Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Zarząd LOT-u podjął uchwałę, że na pok&#

Wasze wpisy od dnia 01.01.2006 do dnia 01.09.2006 roku.

Postprzez olek » środa, 15 lut 2006, 19:38

Nie, to nie jest jeszcze indoktrynacja. Gdyby "Nasz Dziennik" byl jedyną gazetą rozdawana na pokladzie LOT-u, to tak. Poza tym, wycglada na to, ze "Nasz Dziennik", Telewizja "Trwam" i "Radio Maryja" sa mediami w duzej mierze rzadowymi. Rzad musi miec bezposredni dostep do obywateli, a nie za posrednictwem niepewnej a nawet wrogiej kasty dziennikarskiej. Media nie sa wlasnoscia dziennikarzy, ani nikogo innego: jest to narzedzie, ktorym kazdy moze sie poslugiwac. Jesli zapewniona jest wolnosc prasy, to Rzad rowniez ma prawo z niej korzystac. Po 2-giej wojnie swiatowej, w krajach zachodnich nastapilo pewne wypaczenie: stworzono tamę, bufor w postaci niezaleznej prasy, i zabroniono rzadowi posiadac bezposredniego dostepu do ludzi. Zmniejszyla sie przez to skutecznosc rzadzenia. Ogolnie powiem, ze w tych burzliwych czasach, wiele osob nadużywa roznych hucznych pojec, takich jak indoktrynacja, panstwo wyznaniowe, itp.
olek
użytkownik
 
Posty: 2588
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez Niezarejestrowany » środa, 15 lut 2006, 22:37

"Nasz Dziennik" pełny kaczek pozwoli LOT-owi lepiej latać. Cel uświęca środki.
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez che givera » środa, 15 lut 2006, 22:42

Reżimowa tuba.
XXI wiek a ludzie nadal wierzą w bogów.
che givera
użytkownik
 
Posty: 1010
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Niezarejestrowany » środa, 15 lut 2006, 23:01

Chwała Bogu, że nie rozdają Kroniki Beskidzkiej!! Ze względu na jej ciężar żaden samolot nie wzbił by się w przestworza...
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez zlotnik » czwartek, 16 lut 2006, 08:05

Alan......kurde Ty jestes spostrzegawczy , dzieki Tobie uratowany zostal LOT.....i setki pasazerow.....:o)
zlotnik
użytkownik
 
Posty: 95
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez Niezarejestrowany » czwartek, 16 lut 2006, 15:29

W związku z uchwałą LOT-u znacznie podrożeją bilety w ramach przedwyborczej obietnicy "tanie państwo".Ciraz mniej chętnych na wydawanie opieniędzy na "Nasz Dziennik" to LOT musi uzupełniać kase ojca, aby mu nie zabrakło na nastepnego maybacha.
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez greg » czwartek, 16 lut 2006, 18:43

Nie lubię i nie czytam ND, ale interesuje mnie tylko czemu szanowni przedmówcy nie rozdzierali szat jak przy wchodzeniu na pokład samolotu dostawali przez lata Trybunę, organ SLD? Rany, jak ja nie lubię stadnej reakcji i taniej odwagi!!!
greg
użytkownik
 
Posty: 565
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez zlotnik » czwartek, 16 lut 2006, 21:07

kolego greg....tania odwaga teraz jest w modzie, nic nie kosztuje, mozna sie wpisac , podpisac , okrzyczec i przekrzyczec . Koszt odwagi w latach 60,70,80,90-tych byl nieco wiekszy, welu zaplacilo za to zyciem lub wygnaniem , kto to jednak chce pamietac !!!!
zlotnik
użytkownik
 
Posty: 95
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez Niezarejestrowany » czwartek, 16 lut 2006, 22:31

Skoro dawnymi czasu na pokładach samolotów LOTu pasażerowie dostawali Trybunę - organ PZPR to oznacza, że czasy zmieniły się tylko na tyle, że teraz będą dostawali gazetę będącą organem innej partii czyli PiS-u? A przeciez mialo byc zupełnie inaczej.
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Niezarejestrowany » czwartek, 16 lut 2006, 22:49

