Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

OOOOOOOOOOOOOOOO

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Re: OOOOOOOOOOOOOOOO

Postprzez Nebelwerfer » czwartek, 29 sie 2019, 16:05

Acha, nie doszli. Ale szli? Setkami tysięcy, z Turcji do Polski przez Ukrainę, jak pisała Necia? Co się z nimi stało?

Myślę, że tu nie chodzi o cieszenie się, bo to zupełnie naturalna sprawa we współczesnej Europie, że obok Ciebie mieszka przedstawiciel innego kraju, który wyjechał za chlebem, uciekając przed wojną, itd. Tak jak nikt u nas nie przeżywa, że minął się na chodniku z Ukraińcem, tak nie sądzę, żeby ktoś w np. Włoszech miał stany depresyjne spowodowane tym, że WIDZIAŁ SYRYJCZYKA W AUTOBUSIE O JEZU CO TO TERAZ BĘDZIE.

Przypominam na potrzeby ew. dyskusji, że zgodnie z proroctwami tutejszych ekspertów, już rok albo dwa temu miałem mieć ściętą głowę, ew. być zaaresztowany przez ABW jako tajny wysłannik ISIS do spraw opanowania basenu w Koszalinie. Obie przepowiednie okazały się być mocno przesadzone :lol:

Dorzucam zdjęcie z wakacji na osłodę i dla potwierdzenia przypuszczeń.
Obrazek
"Ludzie , tacy jak Nebelwerfer to woda na młyn dla wrogich Polsce sił..." - necia55
Avatar użytkownika
Nebelwerfer
użytkownik
 
Posty: 1234
Na forum od: 5 sty 2015, 11:29

Re: OOOOOOOOOOOOOOOO

Postprzez Grego » sobota, 31 sie 2019, 06:10

Siedzą w Niemczech na socjalu, jeżdżą do domu na wakacje za pieniądze niemieckiego podatnika i śmieją się z kretynów co ich przygarnęli i utrzymują.
Od czasu do czasu (tak z dziesięć razy dziennie) wsadzają komuś "pro memoria" nóż w brzuch, gwałcą grupowo przypadkową Niemkę, plądrują restauracje, podpalają zabudowania, atakują policję, pogotowie ratunkowe, albo strażaków. Rzecz jasna ci co się jeszcze nie zdążyli wysadzić w powietrze w ramach dżihadu.
No bo ci co już się wysadzili teraz jakoby obracają w raju dziewice tudzież kozy.
Jeszcze jakieś pytania? Wątpliwości? Kłopoty? :?
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: OOOOOOOOOOOOOOOO

Postprzez necia55 » wtorek, 3 wrz 2019, 15:53

Nebelwerfer napisał(a):Acha, nie doszli. Ale szli? Setkami tysięcy, z Turcji do Polski przez Ukrainę, jak pisała Necia? Co się z nimi stało?

Myślę, że tu nie chodzi o cieszenie się, bo to zupełnie naturalna sprawa we współczesnej Europie, że obok Ciebie mieszka przedstawiciel innego kraju, który wyjechał za chlebem, uciekając przed wojną, itd. Tak jak nikt u nas nie przeżywa, że minął się na chodniku z Ukraińcem, tak nie sądzę, żeby ktoś w np. Włoszech miał stany depresyjne spowodowane tym, że WIDZIAŁ SYRYJCZYKA W AUTOBUSIE O JEZU CO TO TERAZ BĘDZIE.

Przypominam na potrzeby ew. dyskusji, że zgodnie z proroctwami tutejszych ekspertów, już rok albo dwa temu miałem mieć ściętą głowę, ew. być zaaresztowany przez ABW jako tajny wysłannik ISIS do spraw opanowania basenu w Koszalinie. Obie przepowiednie okazały się być mocno przesadzone :lol:

Dorzucam zdjęcie z wakacji na osłodę i dla potwierdzenia przypuszczeń.
Obrazek


Och, mój Boże :shock: Nebcio? Zmartwychwstałeś??? Nie zdekapitowali :o ??? Jak miło , brakowało mi twoich "napaści" na forum :P . No , nie doszli , jak miło i fajnie :D , nawet nie wiesz jak się cieszę , że nie doszli ! Że nie mamy mini kalifatu w naszym pięknym kraju i nasze dziewczyny mogą chodzić w mini-spódniczkach i szortach, z dekoltami na wierzchu :) , mogą bezpiecznie chodzić po plaży i na basen ( nawet ten w Koszalinie :P ) - komfort psychiczny jest gwarantowany!!! Fajnie ,że Cię nie aresztowali :mrgreen: ( chociaż - kto wie co jest Ci jeszcze pisane :mrgreen: nie zbadane są wyroki Pana ). A co się tyczy "ciemnoskórych gentelmanów? " to ci, którzy nas odwiedzają , ew. zamieszkują u nas, to w małych grupkach są nieszkodliwi, bo by się nie pozbierali, jakby ich nasze chłopaki dopadły, dlatego siedzą cicho :mrgreen: . I niech tak zostanie :D . A przedstawiciele innych nacji mogą się u nas integrować, byle by nie zaczynali rządzić, szumieć i nami pomiatać.
Pozdrawiam Cie Nebcio przez koszyczek malin i życzę serdecznie, żeby Cię nie dekapitowali :mrgreen:
necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Re: OOOOOOOOOOOOOOOO

Postprzez Nebelwerfer » poniedziałek, 9 wrz 2019, 14:01

Wszystko fajnie, dostrzegam zmianę nastawienia, brak życzeń rychłej śmierci, itd.
Niemniej jednak, dla uporządkowania dyskusji - jak to było z tymi wędrowcami przez Ukrainę? Zawrócili? Zasiedzieli się? Nigdy ich nie było?
"Ludzie , tacy jak Nebelwerfer to woda na młyn dla wrogich Polsce sił..." - necia55
Avatar użytkownika
Nebelwerfer
użytkownik
 
Posty: 1234
Na forum od: 5 sty 2015, 11:29

Re: OOOOOOOOOOOOOOOO

Postprzez davnbb » poniedziałek, 9 wrz 2019, 16:18

Nebelwerfer napisał(a):jak to było z tymi wędrowcami przez Ukrainę? Zawrócili? Zasiedzieli się? Nigdy ich nie było?

Czy przez Ukrainę czy nie - tego nie wiem. Jednak przez nasz kraj wiedzie (wiódł?) jeden ze szlaków (na szczęście tranzytowych). W naszej okolicy odkrywano nielegalnych pasażerów w przyczepach ciężarówek np. w Jordanowie czy w Pawłowicach. W innych częściach kraju było podobnie. Nie były to na szczęście takie tłumy jak te, które przemierzały Serbię czy inne kraje bałkańskie. Na tym przemycie uchodźców kasę zarabiały również polskie grupy kibiców z dwóch krakowskich klubów.
davnbb
użytkownik
 
Posty: 1536
Na forum od: 3 mar 2008, 05:11

Re: OOOOOOOOOOOOOOOO

Postprzez necia55 » poniedziałek, 9 wrz 2019, 17:46

Nebelwerfer napisał(a):Wszystko fajnie, dostrzegam zmianę nastawienia, brak życzeń rychłej śmierci, itd.
Niemniej jednak, dla uporządkowania dyskusji - jak to było z tymi wędrowcami przez Ukrainę? Zawrócili? Zasiedzieli się? Nigdy ich nie było?

Nebcio, jaka zmiana nastawienia????? Nie ma zmiany nastawienia :D nadal jestem na NIE !!!. Nadal uważam, ze Polska jest krajem chrześcijańskim i pogodzenie chrześcijaństwa i islamu to zły pomysł - niewykonalny ! Więc nic się nie zmieniło. Nadal jestem za tym, aby nie wpuszczać innowierców z Arabii, Afryki itp. , bo jest to dla nas niebezpieczne, co zresztą widzimy na zachodzie Europy. Tam nawet jej wysokość makrela przyznaje, że jest z ręką w nocniku :P ( budżet kuleje, obywatele psioczą itp. ) ogólnie - degrengolada :mrgreen: . Więc jakby nie patrzeć, racja jest jednak po mojej stronie - co Polacy przyznają jednym głosem :P ( poza wiadomą opcją POpapraną ) . Były plany "wędrówki ludów" przez Ukrainę, ale na szczęście się to wszystko rozmyło ( poza niewielkimi grupkami przemycanymi przez ludzi, którzy nasze dobro mają głęboko w ...... ) i niech tak zostanie . Jestem jak najbardziej usatysfakcjonowana, że nikt nie podrzyna nam gardeł, nie wbija noża tu i ówdzie, a przede wszystkim - że nie ma u nas mini kalifatu ustanawiającego nam prawa np. szariatu :mrgreen: . To mało?
necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Re: OOOOOOOOOOOOOOOO

Postprzez Nordman » czwartek, 12 wrz 2019, 16:27

necia55 napisał(a): a przede wszystkim - że nie ma u nas mini kalifatu ustanawiającego nam prawa np. szariatu :mrgreen: . To mało?


No faktycznie, katolicka ciemnota w ogóle nie bierze się za "prawo i sprawiedliwość".
Nordman
nowicjusz
 
Posty: 13
Na forum od: 2 wrz 2013, 10:49
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: OOOOOOOOOOOOOOOO

Postprzez GrzegorzD » piątek, 18 paź 2019, 18:00

dzien dybry!!!!

powróciłem 8)
Avatar użytkownika
GrzegorzD
użytkownik
 
Posty: 2029
Na forum od: 27 wrz 2009, 19:03
Lokalizacja: Hałcnów / Bujaków

Re: OOOOOOOOOOOOOOOO

Postprzez necia55 » wtorek, 22 paź 2019, 17:08

GrzegorzD napisał(a):dzien dybry!!!!

powróciłem 8)

Ano "dziń dybry" :D witojcie u nos :mrgreen: w tym bielsko-bialskim piekielnym sosie, podlanym szalejem i cykutą :mrgreen: .
necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Re: OOOOOOOOOOOOOOOO

Postprzez majster_jk » piątek, 25 paź 2019, 18:10

portal nuda, sprzedawczyki, blokuja zwykłe komentarze

Ten Jamro to po co tam to pisze? Wszystko jest na bielsko.info albo FB.....

Amen
Avatar użytkownika
majster_jk
użytkownik
 
Posty: 178
Na forum od: 14 lis 2006, 23:07
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Poprzednia strona

Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 52 gości