Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

jak to jest że studentów WSBiF na oś. Polskich Skr

Wasze wpisy od dnia 01.01.2006 do dnia 01.09.2006 roku.

Postprzez placowy » czwartek, 26 sty 2006, 12:58

mieszkańcu. Wszystkie budynki przy ul. Skrzydlewskiego mają powołane wspólnoty mieszkańców. Każda wspólnota ma zarządcę. W związku z tym pytanie: co w tej sprawie zrobili zarządcy? Przecież płacicie dość dużą kwotę na zarządzanie nieruchomością, więc wymagajcie działań.
placowy
użytkownik
 
Posty: 61
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez Niezarejestrowany » czwartek, 26 sty 2006, 13:19

wspólnpty zrobiły to co do nich należało, mają zamknięte parkingi otwierane na pilota i chwała zarządcom za to.Otóż nie wszystkie budynki mają wspólnoty a ja jestem właścicielem prywatnego budynku i czasami mam problem żeby wyjechać z własnej posesji bo jakiś studencik nie umie czytać to co wy robicie na tych studiach???? skoro wy czytać nie umiecie , że na bramie pisze nie zastawiać!!!!!!!
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez placowy » czwartek, 26 sty 2006, 17:38

Mieszkaniec. Skoro ktoś jest złośliwy, spuść mu powietrze z koła. Wiem, że to brzydki sposób, ale może zrozumie.
placowy
użytkownik
 
Posty: 61
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez Niezarejestrowany » piątek, 27 sty 2006, 07:19

studentów stać tylko miejsca na parkingu nie ma, cięc co zrobić???
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Niezarejestrowany » piątek, 27 sty 2006, 10:22

miejsc brakuje w weekendy a w tygodniu jest ich pod dostatkiem, zresztą tyle płacicie za szkołę, że pani dyrektor kóra podobno wszystko może powinna jakoś ten problem rozwiązać.Ale najlepiej załatwić z policją i strażą miejską żeby nie zakładać blokad i nie nakładać mandataów ot cała polska rzeczywistość.
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Niezarejestrowany » piątek, 3 lut 2006, 18:11

Sprawa łamania prawa drogowego przez studentów, ma dwa wątki. Pierwszy, to bezprawna zmiana planu zagospodarowania działki należącej do WSBiF, skutkująca zmniejszeniem ilości miejsc postojowych o ok 50, chociaż przy okazji zajęto ponad dwa ary cudzego terenu z diałek sąsiednich. Mimo to udzielono uczelni zgody na użytkowanie. To tyle, ile samochodów blokuje ul.ul Skrzydlewskiego, Tańskiego i wszystkie okoliczne dojazdy do bloków spółdzielczych.
Drugi: to całkowita bierność Straży Miejskiej i Policji na postój w miejscu oznakowanym znakiem zakazu postoju i w prawie pod słupkiem przystanku MZK.
Sprawa ta musi być dobrze znana Radzie Miasta, gdyż prodziekanem ds studentów, jest radny p. Janusz Okrzesik.
A wystarczyłoby, aby zbędny trawnik oddzielający jezdnię od chodnika ul. Tańskiego, na całej długości terenu uczelni zamienić na miejsca postojowe. Jest on wystarczająco szeroki aby nie naruszyć chodnika. Po otwarciu nieczynnej od poczatku działalności uczelni bramki, problem byłby rozwiązany.
Ale jest to chyba, za kadencji p. Prezydenta Krywulta sprawa nie do przeskoczenia, bo w swojej wypowiedzi dla tv Bielsat wyraził pogląd, że mieszkańcy Osiedla powinni się cieszyć mając tą szkołę za sąsiada i sami rozwiązać sobie problem.
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Niezarejestrowany » poniedziałek, 6 lut 2006, 12:35

Mnie nie stac aby placic ciagle 1 zl za parking bo haruje po 10 godzin dziennie aby zarobic na szkole , dzienne odpadaja bo musze za cos zyc! pomyslcie zcasem o tych ktorzy ostatni grosz wydaja na edukacje a wy robicie jeszcze problemy z parkowaniem - parkuje gdzie jest wolne miejsce a za parking nie bede placic bo poprostu szkoda mi nawet zlotowki!!!!!
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Niezarejestrowany » poniedziałek, 6 lut 2006, 14:18

skoroś taka biedna weekendowa studentko to trzbe autobusikiem jeździć a nie samochodem i to pewnie za dziesiatki tysiecy zlotych. Poza tym tyle trawniczkow macie ze moze troche ich oddajcie na rzecz parkingow!!!!
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Niezarejestrowany » poniedziałek, 6 lut 2006, 22:03

Do ciekawego/ Aby dostać 3x hop nalezy pisać takie teksty jak Przeciwnik bezprawia, przy czym mniej ważny jest nick, bo ta sama osoba wystepuje na tej liście dyskusyjnej pod różnymi nickami ale z ta samą obsesją. Trudno jest jej przebić sie do przodu listy więc jej to ułatwiam, bo najniebezpieczniejsi są frustraci.
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Niezarejestrowany » poniedziałek, 6 lut 2006, 22:09

Przez roztargnienie nabyte napisałem Hop (z dużą literą na początku), ale to jestem ja hop zaczynający się od małej literki.
Pozdro.Hoooop! Siuuuuuuup!
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Pień_2oo6 » poniedziałek, 6 lut 2006, 22:15

Studenci ATH na Placu Fabrycznym, studenci AE na Dworkowej są regularnie karani przez Straż Miejską za parkowanie samochodów pod uczelniami, chociaż oni nie mają możliwości zostawienia pojazdu na szkolnym parkingu - ponieważ go po prostu nie ma. "Czyżby pod tą szkoła panowały inne przepisy???" - na to wygląda, że są w Bielsku studenci równi i równiejsi.
Pień_2oo6
użytkownik
 
Posty: 160
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez Niezarejestrowany » wtorek, 7 lut 2006, 12:00

aaaa zapomniałem pozdrowienia dla pana prodziekana dr. Okrzesika:)
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Pień_2oo6 » wtorek, 7 lut 2006, 12:18

Tak z ciekawości: czy mieszkańcy osiedla podsunęli już ten temat do TVN ? Bo nie sądzę żeby nasze kochane media lokalne wykazały jakiekolwiek zainteresowanie.. ;)
Pień_2oo6
użytkownik
 
Posty: 160
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez Kaligula_ » środa, 8 lut 2006, 09:58

Dla mediów lokalnych najważniejsze jest pokazanie ośmieszającej się Pani Radnej, i Pana Radnego siedzącego po przeciwnej stronie sali sesyjnej rady miasta, z bardzo prawicowymi poglądami... Ja naprawde nie wiem dalczego oni ich pokazują, przecież to jest żenujące...
Kaligula_
użytkownik
 
Posty: 208
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez Niezarejestrowany » środa, 8 lut 2006, 14:57

Bardzo serdecznie na wstepie przepraszam, ale czy móglbym prosić o odpowiedz co zaliczamy do mediów lokalnych? Jakoś trudno mi sie z nimi spotkać. Być może mój światopogląd jest nieprawo... tfu! niewłaściwy, bo nigdy w mediach, które uzywam nie spotkałen nadobnego wizerunku Pani Radnej ani mężnego wizerunku Pana Radnego. A czy mamy ich tylko dwoje? A czy można uprzejmie prosic o ich przybliżenie przedstawiając z imienia i nazwiska? Wydaje mi się, że chociaz mi nieznane to jednak sa to osoby publiczne i ochrona ich danych osobowych nie obowiązuje.
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Następna strona

Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości