Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Ja myslicie czy akademia techniczno humanistyczna powina jes

Wasze wpisy od dnia 01.01.2006 do dnia 01.09.2006 roku.

Postprzez Niezarejestrowany » sobota, 21 sty 2006, 13:50

hmmm... no wiesz, akurat taka kadre maja,a z autopsji wiem, ze niektorzy ida na studia aby miec papierek. praca nie zawsze, a moim zdaniem nawet rzadko, jest dokladnie w wyuczonym zawodzie. maja tam rozne predmioty, chemie zapewne, w wielu zawodach mogą pracowac.
dla niektorych pracodawcow liczy sie to czy skonczyles studia, wielu nie zwraca uwagi na to jakie ukonczyles, ewentualnie czy humanistyczne, czy techniczne. kierunek moze byc atutem.
a to czy inzynier bedzie bezrobotny, to zalezy od niego ;> zobacz jaki ped jest teraz na zarzadzanie i marketing albo informatyke, ile z tych osob pracuje w zawodzie? [nie liczac ludzi z zarzadzania, ktorzy skonczyli jako sprzedawcy]
uwazam ze powinni dalej kształcić inżynierów. dla wielu osób, to szansa na studia w Bielsku.
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez masathc » sobota, 21 sty 2006, 15:30

wiecie inzynier to zawsze bedzie inżynier i tu nic sie nie zmieni pozatym ten kierunek to tylko w bielsku jest nigdzie wiecej go w polsce chyba nie ma
masathc
nowicjusz
 
Posty: 1
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez zlotnik » sobota, 21 sty 2006, 16:00

kurna ........a jaki to szacunek.....Pan inzynier Kowalski ....a nie bydle co,i co z tego , ze o tylek wytrzec......ale nikt mi nie podskoczy teraz......pod budka z pifkiem .
zlotnik
użytkownik
 
Posty: 95
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez Niezarejestrowany » poniedziałek, 23 sty 2006, 11:17

że ten kierunek jest jeszcze w łodzi, ale głowy nie dam, z tego względu jest to kierunek bardzo elitarny w polsce, powinien się rozwijac a nie zostać zamknięty, jak buractwo nie ma pojęcia o czym gada, niech się zamknie albo spierdziela pod budke z piwem, tam zapewne ma więcej do powiedzenia i zna sie na poruszanych tematach
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Niezarejestrowany » poniedziałek, 23 sty 2006, 13:54

dokładnie zgodze sie spradzałem jest jeszcze ten kierunek w łodzi przeciez ath to był do niedawna jeszcze filia politechniki łódzkiej
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10


Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości