Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

16 marca na Białorusi odbędą się wybory prezy

Wasze wpisy od dnia 01.01.2006 do dnia 01.09.2006 roku.

Postprzez greg1 » sobota, 25 mar 2006, 13:07

Pień/ Ok, masz rację, nie wystarczy gardłować. ja już zacząłem coś robić w tym zakresie, ale tak sobie myślę że na takim forum to każdy może udawać bohatera i sie poświęcać, sieć wszystko zniesie. To nie jest dobre miejsce na takie apele, może lepiej zastanowić sie jak się spotkać w realu w gronie ludzi, którzy naprawdę chca coś zrobić dla Białorusi. Postaram się coś zaproiponować w najbliższym czasie, ale jak ktos jest chętny niech się zgłasza tutajk albo na maila greg30@gazeta.pl z konkretnymi propozycjami. A ty Pień skoro potrafiłes mi ukraść nick, to teraz się spręż i oddaj, bo mnie jedynka uwiera
greg1
użytkownik
 
Posty: 362
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez greg1 » sobota, 25 mar 2006, 13:13

Swoją chęć udziału w akcji niesienia pomocy relegowanym z uczelni studentom białoruskim czy ludziom zmuszonym do opuszczenia kraju deklarować można w bielskiej siedzibie Śląskiego Oddziału Wspólnoty Polskiej przy ul. Wzgórze 11 u jej prezesa Wojciecha Dębowskiego. Tel. 033-95-73 lub 0604-508-822. Wspólnota liczy, że zgłoszą się szkoły wyższe skłonne zapewnić naukę na własny lub wspierany przez sponsorów koszt, przedsiębiorcy mogący dać czasową pracę oraz samorządy oferujące nadający się do mieszkania lokal.
greg1
użytkownik
 
Posty: 362
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez olek » sobota, 25 mar 2006, 18:37

No dobrze, widze ze moja propozycja wymiany ludnosci, wedlug postaw politycznych, nabiera realnych ksztaltow: studenci i inni // zmuszeni do opuszczenia kraju// przyjada do Polski. A czy nie warto by dzialac na rzecz naszych bezrobotnych rodakow? Zglosic oferte do Prezydenta Lukaszenki, ze w zamian za ubytek pojada na Bialorus Polacy, i wspierac wsrod naszych rodakow takie rozwiazanie?
olek
użytkownik
 
Posty: 2588
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Poprzednia strona

Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości