Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Alan to palant kto jeszcze tak twierdzi?wpisujcie się!!

Wasze wpisy od dnia 01.01.2006 do dnia 01.09.2006 roku.

Postprzez Niezarejestrowany » niedziela, 19 lut 2006, 17:54

Ja także tak myślę.
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Niezarejestrowany » niedziela, 19 lut 2006, 18:11

(...).......a moze wiecej............
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Niezarejestrowany » niedziela, 19 lut 2006, 20:18

Znów sie ktos podszywa pod moje trzy kropki w nawiasach. Nie mniej uważam, że Alan to niezrównowazony emocjonalnie zwolennik mocherów, czemu dal wielokrotnie wyraz na tym forum. Zastanawiam się czy ADMINISTRATOR tej listy śpi? Powinien wykasowac te wszytkie kopie (we wszystkich wątkach) o p. Balonie.
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Niezarejestrowany » niedziela, 19 lut 2006, 20:21

Dopisuje sie do listy, chociaz bardziej odpowiada mi określenie "niezrównoważony emocjonalnie mocher" niż jednak obraźliwe : "palant".
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Niezarejestrowany » niedziela, 19 lut 2006, 20:35

Też dopisuje sie do listy w wersji Nowszego.
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Niezarejestrowany » niedziela, 19 lut 2006, 22:36

(...) znam sie na tym jak wielkie----g.....no
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Niezarejestrowany » poniedziałek, 20 lut 2006, 12:15

To prawda - nie potrzebnie wkleiłem cytat z Kroniki w kaźdy wątek. Przepraszam za to admina forum. chciałem wszak pokazać, że szerzące się na forach BB posty mówiące o złym PiS-ie "czyszczącym" zdolnych i pracowitych menagerów spod znaku SLD, są wynikiem krutkiej pamięci. Zostałem zaatakowany - nazwano mnie palantem, mocherowym niezrównoważonym oszołomem i takie tam. Proponuję żeby moi adwersarze nazwali mnie jeszcze "oszołomem, miłośnikiem ciemnogrodu, Łysiaka i Cejrowskiego" To i całe szczęcie, że nie przypomniałem np. pijaństwa p. Balona wgdy reprezentował Nasze Miasto w Jugosławi, dokonań p. Noworyty w Kapeluszach i Bezalinie itp, itd.
Pozdrawiam serdecznie
Alan
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Niezarejestrowany » wtorek, 21 lut 2006, 22:00

Krótkiej -kretynie i moher a nie mocher.Mysle ze twoje wsparcie PiS-u wynika z indolencji umyslowej. P.S. nigdy nie bylam w SLD ani w jej poprzedniczkach, nigdy tez na nich nie glosowalam ale gdy czytam takich glupkow jak ty to zaczynam myslec ze juz z dwojga zlego madrzejsza jest lewica.Jesli rzeczywiscie jestes zwolennikiem pisuarow to zamilcz bo jestes kompromitujaco glupi.
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Niezarejestrowany » wtorek, 21 lut 2006, 23:10

chociaz nie jestem zwolennikiem PiS-u to nie rozumiem co ma znaczyc ten LINCZ nad alanem. Co maja znaczyc te obrazliwe okreslenia, albo wysilanie sie na elokwencje, a widac, ze sloma z butow wychodzi. Przypomnienie jak pan Balon zostal szefem Befado uwazam, za ciekawa informacje, bo ja np. o tym nie wiedzialem. Jedynym grzechem alana jest to, ze zasmiecil ta informacja wiele watkow, ale za to przeciez JUZ PRZEPROSIL i to kilkakrotnie. Jesli Alan popiera PiS, to jego sprawa i wolno mu !!! Nie widze powodu, zeby go z tego powodu obrazac i wykluczac z dyskusji. Z mojego punktu widzenia dyskusja tylko wtedy ma sens, jezeli biora w niej udzial ludzie o roznych pogladach....chyba ze to nie forum dyskusyjne, tylko kolko wzajemnej adoracji!
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Niezarejestrowany » środa, 22 lut 2006, 08:03

1)Twoja wypowiedż też nie nalezy do kulturalnych (np. słoma z butów wychodzi) więc nie pouczaj innych.2)Masz rację, że jest to lista dyskusyjna i dlatego nalezy na niej wymieniać własne poglady, a nie wklejać całe artykuły z gazet. 3)Ostatni wyczyn Alana z wklejaniem kalki artykułu we wszystkich wątkach nie byl jego pierwszym przewinieniem. Przeglądnij wszystkie wątki i wszystkie wypowiedzi Alana, a wtedy byc może zrozumiesz, że osoba ta nie dyskutuje tylko w ostrej (delikatnie mówiąc)
formie próbuje narzucić swoje poglądy.4)Post o J. Balonie ukazał sie na tej liscie przed wklejką Alana. Mógł on tam wyrazic swoje poglądy, a zamiast wklejki podać adres artykułu. Zainteresowani (tak jak ty - narazie jedyny) mogiliby artykuł przeczytać.
5)Tobie wystarczy przeproszenie Alana - innym nie. Takie ich prawo.6) Z tym linczem chyba przesadziłeś. Cokolwiek napisano w tym wątku to napewno z samosądem nie ma nic wspólnego.7)ŻEGNAJ SAMOZWAŃCZY ADWOKACIE!
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez ociec » środa, 22 lut 2006, 08:07

Nieczęsto odwiedzam te formu dyskusyjne. Wpisy dokonywane przez internautów w ostatnim czasie przekonują mnie, że powinienem odwiedzać tą stronę jeszcze rzadziej. Bezmyślne i obraźliwe wypowiedzi oraz liczny bełkot przewija się w każdym wątku. Jeżeli właścicielowi portalu zależy na poczytności jego witryny powinien zobowiązać admina do zwiększenia ingerencji w jej zawartość. Czyszczenie zawartości forum dyskusyjnego ze śmieci na pewno zwiększyłoby ilość odwiedzin na stronie.
Avatar użytkownika
ociec
użytkownik
 
Posty: 154
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez Niezarejestrowany » środa, 22 lut 2006, 13:18

nowszy i inne nicki oraz anonimy pod ktorymi wystepujesz/ 1. wspolne opluwanie kogos czy czegos nie interesuje mnie, dlatego spokojna glowa - do takiej "dyskusji "napewno sie nie dolacze :) 2. Alan nie jest jedyna osoba, ktora tu robi wklejki z artykulow - ciekawe, ze te inne wklejki ci nie przeszkadzaja?! 3. Z mojego punktu widzenia Alan nie tyle jest agresywny, co ma "inny" sposob wyrazania swoich pogladow. Nie zauwazylem rowniez, zeby bylo to az tak grozne, zeby udalo mu sie zmienic poglady pozostalych dyskutantow.4. Tak jak innym dyskutantom przeprosiny Alana nie wystarcza, tak mnie wystarcza i do tego tez mam prawo! 5. Twoja wypowiedz potwierdza tylko, ze mialem racje - wbrew pozorom sloma ci z butow wychodzi. Na jakakolwiek "dyskusje" z toba nie mam ochoty, bo musialbym sie znizyc do twojego poziomu, dlatego nie ma potrzeby, zebys sie ze mna zegnal.
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Niezarejestrowany » środa, 22 lut 2006, 13:38

Wywołałem burzę i to z piorunami. Nie było to celem moich wypowiedzi. Faktycznie - zamieszczenie kalki artykułu w wielu wątkach nie było pomysłem dobrym i trafionym.
Cóż - piszecie, że moje wypowiedzi są agresywne. Ostatnią rzeczą, którą chciałbym osiągnąć jest wzbudzanie agresji. Była to po prostu moja reakcja na wiele wypowiedzi opluwających PiS i m. inn posła Piętę. No bo - jeżeli wypowiedzią nieagresywną, spokojną i umiarkowaną jest np. pisanie o "dupie posła wraz z jajami", to ja dziękuję!
Szkoda mi czasu na dyskusje na takich forach. Po prostu zamierzam ich zaprzestać, czym zapewne ucieszę wielu moich adwersarzy. Nie ma to większego sensu.
Pozdrawiam wszystkich
Alan
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez PiS jest OK! » środa, 22 lut 2006, 17:58

Jestem sympatykiem PiS, znam Stanisława Piętę i pomagałem mu w kamp. wyborczej. Wylewane są tutaj pomyje, co drugi wątek to atak polityczny na prawicę, obrażanie ludzi, kłamstwa itd. Ktoś pisze,że Pięta zrywał plakaty posła Falfusa i posła Szweda - to ordynarne kłamsto. Poseł Pięta zakazywał wszystkim, którzy wieszali jego plakaty, zrywania wszelkich plakatów - wiem bo sam przygotowywałem akcje plakatowe. Wpis o dupie to już poziom rynsztoka. Dobrze, że znalazł się ktoś, kto ma trochę odwagi i sprzeciwia się na tym forum antypisowskiej nagonce. Alan nie załamuj się, prawda i tak zwycięży.
PiS jest OK!
nowicjusz
 
Posty: 2
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez PiS jest OK! » środa, 22 lut 2006, 17:58

Jestem sympatykiem PiS, znam Stanisława Piętę i pomagałem mu w kamp. wyborczej. Wylewane są tutaj pomyje, co drugi wątek to atak polityczny na prawicę, obrażanie ludzi, kłamstwa itd. Ktoś pisze,że Pięta zrywał plakaty posła Falfusa i posła Szweda - to ordynarne kłamsto. Poseł Pięta zakazywał wszystkim, którzy wieszali jego plakaty, zrywania wszelkich plakatów - wiem bo sam przygotowywałem akcje plakatowe. Wpis o dupie to już poziom rynsztoka. Dobrze, że znalazł się ktoś, kto ma trochę odwagi i sprzeciwia się na tym forum antypisowskiej nagonce. Alan nie załamuj się, prawda i tak zwycięży.
PiS jest OK!
nowicjusz
 
Posty: 2
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Następna strona

Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości