Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Ma ktoś internet w NET4ALL? Jakie są wasze opinie i jaki abo

Wasze wpisy od dnia 01.01.2006 do dnia 01.09.2006 roku.

Postprzez Niezarejestrowany » środa, 8 mar 2006, 13:19

Mieszkam na os. Beskidzkim i mam abonament e-180. Internet jest strasznie zamulony, chodzi duuuuuużo wolniej niż neostrada 128 kbit u mojego sąsiada. Wieczorami prędkość spada tak bardzo, że na wczytanie strony na portalu onet albo gazeta.pl trzeba czekać ok. 1,5 minuty. Jak zadzwoniłem do gościa z serwisu to mi powiedział, żebym sobie wziął opcję e-800 (transfer 800 kbit) tyle, że to kosztuje ok. 110 zł miesięcznie. Sorry ale do samego przeglądania stron powinno wystarczyć to co mam. Jak tylko skończy mi się umowa (za 2 miesiące) rezygnuję i biorę neostradę. Co do net4all to wejdź na ich stronę. Żenada. Od prawie 2 lat mają ten sam nieaktualny cennik z nieistniejącymi już taryfami. Aha, w weekendy czasami (ok. raz w miesiącu) nie mam wogóle dostępu do netu. Włączają dopiero w poniedziałek. Tak więc w porze gdy chcę posiedzieć na necie (wieczory w tygodniu i weekendy) dostęp jest koszmarnie wolny albo go nie ma. Jeśli jeszcze nie podpisałeś umowy to nie pchaj się w to bo będziesz żałował.
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości