Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Dlaczego szeregowy obywatel ma płacić ze swojego p

Wasze wpisy od dnia 01.01.2006 do dnia 01.09.2006 roku.

Postprzez Julka » niedziela, 12 mar 2006, 12:40

Nowszy badz tak uprzejmy i odstosunkuj sie ode mnie, bo nie mam ochoty na pyskowki. Nie pierwszy raz wydaje ci sie, ze masz patent na pouczanie i ustawianie dyskutantow na tej liscie, chociaz do idealu jeszcze duzo ci brakuje. Teraz ja pozwole sobie ci przypomniec, ze tematem watku nie jest Julka :)
Julka
użytkownik
 
Posty: 89
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez Niezarejestrowany » niedziela, 12 mar 2006, 12:44

LUDZIEEEEEE !!!!! Wróćcie do głównego tematu wątku!!!!!! 75% waszych tekstów jest nie na temat.
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez olek » niedziela, 12 mar 2006, 16:02

Bylem zeszlej niedzieli w kaplicy siostr Klarysek w Millau (F). Ale wystroj wnetrza nie spodobal mi sie. Za bardzo skromny, prawie ze skapy, prawie ze gole sciany, malo ozdob... Nie robi to wrazenia na wiernym takim jak ja. Ludzkie uzytkowe rzeczy sa o wiele bardziej pociagajace artystycznie, jak na przyklad widniejacy w oddali najwyzszy wiadukt na swiecie. Drugim razem pojde do bogatszej swiatyni...
olek
użytkownik
 
Posty: 2588
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez Niezarejestrowany » niedziela, 12 mar 2006, 17:00

Olek / Dziwne że ty do kościoła idziesz na wycieczke , po to aby szukac bogactwa , marmurów , granitów , złota , pychy . Pan Bóg nie ptrzebuje bogactwa ani zlota ....
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Niezarejestrowany » niedziela, 12 mar 2006, 22:17

Sewo. Wszyscy o tym wiemy. Tylko co z tego wynika?
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez olek » niedziela, 12 mar 2006, 23:18

miro, radzilbym Ci szczerze zostawic w spokoju "liczne nicki Nowszego", a niech se je ma! Musisz uwazac, zeby nie nabawic sie paranoi, wyszukujac wszelkie jego mozliwe postacie i przejawienia. To, ze Ty wybrales "przezroczystosc" /transparence/ i tozsamosc /identity/, nie oznacza, ze inni musza tak samo porzucic swoja anonimowosc na forum dyskusyjnym. W ostatecznym rachunku to licza sie glownie argumenty, a mniej autorytet osoby zabierajacej glos... Nie ilosc, ale jakosc. Nie powinienes sie przejmowac, gdy 5 roznych nickow mowi wlasciwie to samo, uzywajac tych samych plytkich argumentow przeciw Twoim. Nie ma znaczenia chyba, czy to ta sama osoba, czy kolesie, czy tez rozproszone osoby o podobnej mentalnosci.
olek
użytkownik
 
Posty: 2588
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez Niezarejestrowany » poniedziałek, 13 mar 2006, 21:26

Wracając do głównego wątku, to niestety czeka nas inkwizycja PISowa. Wszyscy, którzy myślą inaczej niż Jarek, Ludwik itd będą "...pijakami i zomowcami..." czyli ludźmi przeznaczonymi na odstrzał. Dziwne, że jeszcze lustracji w episkopacie nie chcą zrobić i zastąpić niektórych nieposłusznych (niesłuchających radia Maryja) Biskupów odpowiednich funkcji. Jeszcze parę baniek z budrzetu na media ojca dyrektora i wybory jesienne w kieszeni. Mam nadzieję, że chciwość i obłuda Jarosława wreszcie zostanie zauważona przez wszystkich, nawet moherowców. Pozdrawiam -bezpartyjny niezomowiec, czasami pijący piwo lub lampkę dobrego wina(>10zł/but.)
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez che givera » poniedziałek, 13 mar 2006, 22:46

Karol. Wątpię by niosący na swych plecach brzemię klerykalizmu naród był w stanie cokolwiek zmienić.
XXI wiek a ludzie nadal wierzą w bogów.
che givera
użytkownik
 
Posty: 1010
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Niezarejestrowany » wtorek, 14 mar 2006, 10:35

che givera, jedyne brzemie ktore niesie na swych plecach ten narod to brak zaufania i wiary w politykow i w lepsza przyszlosc. To powoduje brak motywacji do dzialania i coraz wieksza biernosc. Jedyne co dla wielu pozostaje to wiara i ucieczka do Boga, a wy nawet z tego szydzicie. Nie jestescie wiec lepsi od tych, ktorzy probuja to wykorzystac.
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez che givera » wtorek, 14 mar 2006, 11:17

OK, tylko pamiętaj szanowny Panie, że przez takich oszołomów Polska straciła w pzreszłości niepodlegóść na dziesiątki lat. To nie jest żart, tylko poważny wniosek. Proponuję więc uważne przśledzenienie swych nierozważnych poglądów. Należy tylko płakać nad niezwykle niską świadomością tak dużej liczby Polaków. Będziemy zawsze karłem narodów z powodu ciemnoty, zacofania, oszołomstwa i krętactwa. Pozdrawiam i życzę przełomu w świadości.
XXI wiek a ludzie nadal wierzą w bogów.
che givera
użytkownik
 
Posty: 1010
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Niezarejestrowany » wtorek, 14 mar 2006, 12:40

che givera ty w dalszym ciagu nic nie zrozumiales i oszczedz sobie laskawie osobistych wycieczek pod moim adresem, bo nie znasz moich pogladow. Mierzysz wszystkich swoja miarka i probujesz stawiac znak rownosci miedzy wiara w Boga, a ciemnota i zacofaniem, co swiadczy tylko o tym, ze zycie jeszcze cie nie doswiadczylo i zbyt malo znasz ludzi, a ten twoj swiatopoglad jest mocno ograniczony. Pozdrawiam i polecam skoncentrowanie uwagi na prawdziwych problemach tego narodu.
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Niezarejestrowany » wtorek, 14 mar 2006, 12:55

1) JA JESTEM ATEISTA - CZY MOGE TO POWIEDZIEC SWOBODNIE W NASZYM KRAJU?
2) CHCE POZNAC INNE RELIGIE, A NIE TYLKO POZWOLIC MOJEMU DZIECKU UCZYC SIE KATOLICYZMU W SZKOLE - CZY JEST TO MOZLIWE W NASZYCH SZKOLACH?
3) CZY W NASZYM KRAJU JEST MIEJSCE DLA SWIECKICH TEOLOGOW
4) CZY WIECIE ZE NP W CZECHACH JEST 50% ATEISTOW?

TROCHE MARTWA MNIE KLAPKI NA OCZACH NASZEGO NARODU... MLODZI PROSZE ZMIENIAJMY TEN KRAJ..
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Niezarejestrowany » wtorek, 14 mar 2006, 13:20

witaj miki, a ty dalej to samo, leczenie nie pomogło?
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Niezarejestrowany » wtorek, 14 mar 2006, 13:33

moje zdanie jst takie;
lud wybrał - lud ma!...

albo inaczej;
ludzie ludziom zgotowali ten los..

..no i teraz trzeba sie meczyc...
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Niezarejestrowany » wtorek, 14 mar 2006, 13:34

moje zdanie jst takie;
lud wybrał - lud ma!...

albo inaczej;
ludzie ludziom zgotowali ten los..

..no i teraz trzeba sie meczyc...
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 28 gości