Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Wczoraj TVN podał, że zostali zatrzymani szefowie

Wasze wpisy od dnia 01.01.2006 do dnia 01.09.2006 roku.

Postprzez Niezarejestrowany » środa, 22 lut 2006, 08:14

Mimo, że BISPOL to spółka akcyjna nie ma w jego portalu strony z BIP-em , co jest dziwne. Właśnie z BIP-u mozna wyczytac określone dane o firmie.
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez kuba » środa, 22 lut 2006, 08:21

Kolejna efektytwna dzialanosc postkomunistyczna dla celow finansowo-prywatnych osob pelniacych stanowiska "rzadcow" , dole, i tak zalicza odpowiednia a reszte ludkana bruk, czy dostane na kromke chelba ..nikt tego nie wie !!!!
kuba
użytkownik
 
Posty: 53
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez greg » środa, 22 lut 2006, 10:00

Tak, Kubuś, tak, zatrzymany Artur Gala z ZChN to typowy przykład postkomunistycznej nomenklatury :-)
greg
użytkownik
 
Posty: 565
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez ociec » środa, 22 lut 2006, 13:57

greg / Jeżeli potwierdzi się Twoja informacja to będzie znaczyło, że ZChN nie bardzo dbał jacy ludzie byli członkami tej formacji. Bardzo źle będzie to świadczyło o Panu Zbigniewowi Wawakowi, który współpracował z Panem Arturem Galą.
Avatar użytkownika
ociec
użytkownik
 
Posty: 154
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez Konrad » środa, 22 lut 2006, 14:02

... a to nie wszystko! Szefowie Bispolu są winni pieniądze ponad stu firmom tak naszym jak i zagranicznym, mało tego, szefowie Bispolu za pieniądze firmy budowali sobie domy! Wydaje się że jest to wierzchołek góry lodowej skoro aferę rozpracowywało CBŚ. Nie wiem jak wy ale ja jestem nie tylko za wieloletnim więzieniem dla tych osób ale również za konfiskatą majątku ( całego ) aby chociaż częsciowo zostały naprawione te szkody, które były czynione od jakiegoś czasu. Jednak największą stratę poniesie ponad 100 pracowników tego zakładu. I to jest chyba największe nieszczęście!
Konrad
użytkownik
 
Posty: 457
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez kuba » środa, 22 lut 2006, 17:35

Czy ktos z Was pamieta pozostalych ich czlonkow "zarzadu" ???????? wyprawka dla nich juz jest gotowa(ponoc) .Wczesniej w innej firmie ( plotka doszla do mnie) upadlosciowej jej dwoch "panockow" juz siedzi na zachodzie z ryjem usmiechnietym i kasa zabezpieczona z tej tranzakcji , ciekawe kto prowadzi ewidencje firm upadlych i jakie sa ich rozliczenia ???
kuba
użytkownik
 
Posty: 53
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00


Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

cron