To znaczy jak inaczej? Jaka gazeta powinna byc rozdawana w samolotach LOT-u ?
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez greg » czwartek, 16 lut 2006, 23:10

przewidujący/ Nie w dawnych czasach tylko do zeszłego tygodnia, tylko jakoś nikomu to nie przeszkadzało?!
greg
użytkownik
 
Posty: 565
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez olek » czwartek, 16 lut 2006, 23:21

Mysle, ze uzycie przez czytelnika_prasy slowa "rozdawanie" (gazety) nie jest przypadkowe. Gdyz rozdawanie sugeruje prawie ze wciskanie na sile.
A dlaczego czytelnik_prasy nie uzyl innych sformulowan, prawie rownoznacznych, np. darmowe udostepnienie gazety albo oddanie do wolnej dyspozycji? Dlatego, ze chyba potepia te gazete, i sugeruje, ze nastepuje indoktrynacja na sile, tak jak w socjalizmie. Ogolnie powiem, ze przygladajac sie kazdej wypowiedzi na forum lub gdzie indziej, trzeba zadac sobie pytanie: dlaczego uzyto takiego a nie innego slowa? Dlaczego zaprezentowano takie a nie inne ujecie rzeczywistosci, taką przyslone, taką ostrosc, taki a nie inny zoom klatki (jak przy robieniu zdjec aparatem fotograficznym)? Wtedy duzo dowiemy sie o intencjach autora takiej wypowiedzi.
olek
użytkownik
 
Posty: 2588
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez Niezarejestrowany » piątek, 17 lut 2006, 08:09

Pytek- odpowiadam na twoje pytanie. Na pokładach samolotów LOTu powinny być te gazety o zasięgu ogólnopolskim, ktore mają największa ilośc czytelników i ktore w zwiazku z tym będą LOT-owi dostarczane bezpatnie - w ramach reklamy.
gerg,olek - weszliście już na tak wysoki poziom "intelektualnych" rozważan i wlasnej nieomylności, że trudno wam napisać wprost o co WAM chodzi. A chodzi wam o to, zeby odnowa polegała na tym, że zamiast jedynej słusznej siły narodu jaki była PZPR będzie teraz inna słuszna siła narodu, do ktorej oczywiście będziecie należeć WY. Zawsze od nowa to samo czyli TKM (Teraz K...a My).
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez greg » piątek, 17 lut 2006, 15:39

przewidujący/ Głupi jesteś i tyle. Nie mam zamiaru tłumaczyć się że nie jestem wielbładem i nie popieram PIS ani Rydzyka (wystarczyłoby gdybyś czytał to forum to bys sam wiedział co o nich myslę). Odnoszę się tylko do tego, że robisz wielkie halo z powodu tego że legalnie wydawany ogólnopolski dziennik będzie dostepny na pokładach samolotów LOT. Nie muszę go lubić ani czytać, tak jak nie lubiłem ani nie czytałem Trybuny, dostępnej do tej pory, ale żeby z tego powodu protestować i pisać o powrocie dyktatury PZPR?! Znajdż jakies lepsze argumenty, jak się rozejrzysz to napewno znajdziesz. A na razie zrozum to o czYm piszę: nie jest skandalem jesli w samolocie jest ND, tak jak nie było skandalem gdy na tacce podawali ci (obok Rzepy i Wyborczej) Trybunę. W Polsce wolnej i demokratycznej jest miejsce zarówno na gazety liberalne jak i na rydzykowe, nawet na Fakt i Superekspress. Spróbuj to zrozumieć, zanim zaczniesz swoim chorym umysłem interpretować moje wypowiedzi w sposób całkowicie niezgodny z ich treścią. I będę wdzięczny, gdy nie bedziesz mnie mieszał i mylił z olkiem (myslę że olek też się ucieszy)
greg
użytkownik
 
Posty: 565
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez zlotnik » piątek, 17 lut 2006, 17:03

Nie martwcie sie LOT tez na tym zarabia .
zlotnik
użytkownik
 
Posty: 95
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Następna strona

Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron