Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Dlaczego szeregowy obywatel ma płacić ze swojego p

Wasze wpisy od dnia 01.01.2006 do dnia 01.09.2006 roku.

Postprzez olek » wtorek, 7 mar 2006, 20:05

Pod posadzką leżą "zasluzeni nieboszczycy", gdyz jest to chyba przedsionek do raju... Dom Boga czyli raj jest uosobiony przez kosciol, a pod nim znajduje sie przedsionek, cos w rodzaju czyscca...
olek
użytkownik
 
Posty: 2588
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez kuba » środa, 8 mar 2006, 01:04

Patryk...., Gdybys to samo pytanie i swoje watpliwosci postawil wiernym z Islamu to gwarantuje Ci , ze glowa Twoja turlala by sie po podlodze w jakims oborniku w blyskawicznym tempie , zatem chwalmy Boga za chrzescijanskie podejscie do ........Ciebie............:o)
kuba
użytkownik
 
Posty: 53
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez Niezarejestrowany » czwartek, 9 mar 2006, 10:10

To wszystko jest chore... po katastrofie budowlanej w Katowicach Rząd obiecywał wesprzeć Ratownictwo i przyspieszyc ustawę dotyczącą zintegrowanego systemu ratownictwa w Polsce, efektem tego moi kochani jest to , ze Senta zabrał działkę finansową z Ratownictwa i przekazał na Kancelarie Prezydenta, ten zaś przekazał pieniążki na kościół! Czy kościół ważniejszy jest od ludzkiego życia???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez olek » czwartek, 9 mar 2006, 15:17

Kosciol po pierwsze pomaga biednym, a po drugie, poprzez religie, podtrzymuje ludzi na duchu (pomoc materialna i duchowa). Bez religijnego aspektu, wielu ludzi popelniloby samobojstwo, uginajac sie pod ciezarem ziemskiego zycia. Tak wiec Kosciol posrednio przyczynia sie do ratowania ludzkiego zycia. Jest i drugi sposob oczywiscie na dodanie sobie otuchyna tym ziemskim padole łez: lekarstwa przeciwdepresyjne. Chyba nie jest przypadkiem, ze krajem, ktory zuzywa najwiecej takich lekarstw (manna dla laboratoriow farmaceutycznych) jest laicka (bezbozna) Francja.
olek
użytkownik
 
Posty: 2588
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez Niezarejestrowany » czwartek, 9 mar 2006, 16:00

Olek podobno w pustych salach na plebani maja zamieszkac bezdomni . To akcja w ramach milosierdzia . Szlachetny pomysł , sale nie będa juz puste , a litościwa pomoc będzie zauważona przez samego Boga. Milosierdzie mówione na kazaniach zamieni sie w czyn. A może jeszcze dostana ci biedni ludzie jedzenie . Zamiast upychac bogactwo , niech sie podzielą z biednymi . Dość tej pychy i buty .
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Niezarejestrowany » piątek, 10 mar 2006, 07:29

olek/ moherowy berecik opadł ci na oczy
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez olek » piątek, 10 mar 2006, 21:14

sinus, powaga twojego argumentu ;) raczej utwierdza mnie w moim przekonaniu.
olek
użytkownik
 
Posty: 2588
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez olek » sobota, 11 mar 2006, 12:57

Czesc miro, widze ze masz nowy "electronic translator" albo stawiasz pierwsze kroki we francuskim. Przetlumacze Ci na prawdziwy francuski (niektorzy na tym forum juz nabijaja sie ze mnie, chcac mi zaplacic 25 groszy za tlumaczenia z polskiego na polski :) No wiec: "C
olek
użytkownik
 
Posty: 2588
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez Niezarejestrowany » sobota, 11 mar 2006, 15:47

Zamiast odpowiadać na pytanie zawarte w wątku :DLACZEGO SZEREGJĄCWY OBYWATEL MA PŁACIĆ ZE SWOJEGO PORTFELA ZA UMOWY JAKIE PiS MA Z KOŚCIOŁEM ? dwaj panowie zrobili z listy dyskusyjnej klub wzajemnej adoracji w formie czatu. Jeden z nich dla poprawy samopoczucia prezentuje nawet znajomość (kiepską) języków obcych (niemiecki, francuski) w nadziei oszołomienia maluczkich.
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez placowy » sobota, 11 mar 2006, 16:57

Jerzy Giedroyc mówił o Polsce jako o państwie tzw. niepodległości, które zmieniło jedynie wasala z Moskwy na Watykan. To jest zupełna katastrofa - mówił ten wielki Polak. Jego słowa dopiero z czasem stają się bardziej zrozumiałe...
placowy
użytkownik
 
Posty: 61
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez Niezarejestrowany » sobota, 11 mar 2006, 21:27

Na inne wpisy nie dotyczące tematu tez zwracam uwage. Kim jestem? Takim samym uczestnikiem tej listy dyskusyjnej jak ty. Róznica polega na tym, że nie traktuje jej jak czatu. Dla pogaduszek korzystam z Messengera lub Skypa. Nie interesuje mnie o czym jesteś przekonany.
Na tej liście każdy jest anonimowy do czasu aż nie zainteresują sie nim Wojskowe Służby Informacyjne lub inne podobne. Twój nick Miro również nie pozwala cie zidentyfikować wiec możesz równie dobrze używac od czasu do czasu innego nicka. Nadal będziesz anonimem. Anonimem nie przestrzegającym reguł tego rodzaju list dyskusyjnycg czy forum.
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez olek » sobota, 11 mar 2006, 22:35

Od kazdej reguly sa wyjatki, a w kazdej dyskusji mozna sobie pozwolic na dygresje. Ciekawe, ze Nowszy nie zwrocil uwagi na wczesniejszy wpis sinusa, ze jakoby moherowy berecik opadl mi na oczy... Czyzby to go nie razilo?
olek
użytkownik
 
Posty: 2588
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez Niezarejestrowany » niedziela, 12 mar 2006, 01:00

Zapewniam was, ze sinusem nie jestem, ale uwaga o bereciku opadającym na oczy jest przynajmniej krótka i przynajmniej dowcipna. Miro skoro podałes adres swojej strony domowej to dlaczego "wiele innych osób z tej listy" z niej nie korzysta. Lubisz, aby wielu czytało twoje przydługie wypowiedzi, ktore nie zawsze można pominąc? Pisz nowelki, znajdż wydawcę, realizuj sie w ten sposób.
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Julka » niedziela, 12 mar 2006, 01:29

Nowszy to ja powiem krotko: nie wszystko co sie tobie podoba musi sie podobac innym, a ty nie jestes sam na tym forum.
Julka
użytkownik
 
Posty: 89
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez Niezarejestrowany » niedziela, 12 mar 2006, 07:49

To ja zapytam krótko:Julka zjechałaś na miotle do tego wątku? Czy może robisz aplikację adwokacką?
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości