Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Jak wam się podoba program nowego dyrektora Teatru Pol

Wasze wpisy od dnia 01.01.2006 do dnia 01.09.2006 roku.

Postprzez Niezarejestrowany » wtorek, 10 sty 2006, 00:11

Szkoda tego Dutkiewicza, facet miał klasę, a ten nowy nie pasuje do naszego pięknego teatru.wszystkie dzeiewczyny kochały się i wzdychały do Dutkiewicza. ach jakiż on był uroczy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Niezarejestrowany » poniedziałek, 16 sty 2006, 22:03

oj szkoda ,szkoda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Niezarejestrowany » wtorek, 17 sty 2006, 19:46

moze będzie lepiej.Cierpliwości ,cierpliwosci
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Niezarejestrowany » wtorek, 17 sty 2006, 23:55

Darqi, brawo, chwalisz się, że nie chodzisz do teatru, ale że najlepiej było za Talara :))))) Co? Zadymki były lepsze? Czy wtedy chodziłeś? Ile razy? 1? I stąd miłe wspomnienia?
OK, przepraszam za tę ironię i oczekuję na poważne propozycje. Najlepiej od tych, którzy chodzą do teatru. Co wam się podobało w teatrze? Co lubicie? Czy tylko narzekać i jęczeć jak stare baby na ławce przed blokiem? Czy kłócić się jak przekupy na targu? Czy wyzywać się jak bolki w karczmie u Zenka? Czy coś jeszcze? Potrafi mi ktoś z was zaproponować coś konkretnego? Czy samą żółć, której macie zanadto...
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Niezarejestrowany » środa, 18 sty 2006, 07:15

np. suka off
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez darqi » środa, 18 sty 2006, 10:09

dyrektor/ za czasow pana Talara chodziłem do Teatru, teraz się mi to znaczie rzadziej zdarza... co w tym dziwnego ? Napisałem, że ostatnimi czasy najlepiej wspominam "zadymkowe" koncerty w Teatrze. Cieszę się, że od piątku znowu są ;)
darqi nie Dolar - nie musi sie wszystkim podobać !
darqi
użytkownik
 
Posty: 1676
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: 2B

Postprzez greg » środa, 18 sty 2006, 10:16

dyrektor/ Nie szarżuj, to że ktroś nie chodzi do teatru nie zamyka mu drogi do wyrażania opinii. Ja ostatnio też rzadziej zaglądam do teatru, bo nie pociągają mnie okazjonalne śpiewogry i adaptacje telewizyjnych seriali proponowane przez Talarczyka. Żeby chodzić do teatru trzeba natrafić w repertuarze na odpowiednią prpoozycję - jesli takowych nie ma, to też jest wina dyrektora.
greg
użytkownik
 
Posty: 565
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez Niezarejestrowany » czwartek, 19 sty 2006, 01:18

Greg, zaproponuj coś. Co jest dla ciebie odpowiednie? Darqi. na co poszedłbyś do teatru? Bo jak zwykle kończy się na narzekaniach, że jest źle, ale żadnych konstruktywnych wniosków. Proszę powiedzcie, jaki repertuar was interesuje, a nie jaki was nie interesuje. Bo to, że ten, który akurat jest, jest zły, a kiedyś było lepiej, to nie jest informacja bardziej wartościowa od codziennego polskiego biadolenia, że panie za Gierka to były czasy. Powtarzam, proszę o konkretne propozycje. Na co Państwo poszlibyście do teatru?
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Niezarejestrowany » czwartek, 19 sty 2006, 01:24

Sinus, Suka off to nie propozycja repertuarowa dla Teatru Polskiego w BB, ale hardcorowa, prowokacyjna grupa performance. Raczej dla klubu Rude Boy.
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez greg » czwartek, 19 sty 2006, 16:39

dyrektor/ Nie wiem czy naprawdę jestes dyrektorem, ale jesli tak to powiedz mi za co bierzesz pieniądze i za co bierzesz odpowiedzialnośc, skoro natchnienia do układania repertuaru szukasz na liście dyskusyjnej? Świętym prawem widza (również tego potencjalnego) jest krytykować i narzekać, a świętym obowiazkiem dyrektora jest proponować repertuar który ludziom się będzie podobał. Ty zdaje się chcesz role odwrócić: to widzowie mają układać repertuar, a dyrektor będzie narzekał że go nie lubią w BB. Żalosne! A co do moich preferencji: chciałbym w teatrze mieszankę nowych polskich autorów (niech Klata coś zrobi u nas np.), dużych teatralnych produkcji (w rodzaju "Mistrza i Małgorzaty" za Talara )oraz - jako dodatek - lekkich fars, które służą do posmiania się (no tu chyba z tym Allo, allo trafiłeś, dyrektorze, choć ja tego i tak nie polubię). I tyle, a ze śpiewaniem to ostroznie...
greg
użytkownik
 
Posty: 565
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez Niezarejestrowany » czwartek, 19 sty 2006, 23:39

Jezeli ten pan jest faktycznie dyrektorem ,to gratuluje elokwencji. To calkowita kompromitacja.To jakis prymitywny czlowiek. Mam mimo wszystko nadzieje ,że to jakis prostak podszywa sie pod niego.Obym miał rację.Gdyby ta osoba była dyrektorem ,to taka instytucja jak Teatr skazana jest na totalną zagładę .
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Niezarejestrowany » sobota, 21 sty 2006, 08:04

Nie, nie jestem dyrektorem teatru :)) Ale strasznie nie lubię tej żółci, która tu się wylewa. I mam nadzieję, że prawdziwy dyrektor tu zajrzy i zerknie na propozycje. A co do szukania natchnienia w necie, czemu nie Greg? Tu też są widzowie. Wszystkich warto słuchać. Nie warto słuchać tylko pojękiwań, utyskiwań i narzekań, naprawdę nie warto. Jakakolwiek propozycja jest o niebo lepsza.
Podejrzewam, że Klata wyczerpałby budżet teatru na cały sezon. Może się mylę.
Teatr jest dla tych, którzy do niego chodzą. Jak ktoś był w teatrze raz czy dwa razy 5 lat temu, to nie ma prawa niczego porównywać. Niech sobie porównuje te dwa spektakle na których był. Pozdrawiam,
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez zlotnik » sobota, 21 sty 2006, 16:10

Ja z teatrem jestem do tylu bo banialuki tam prawia......a tak wogole to kto placi na utrzymanie tych sal, budynkow i darmozjadow w nich walesajacych sie ???????????????
zlotnik
użytkownik
 
Posty: 95
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez Niezarejestrowany » sobota, 21 sty 2006, 17:46

Biedny, ubogi intelektualnie zlotniku nie masz w tej kwestji nic do powiedzenia. Lepiej się nie wypowiadaj.!!!!!!!!!!!!!!!
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez zlotnik » sobota, 21 sty 2006, 18:21

W czym mam sie NIE wypowiadac.....obludzie czas uciac ogon , podatnik jest obciazony a jacys debile mowia o sztuce , ktorej wogole nie widac w tych teatralnie nagranych ......wypowiedziach .Kolejny etap dewiacji w srodowisku , ktore powinno samo na siebie zapracowac .......sztuka a nie zalosnymi dyrdymalami , rynek ma rowniez swoje prawa.....jesli tego nie dostrzega sztuka.....to po sztuce .
zlotnik
użytkownik
 
Posty: 95
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości