Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Czy ktoś jest zorientowany na temat warunków pracy w Hu

Wasze wpisy od dnia 01.01.2006 do dnia 01.09.2006 roku.

Postprzez Pień_2oo6 » niedziela, 26 mar 2006, 01:07

Na tym forum chyba nie ma nikogo kto by się interesował rynkiem pracy w BB, natomiast jakbyś się chciała czegoś dowiedzieć o kołchozach, karze śmierci dla jakiegoś człowieka w odległym kraju, ewentualnie o reżyserii transmisji olimpiady w USA to z pewnością wszyscy chętnie się wypowiedzą. Tylko nie pisz ze cie bardziej praca interesuje bo cie przerobia na kolchoznika, nawet jak masz dopiero 16 lat.
Pień_2oo6
użytkownik
 
Posty: 160
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez Niezarejestrowany » poniedziałek, 27 mar 2006, 07:16

Pien 2oo6.....dlaczego Ty sie wpiepszasz we wszystkie tematy na tym forum????? Kobieta szuka pracy,pomocy,informacji a Ty sie w idiotyczny sposob wypowiadasz... Nie znasz sprawy,nie wiesz jak tam jest to sie zamknij. Droga Pani....POWODZENIA.
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Pień_2oo6 » poniedziałek, 27 mar 2006, 18:16

zniesmaczony - odpowiedziałem na post, na który nie było żadnej odpowiedzi przez 4 dni - już prawie zniknął. gdyby była jakakolwiek odpowiedź to nic bym nie napisał, bo sam chętnie bym się dowiedział jak tam wygląda zatrudnianie. a to że nikt nie odpisał potwierdza tylko moje słowa. czym tu się unosić ? jak wiesz cokolwiek więcej ode mnie w temacie pracy tam to napisz.
Pień_2oo6
użytkownik
 
Posty: 160
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00


Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 45 gości