Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Serce mi sie kroi i nóż w kieszeni otwiera - ostat

Wasze wpisy od dnia 01.01.2006 do dnia 01.09.2006 roku.

Postprzez placowy » wtorek, 31 sty 2006, 12:29

Zgłoś do Wydziału Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego, tel. (033) 4971717.
placowy
użytkownik
 
Posty: 61
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez Niezarejestrowany » wtorek, 31 sty 2006, 12:47

tak do strazy miejskiej, nie przpadam za nimi ale niech zrobią coś za co biora kasę. Pozdrawiam
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez greg » wtorek, 31 sty 2006, 18:51

Było kopnąć!
greg
użytkownik
 
Posty: 565
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez Niezarejestrowany » środa, 1 lut 2006, 09:23

policjanta, że niektóre firmy, np popularny sklep z odzieżą używaną, albo szkoły nauki jazdy, które reklamują się w ten sposób non stop od lat, dostają za takie praktyki po dwa mandaty np po kilkaset zł miesięcznie, płaca je regularnie, nie mają zamiaru zaprzestać praktyk, mają to zwyczajnie wrzucone w kszty, bo im sie to i tak opłaca
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez man » środa, 1 lut 2006, 09:53

a ja wam powiem, ze problem jest w czym innym !!! poprostu nie ma w bielsku darmowych miejsc gdzie moznaby powiesić plakat ... i stąd to całe zamieszanie ... przy każdym przystanku powinna stać darmowa tablica ogłoszeń !!! wtedy sprawy by nie było !!! najprościej karać ... to m/w tak jakby usunąć wszystkie kosze na śmieci w mieście i zacząć surowo karać za śmiecenie chodników ...
Avatar użytkownika
man
użytkownik
 
Posty: 3249
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Niezarejestrowany » środa, 1 lut 2006, 15:21

hmmm REKLAMA wszedzie kosztuje. W Niemczech tablic ogloszen przy przystankach nie widzialam, pomimo to nikt nie odwazylby sie uzywac drzew jako tablicy ogloszen.
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Niezarejestrowany » czwartek, 2 lut 2006, 08:57

Man, masz zwyczaj rzucania śmieci pod siebie jak nie ma w pobliżu kosza?Właśnie ślady takich jak ty są wszedzie - płakac się chce-spacerując np. dolinami tatrzańskimi-tam można znaleźć wszystko! Ludzie nie mają wyobraźni i myśla tylko o sobie-a brak darmowych miejsc to nie przyzwolenie na niszczenie drzew!Ale Polak to sobie właśnie zawsze tak MĄDRZE wytłumaczy!
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Niezarejestrowany » czwartek, 2 lut 2006, 09:26

Mentorski ton twoich wypowiedzi jest denerwujacy i żenujący. Wybrałas Niemcy?!
Twoja sprawa! Nie opowiadaj jednak na tym forum jak tam jest fajnie i że mamy z was brak przykład. Twoje zachowanie przypomina mi sąsiada, ktory nierposzony stale udziela mi rad, pokazuje drogie rzeczy, ktore powninienem sobie jego zdaniem kubpić, ale nie pyta czy mam na to pieniądze.Czyli nie pomaga, ale tylko sie wymądrza.ŻEGNAJ SPECJALISTKO OD WSZYSTKICH SPRAW!!!
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez man » czwartek, 2 lut 2006, 10:36

joka/ nie bądź bezczelna !!! wiesz, że nie o to chodziło ... poza tym jest chyba różnica między miastem, a szlakiem wysokogórskim - chyba, że jednak uważasz kosze za niepotrzebny atrybut naszych ulic ........ ktoś ci już to tutaj wyjaśnił: mandat jest kilka razy tańszy niż płatna reklama - więc się opłaca plakatować na drzewach !!! sposoby na uniknięcie takiej reklamy są dwa: wyższe mandaty lub darmowe miejsca do plakatowania - wg. mnie najlepiej połączyć obie metody z korzyścią dla nas wszystkich !!!
Avatar użytkownika
man
użytkownik
 
Posty: 3249
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Niezarejestrowany » czwartek, 2 lut 2006, 13:01

DO ANONIMA/ 1. anonimy zawsze budzily we mnie tylko obrzydzenie i awersje.2. ciesz sie, ze to nie tobie przyszlo sobie "wybierac". 3. Daj przyklad gdzie powiedzialam, ze w Niemczech jest wszystko super i ze Polska powinna brac z tego przyklad.Dziele sie swoimi spostrzezeniami, a komu nie pasuje, to nie musi sluchac - wybor i decyzja nie nalezy przeciez do mnie. 4. A kim ty jestes, ze wydaje ci sie, ze mozesz decydowac o tym, kto ma prawo wypowiadac sie na tym forum? 5. Niemcy ci nie pomagaja? - a czyje podatki sa WPLACANE do budzetu EU? Kazdy, kto wplaca ma prawo interesowac sie na co te pieniazki sa wydawane! I wierz mi im gorsza sytuacja finansowa w tych krajach, tym wiecej "zwykli podatnicy" zaczynaja sie tym interesowac. Poza tym, co cie tak ruszylo w mojej wypowiedzi?... ze w Niemczech na drzewach nikt nie odwazylby sie wieszac reklam? A moze to, ze reklama NIGDZIE nie jest za darmo? Reklama to koszty, ktore ponosi przedsiebiorca. A moze uwazasz, ze te koszty powinien ponosic konsument /podatnik? Bezplatne tablice na reklame? - a kto ma za to placic?
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Niezarejestrowany » czwartek, 2 lut 2006, 13:53

Ok, sorry MAN - poniosło mnie - nie mam do ciebie przeciez pretensji - tylko do ludzi wstrzeliwujących sie w drzewa - Karin - masz racje, niektorzy niepotrzebnie w ogóle się fatygują - i piszą jakies nazistowskie bzdury - wstyd mi za nich - gdziekolwiek czytam komentarze - pod jakimikolwiek artykułami - ja nie wiem w ogóle kto to wypisuje - wszystkie posty są pełne nienawiści, zazdrości - tacy jak anonim poniżej - krytykują i udają 'patriotów' - a obgaduja wszystkich po kolei za plecami...straszne - gdzie inteligencja i normalni ludzie? Chyba powyjeżdżali:(((
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Niezarejestrowany » sobota, 4 lut 2006, 01:26

joka, milo, ze jest na tym forum przynajmniej jedna osoba, ktora nie mysli kategoriami anonima :)
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Niezarejestrowany » sobota, 4 lut 2006, 02:35

O czym ty piszesz? O jakich anonimach? Na tej liscie i na każdym innym forum każdy jest anonimem nawet jeżeli używa nicka tak jak ty. Jak zwykle w swoich wypowiedziach i tym razem nie pozbyłaś się mentorskiego tonu. Gratuluję dobrego samopoczucia na "przymusowym wysiedleniu".
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez gripen » sobota, 4 lut 2006, 13:30

man/ owszem darmowe tablice ogłoszeń na drobne ogłoszenia osób prywatnych typu "sprzedam mieszkanie" lub "zaginął pies", ale niby dlaczego podatnik miałby sponsorować tablice na plakaty imprez komercyjnych lub dostawy nowego towaru? ... a może reklama w TV też powinna być darmowa?
gripen
użytkownik
 
Posty: 38
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez Niezarejestrowany » sobota, 4 lut 2006, 19:37

do anonima/1. pisze o takich jak ty kameleonach, wichrzycielach, ktorzy nie uzywaja nicka, albo uzywaja ich wiecej.2. nie obchodzi mnie czy ci sie "ton" moich wypowiedzi podobaja, czy tez nie...przeciez nie wypowiadam sie po to zeby ci sprawic przyjemnosc. 3. nie wiem, gdzie w mojej wypowiedzi doszukales sie humoru, ale owszem dobry humor mi dopisuje. Jezeli liczyles na cos innego, to coraz wiecej rozumiem twoje rozczarowanie i zlosc.
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Następna strona

Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron