Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Są już zdjęcia finalistek wyborów miss podbes

Wasze wpisy od dnia 01.01.2006 do dnia 01.09.2006 roku.

Postprzez Niezarejestrowany » środa, 25 sty 2006, 11:40

Są już zdjęcia finalistek wyborów miss podbeskidzia 2006. Mam tylko jedno zastrzezenie do tego kto je malował i kto robił lub wybierał te zdjęcia... i dlaczego tylko poszczególne dziewczyny maja zdjecie całej sylwetki...!! Numerki 5,6,9, 10 i 12 w rzeczywistosci wygladaja calkowicie inaczej... Są to piękne kobiety, którym nic nie brakuje, a wyszły bardzo przeciętnie. Mam nadzieje, ze w wyborach ktore odbędą sie 19 lutego w Bielskim Centrum Kultury to własnie one będą górą, bo jednak zdjęcia to nie wszystko... Oto adres www.wsi.edu.pl/miss2006 oddawajcie swoje glosy, ale zwróccie uwage na wszystko... usmiech... zęby... włosy(ich dlugosc i naturalnosc)... oczy... i to jak kobieta patrzy w obiektyw bo to tez wazne... Milego ogladania!!!
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez placowy » środa, 25 sty 2006, 11:59

Czy musiałeś zaśmiecić pół forum? Naucz się obsługi. Nie wszystkich to interesuje.
placowy
użytkownik
 
Posty: 61
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez Niezarejestrowany » środa, 25 sty 2006, 12:14

Placowy/Idź sprzątac place! Nie udawaj moderatora tej listy dyskusyjnej! Nie podobają ci sie ładne dziewczyny? Chciałbys chłopców? Nie narzucaj swoich przekonań i poglądów innym.
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Niezarejestrowany » środa, 25 sty 2006, 12:20

Placowy/Przepraszam. Wczesniej nie zuważyłem, że Krzysztofff zamieścił swój post kilka razy. Widocznie mu jednak na widok ładnych dziewcząt odbilo. A tak nawiasem mówiąc, czy ktos opiekuje sie ta lista dyskusyjną?
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez placowy » środa, 25 sty 2006, 12:22

Nowszy. Tylko po co wklejać sześć razy ten sam tekst? Nikogo nie udaję i nie narzucam swoich poglądów. Tym sposobem zapytam ciebie: musisz oglądać zdjęcia dziewczyn trzepiąc kapucyna?
placowy
użytkownik
 
Posty: 61
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez placowy » środa, 25 sty 2006, 12:28

Chyba obaj powiedzieliśmy za dużo. Sorry!
placowy
użytkownik
 
Posty: 61
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez Niezarejestrowany » środa, 8 lut 2006, 22:11

A gdzie są te fotki?
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Niezarejestrowany » środa, 8 lut 2006, 23:54

www.wsi.edu.pl/miss 2006 . Powtarzam za Krzysztoffffem. Nie sprawdzałam.
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Niezarejestrowany » niedziela, 12 lut 2006, 09:08

Dlaczego nie chcecie oglądać kobiet? Dlaczego nie chcecie podyskutować o ich urodzie? Dlaczego nie chcecie wybrać jednej z nich?
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Niezarejestrowany » środa, 15 lut 2006, 22:22

nie myśłałem że Polki moga byc aż tak beznadziejne!!!skąd oni je wzieli,makijaż juz tu nie pomoże ślicznotki z nich nie będą niestety jedynie przeróbka zdjęć by sie przydała!z roku na rok coraz gorsze !!!
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Niezarejestrowany » niedziela, 19 lut 2006, 01:57

Wymieciono Balona - "orła czerwonego biznesu"
Upychanie na gwałt?

Jeszcze większe emocje niż nieprzedłużenie umowy z Andrzejem Rasińskim wywołała osoba nowego zarządcy państwowej firmy, którym decyzją SLD-owskiego wojewody został Jerzy Balon, szef bielskich struktur SLD i wiceprzewodniczący bielskiej Rady Miejskiej! Wygląda to tak, jakby rządzący jeszcze państwem, ale mocno chwiejący się już na szczycie władzy SLD upychał na gwałt swoich ludzi w państwowych firmach.

Jerzy Balon, który do Befado przyszedł z Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej, zdecydowanie takiej sugestii zaprzecza i zapewnia, że decyzja ta nie ma politycznego podłoża. - Wracam do gospodarki, do przemysłu lekkiego, który jest moją domeną. Z wykształcenia jestem inżynierem włókiennictwa, trzynaście lat pracowałem w przeszłości w przemyśle włókienniczym i mam doświadczenie w zarządzaniu zarówno spółkami prawa handlowego, jak i przedsiębiorstwami państwowymi. Nie doszukiwałbym się więc w tej decyzji podtekstu politycznego, a jedynie kwestii merytorycznych - mówi Jerzy Balon.

Także Krzysztof Mejer zapewnia, że nominacja ta ma wyłącznie merytoryczne, a nie polityczne, podłoże. - Jerzy Balon ma wykształcenie i doświadczenie predestynujące go do tej funkcji. Ma też bardzo dobry kontakt z wojewodą, co nie jest bez znaczenia biorąc pod uwagę fakt, iż Befado czekają własnościowe przekształcenia - mówi rzecznik wojewody śląskiego.

Stołek z nadania

Podbeskidzka „Solidarność” ma na ten temat zupełnie inne zdanie. - To rażący wręcz przykład decyzji czysto politycznej. Dotychczasowy zarządca Befado był apolitycznym fachowcem-managerem, który wyprowadził ten zakład z trudnej sytuacji. Teraz Befado ma stabilną sytuację ekonomiczną, a takie przedsiębiorstwa SLD lubi obsadzać swoimi ludźmi. I dlatego teraz do tego przedsiębiorstwa trafia człowiek z partyjnego nadania. Tym faktem jako związek zawodowy jesteśmy bardzo mocno zaniepokojeni, gdyż to przedsiębiorstwo, zatrudniające kilkaset osób, z powodu złego zarządzania miało już w przeszłości poważne kłopoty i bardzo boimy się powtórki tego scenariusza - mówi Marcin Tyrna, szef podbeskidzkiej „Solidarności”.

Prezydium Zarządu Regionu Podbeskidzie NSZZ Solidarność wystąpiło 31 maja z pismem, skierowanym między innymi do premiera Marka Belki, w którym zdecydowanie protestuje przeciwko powołaniu Jerzego Balona na zarządcę BZO Befado. Decyzja ta nie ma żadnego uzasadnienia merytorycznego - tym bardziej, że sytuacja ekonomiczno-finansowa Befado jest dobra. Jest to kolejny przykład, że przy realizacji interesów partyjnych i zapewnianiu posad dla prominentnych działaczy SLD nie jest ważny interes przedsiębiorstwa i zatrudnionych w nim pracowników - czytamy w stanowisku władz podbeskidzkiej „Solidarności”.

SŁAWOMIR HOROWSKI
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Niezarejestrowany » wtorek, 21 lut 2006, 21:04

wiele ładniejszych od nich dziewczyn chodzi po ulicach Bielska
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10


Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości