinie należał się remont czy nie? Kogo to kur.wa obchodzi. Remontowano go z kasy pana Solorza. Nic nam do prywatnej pomocy.

Tak to już jest w polskim piekiełku. :twisted:
Ktoś się jeszcze dziwi, że na nas plują na zachodzie? Poznali się na nas. :oops:
Legenda głosi, że w piekle jest specjalny kocioł dla Polaków. Żaden czart go nie pilnuje bo jak jeden polaczek wyściubi na zewnątrz kawałek ciała to reszta polaczków wciąga go z powrotem."
Autor:  Martii88 [ czwartek, 2 sie 2018, 15:02 ]
Tytuł:  Re: Polska taka piękna

Jak dla mnie to jest tragiczne zachowanie , ale czego to ludzie nie zazdroszczą… W życiu trzeba się uodparniać na takie zachowania, bo nigdy nie da się wszystkim dogodzić.
Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1