Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Z każdym dniem jest mi coraz bardziej przykro i wstyd,

Wasze wpisy od dnia 01.01.2006 do dnia 01.09.2006 roku.

Postprzez kuba » niedziela, 26 lut 2006, 18:25

a Ja stwierdzam stanowczo , ze o POLSCE mowi sie wiele i pozytywnie , natomiast tu i owdzie o POLAKACH mowi sie negatytwnie, wiec gdzies jest ten podzial !!!! W Irlandi prasa podawala przypadki lamania prawa przez naszych dorobkiewiczow bez znajomosci jezyka, w Kanadzie wylapano kilka gangow na kradziezy samochodow i okradaniu domow , w USA zlapano polskich kierowcow ciezarowek na przewozeniu nielegalnych emigrantow z USA do Kanady i na odwrot , goscinna Holandia majac klopot ze swoimi zwiazkami przymyka oczy na nielegalnych polskich robotnikow pracujacych na budowach , zmieniajac jednak stanowisko szybko wydala ich z kraju ....taki tylko maly przeskok.Braki rak do pracy na polskich budowach zapelniano ukrainska sila robocza , szkoly przyjmowaly nauczycieli z Ukrainy z braku chetnych do pracy na wlasnym rynku pracy.
kuba
użytkownik
 
Posty: 53
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez Niezarejestrowany » niedziela, 26 lut 2006, 18:32

Wstyd mi że są takie palanty co się wstydza własnej matki. Ty się powinieneś wstydzić, że sie wstydzisz swej ojczyzny a nie afiszowac się z tym. Ze wszystkimi swoimi ułomnościami się tak afiszujesz?
Wstyd Panowie wstyd...
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez che givera » niedziela, 26 lut 2006, 18:53

Szanowni państwo. Nie jest sztuką krytykować Q-nicka. Zastanówmy się co trzeba zrobić, by nie miał tego problemu i szczerze mógł powiedzieć, że się nie wstydzi.
XXI wiek a ludzie nadal wierzą w bogów.
che givera
użytkownik
 
Posty: 1010
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez kuba » niedziela, 26 lut 2006, 20:12

Wstyd jest jeszcze wiekszy jak te ulomnosci zajda plesnia i beda zjadaly ich "produkt" , czyli wstydliwych , nie jest wstydem przyznanie sie do ulomnosci, nie widze zadnego wstydu w tym aby uzmyslowic sobie i rodakom , jaki to wstyd byc tak wstydliwym w swych ulomnosciach .Wstydliwy nigdy nie nauczy sie byc widocznym w otoczeniu innych ......w dobrej jego formie .Nie wstydze sie , ze jestem czlonkiem tej spolecznosci wsrod innych spolecznosci ......to widac i nikt tego nie wymaze , natomiast wstydze sie , ze nie ma pietna dla tych , ktorzy na tym "napietnowanym wstydzie" zawstydzaja nas jeszcze bardziej ......kapisz !!!!!
kuba
użytkownik
 
Posty: 53
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez che givera » poniedziałek, 27 lut 2006, 18:29

miro. Moim zdaniem błąd powstał na początku. Zamiast się oburzać, powinniśmy zapytać QNicka dlaczego ma taki pogląd i jak go uzasadnia. Postąpiliśmy jak lekarz, któremu pacjent zgłasza ból nogi, a on daje skierowanie na amputację.
XXI wiek a ludzie nadal wierzą w bogów.
che givera
użytkownik
 
Posty: 1010
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Niezarejestrowany » czwartek, 2 mar 2006, 21:19

nie wstydzę się wprawdzie,że jestem Polką,alejest mi smutno,bo tak zwana szara większość naszych rodaków jest przerażliwa:agresywna,bezrefleksyjna,niedouczona,niedomyta,nieoczytana,roszczeniowa,nietolerancyjna,eliminuijąca każdą odmienność.Im dłużej żyję tym mniej wierzę w tak zwaną"mądrość ludową".UwaZam jednak,że w każdym społeczeństwie mamy do czyniewnia zarówno z pozytywnymi jak i negatywnymi przykładamii mimo mojego wielkiego krytycyzmu nie zamieniłabym moich"polskich"problemów na inne.Nawet kaczory i pisuary mnie do tego nie zmuszą.
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Niezarejestrowany » sobota, 4 mar 2006, 18:59

Dlaczego , nie wpadaj w kompleksy nie masz się czego wstydzić! Ja jestem bardzop dumna że jestem polką. Mmy przecierz piękną kulturę i historie , nasi przodkowi wlczyli o to by móc żyć w wolnej i niepodległej Polsce
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Niezarejestrowany » sobota, 4 mar 2006, 22:54

owszem jest się czego wstydzić-przede wszystkim:zakłamania,chamstwa,agresji i mitomanii.
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez placowy » sobota, 4 mar 2006, 22:59

Autor tekstu: Przemysław Łucyan; Oryginał: www.racjonalista.pl/kk.php/s,4618
Ja również uważam, że w Polsce wiele rzeczy działa niewłaściwie i wymaga naprawy. To co proponują PiS i Jarosław Kaczyński wraz ze swoim bratem nie jest jednak naprawą. O wiele bardziej przypomina to poligon doświadczalny. Szkoda tylko, że cenę za wszystkie błędy tego rządu, jak zwykle poniesie społeczeństwo. Ci - którzy głosowali na PiS - również...
placowy
użytkownik
 
Posty: 61
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez Konrad » środa, 8 mar 2006, 20:30

A co pomysły innych partii na rządzenie Polską to dla ciebie nie jest poligon doświadczalny??? W obecnym parlamencie mamy 6 partii polit. Każda ma inny pomysł na rządzenie krajem. I co? Jak będzie rządzić panstwem np. PO czy LPR to My nie będziemy przypadkiem, takimi królikami doświadczalnymi,na których zwycięska partia polityczna będzie testować swój program wyborczy??? Problemem będzie zawsze sytuacja w której zwycięskie ugrupowanie nie zdobędzie większości potrzebnej do samodzielnego rządzenia. Przecież jeśli np. koalicji PiS-LPR-SAM. uda się zmienić coś ( na lepsze ) w Polsce to jak myślicie kto w następnych wyborach parlamentarnych zdobedzie najwięcej głosów
a kto do sejmu nie wejdzie??? Oczywiście wygra PiS a LPR nie wejdzie do Sejmu, ponieważ wyborców interesuje partia, która zwyciężyła kilka lat wczśniej. Dlatego politycy LPR będa mieli dwa wyjścia albo swoją polit. karierę kontynuować w PiS czy PO albo nastąpi koniec przygody z polityką może już na zawsze. Można powiedzieć, że największym nieszczęściem tej kadencji Sejmu jest to że zwycięska partia musi się prosić o koalicję. A jaki interes ma LPR czy SAM. aby pomagac PiS-owi? Nie mają żadnego! Oni pracują na swoje konto w przeciwnym razie to PiS zmiecie z pow. ziemi partie najsłabsze i zdobędzie większość. A Giertych czy Lepper do tego nie dopuszczą.
TO JEST PANIE I PANOWIE POLITYKA!!!
Wybory ( prawie ) na remis nic nie dają niech za kilka lat wygra PiS czy PO nie ważne ale niech pracują samodzielnie! Chodzi o zwykłą kurde WIĘKSZOŚĆ!
Konrad
użytkownik
 
Posty: 457
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Poprzednia strona

Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 32 gości