Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

cytat ".....Kontrowersyjne pomysły na uzdrowienie szkol

Wasze wpisy od dnia 01.01.2006 do dnia 01.09.2006 roku.

Postprzez Niezarejestrowany » piątek, 31 mar 2006, 08:49

Jeszcze gorzej było gdy za publiczne pieniądze czesali internet w celu zamieszczania w nim częstochowskich rymów o prezydencie Krywulcie, bądź co bądź swoim przełozonym. Dobrze ktos napisał, a ja powtarzam: zdejmicie moherowe bereciki. Może wasze nie przegrzane mózgi zaczna lepiej funkcjonować!
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Niezarejestrowany » piątek, 31 mar 2006, 12:15

Myślę Jacencie,że udziela ci się mania prześladowcza i wierzysz wspiskową teorię dziejów uprawianą przez twoich wodzów WIELKICH PISUARóW.
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez antykomunista » poniedziałek, 3 kwi 2006, 16:53

Pięta ma wiele racji, gdy mówi o komunistycznych nauczycielach z ZNP. Przypomnę, że to właśnie ZNP był kiedyś współzałożycielem SLD. W mojej szkole do dzisiaj nauczycielem jest facet, który był cenzorem za PRL. A co do uczniów, to chociaż sam niedawno zdałem maturę, to też uważam, że brakuje im dyscypliny, a dyrektor i więszość nauczycieli po prostu jest zastraszona. Tak więc, te bardzo "merytoryczne" uwagi pod adresem posła PiS-u najlepiej świadczą o ich autorach. Szkoda czasu na polemikę na tym poziomie...
antykomunista
nowicjusz
 
Posty: 12
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez Niezarejestrowany » wtorek, 4 kwi 2006, 19:06

Popieram posła Piętę. Kiedyś nauczyciel dał smykowi po łapach i smyk siedział cicho. Teraz smyka nie wolno ruszyć a smyk pozwala sobie na poniżanie czy znęcanie się nad nauczycielem.
To jest skutek wmawania uczniom jakich to oni praw nie mają. No to teraz korzystają z tych praw.
A nauczyciele z ZNP, którzy wpajali całymi latami dzieciom miłośc do komunizmu jakze teraz mogą pozytywnie wpływać na patriotyczne i obywatelskie wychowanie??
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Niezarejestrowany » wtorek, 4 kwi 2006, 19:06

polecam wszystkim zwolennikom nieogranicznonych praw uczniów:

http://wiadomosci.onet.pl/1248096,311,relacje.html
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Niezarejestrowany » wtorek, 4 kwi 2006, 20:47

ludzie złoci popukajcie się po głowach do jakich to szkół codziliście w których was indoktrynowano?Skończyłam i podstawówkę i średnią szkołę i studia i prawdę mówiąc nie zetknęłam się z nachalnym lansowaniem "komunistycznych bredni" wręcz przeciwnie o Katyniu,staliniżmie,mowie Chruszczowa ,56 roku na Węgrzech i w Poznaniu słyszałam w ponurej komunie właśnie w szkole.Bez przesadnego pogłębiania tematu,ale jednak.Oczywiście czasem zdarzali się też prymitywni aparatczycy wywodzący się z jakichś tajemniczych i grożnych komitetow partii .Próbowali nas nauczać"w duchu socjalistycznym" choć chyba sami nie wiedzieli co to znaczy.Robili togłupio a może bez przekonania i dlatego byli tacy żałośni? Wzbudzali w nas politowanie.Było ich jednak tak niewielu,że do dziś ich pamiętam. W całej mojej "karierze ucznia i studenta było ich zaledwie dwóch. . Reszta zajmowała się nauczaniem na przyzwoitym poziomie.
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Niezarejestrowany » wtorek, 4 kwi 2006, 23:53

Izo droga - nie pisz przynajmniej o swojej karierze studenta...
Nie pisz o czymś, czego nie ma!
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Niezarejestrowany » środa, 5 kwi 2006, 09:48

Ktos pisal ze popiera Piete i ze kiedys to bylo lepiej i uczniowie dostawali po lapach, czy to ne sprzecznosc? Dla Piety kiedys to lumpeninteligencja. - to moja pierwsza i ostatnia wypowiedz na temat tego Pana, - szkoda slow . Cale szczescie ze Pieta jest 1.
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Niezarejestrowany » środa, 5 kwi 2006, 16:43

Nie, to nie sprzeczność. bo kary to co innego a wychowanie w komuniźmie to co innego. Zresztą z tym kiedyś to chodziło mi o czasy II RP
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Niezarejestrowany » środa, 5 kwi 2006, 19:12

nie jestem Izą.,ale oczywiście mogę karierę studencką wziąć w""-cudzysłów.
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Poprzednia strona

Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 57 gości