Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Szczeże odradzam sklep turystyczny TURYSTA w B-B na uli

Wasze wpisy od dnia 01.01.2006 do dnia 01.09.2006 roku.

Postprzez Niezarejestrowany » poniedziałek, 13 mar 2006, 20:47

Też kiedyś miałem okazje kupować u tego udupa
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Niezarejestrowany » poniedziałek, 13 mar 2006, 20:53

Ja tez coś o nim slyszałem , to podobno cwaniak , ceny ma wysokie , zdzierca . On chyba dlugo nie pociągnie z tym handlem.
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Niezarejestrowany » wtorek, 14 mar 2006, 07:58

jestem klientką tego sklepu od wielu lat, pamiętam jak był na pracu fabrycznym, potem na przeciwko aleksandra, nastepnie na stojałowskiego, sklep od lat się wciąż rozwija, zmienia lokalizacje na lepsza i powierzchnie na wieksza, to jesli chodzi o to ile pociagnie, po drugie, kupuję tam od lat różne sprzęty górskie, od menażek po namioty i zawsze mam rabacik, zawsze z usmiechem mnie obslugują, byc moze dlatego nie jestem zawiedziona, bo wiem czego chce, znam sie na sprzecie, kupuje dokladnie to co zaplanowalam, jednym slowem to jest sklep dla fachowców, nie dla mas, taka prawda, a co do reklamacji: reklamowalam tam namiot, namiot byl ok, tylko kolor po rospakowaniu okazal sie nie ten co trzeba, dzwonilam do wlasciciela na komorke, sprowadzal go dla mnie specjalnie w sobote kurierem, mimo, ze mogl mi powiedzec zebym czekala doo środy, albo w ogole odmowic, bo tzreba bylo sobie kolor sprawdzac w sklepie podczas zakupu a nie w domu... a jednak nie! pan byl uczynny, mily i fachowy, ja osobiscie sklep polecam
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Niezarejestrowany » wtorek, 14 mar 2006, 08:56

co mylicie się/ po co komu rabat jak ceny są wysokie a 5 % to on sobie może za przeproszeniem w ..... wsadzić. Niech gościu obniży ceny i łaski nie robi jak sprzedaje.
A wymiana nieużywanego namiotu to zaden problem bo jak czegoś nie używasz to możesz wymienić ale jak reklamujesz używane to się problemy robi. A i ty nie reklamowałaś tylko wymieniałaś a ro różnica.
Pozdrawiam
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10


Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości

cron