Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Kotkowska, co za głupia baba!! przeciez krew człow

Wasze wpisy od dnia 01.01.2006 do dnia 01.09.2006 roku.

Postprzez Konrad » wtorek, 25 kwi 2006, 17:42

Niestety radna Kotkowska niczym ta cała SDPL uprawia totalną komercję, ale takie głupoty pieprzy, że szkoda gadać. Ta kobieta cały czas szuka sensacji. Ja mogę spokojnie dać kilka przykładów co ta baba opowiada. Chociazby sprawa stadionu, którą poruszyła na dzisiejszej sesji. Ciekawe, przecież ponad miesiąc temu RM jednogłośnie udzieliła Prezydentowi miasta pełnomocnictwo aby mógł wystartować w przetargu. No ale radna Kotkowska pilnie czyta głupoty jakie napisał do lokalnej gazety były likwidator FSM WWR. A potem mówi coś o własnym dochodzeniu. Ja to też dzisiaj widziałem w telewizji. A zdenerwowałem się strasznie. Radna z budżetu miasta na oświatę coraz większe pieniądze wydziera i jeszcze jej mało. A tu się jeszcze w policjanta bawi! Powinni ją zatrudnić do W11! No ale ogromna większość radnych na szczęście z niej się śmieje a prezydent doładuje, bo mają za co. Przychodzą do niej zapewne jakieś stare baby gadają, gadają a potem radna przychodzi na sesję i gada głupoty. Dzisiaj była to tylko kolejna część z serii, interpelacje radnej Kotkowskiej! Może radna wzorem jej szefa Marka Borowskiego pójdzie pomalować korytarz w szkole podstawowej. Na pomarańczowo oczywiście. I niech nie zapomni o czapeczce z logiem swojej partii. Hehehe
Konrad
użytkownik
 
Posty: 457
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez Niezarejestrowany » wtorek, 25 kwi 2006, 23:36

też uważam, ze kobieta reprezentuje brodzik intelektuany :)

i napewno nie bedę jej bronić, także o solidarności jajników w tym przypadku nie ma mowy
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Niezarejestrowany » środa, 26 kwi 2006, 07:27

O co Wam chodzi? Nic nie rozumiem?Może wyjaśnicie? Potem możecie bluzgać!!
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Kaligula_ » środa, 26 kwi 2006, 07:30

Zapewne chodzi o ostanią sesje iiii wszystkie dodychczasowe:> ( a ostania sesja to sprawa stadionu przy ulicy Żywieckie/tzw.BKS...) no nie popisał sie ten babsztyl... Ja bym to nazwał dnem dna człowieka...
Kaligula_
użytkownik
 
Posty: 208
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez Niezarejestrowany » środa, 26 kwi 2006, 08:16

co ona powiedziała?
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Konrad » środa, 26 kwi 2006, 08:24

Jeśli chodzi o tą panią to nie jest jej pierwszy taki wyskok. Roman Giertych mógłby się od niej wiele nauczyć! Zawsze chce udowodnić prezydentowi, jakieś nieprawidłowości. I zawsze przegrywa,gada głupoty, kobieta po prostu ośmiesza się! I co z tego że ma wyższe wykształcenie skoro nie idzie ono w parze z efektywną pracą na rzecz miasta!
Konrad
użytkownik
 
Posty: 457
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez Niezarejestrowany » środa, 26 kwi 2006, 08:57

sie w końcu, co ona powiedziała?? bo do tej pory to tylko stek niewybrednych pomówień, a nie każdy siedzi na posiedzeniach rady miasta i słucha co mówią inni radni
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Konrad » środa, 26 kwi 2006, 09:03

Przez przypadek zainteresowałem się pracą pani radnej Bożeny Kotkowskiej. Ta pani wykazała się już kilka lat temu kiedy otworzono część ronda Hulanka ( ale nie było jeszcze lewoskrętu na os. Karpackie oraz zablokowana była jeszcze ul. Cieszyńska ) to zaatakowała prezydenta i chciała wmówić mieszkańcom, że pomomo otwarcia ronda na trasę nie powróciły linie nr 7 oraz 23 albo 32 tego dokladnie nie wiem ale chodziło conajmniej o dwie linie autobusowe. Ale autobusy nie mogły wrócić bo wtym czasie otworzono tylko część ronda! No ale jakaś emerytka zapewne przyszła się poskarzyć radnej, że rondo otworzone a 7 nie wróciła na swoją trasę. Radna nie sprawdziła ( jestem pewien ) jak się mają rzeczy tylko na sesji zaczęła gadać głupoty. Ciągle chrzani, że miasto nie chce na starówce remontować wszystkich kamienic
ale mimo iż misto z roku na rok dokłada do oświaty coraz większe pieniądze to dalej piszczy że pieniędzy na oświatę brakuje. Czyli miasto ma remontowac kamienice ( najlepiej wszystkie ) ma dokladać coraz to większe pieniądze do oświaty mimo iż B-B to ścisła czołówka w Polsce jeśli chodzi o dopłaty do subwencji - coraz mniejszej z budż. państwa! A mieszkańcy chcą aby remnotować i łatać drogi. No to już macie jeden przykład gdzie lub co pochłania większość pieniędzy. A zarobki nauczycieli i lekarzy to jak niebo a ziemia! No ale jak radnej uda się zadbać i wywalczyć dodatkowe pieniądze dla jednej grupy nauczycieli to potem lobbuje na rzecz innych grup. I nie ważne czy jest to słuszne czy nie kasa coraz większa, plynie do oświaty jak szalona! A babie jeszcze mało.
Radna nawet nie wie lub nie chce wiedzieć, że schronisko dla zwierząt miała wybudować Fundacja Rozwoju ( Rozpadu ) Miasta. I też ma jakieś ale, bo miasto po tak długim czasie zaczęło to schronisko budować. A radna DOBRZE wiedziała, że miasto miało kłopot ze znalezieniem działki a jak już znalazło to nawet za 2 mln. zł nikt nie chciał tego wybudować więc radni na rok 06. dołozyli jeszcze 300tys. zł no i teraz prace ruszyły. Ale co tam radna musi mieszkańcom kitu nawciskać. No a wczoraj to byl a tylko kontynuacja popisów radnej, która jest moim zdaniem najsłabszym ogniwem tej RM.
Konrad
użytkownik
 
Posty: 457
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez Niezarejestrowany » środa, 26 kwi 2006, 10:01

a co było wczoraj? Radna, nauczycielka zajmuje się oświatą i jak widać stara sie coś robić, nie bardzo wiec co, ale jednak coś, czego nie mozna powiedziec o innych członkach rady, o których nic nie słychać, biora kasę z miasta i pierdza w stołki lub żrą się między sobą jak Pinis z Heczką...
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Konrad » środa, 26 kwi 2006, 14:17

Wydaje mi się, że radny Kołek, który też jest nauczycielem ma większe doświadczenie
i nie gada głupot tak jak ta radna. Chociaż ostatnio miesiąc temu radny Kołek też dołożył swoje trzy grosze. Część pieniędzy z nadwyżki budżetowej chciał przeznaczyć na podwyżki dla nauczycieli niejako spowalniając zmniejszanie deficytu. Prezydent się nie zgodził co miało chyba przełożenie podczas głosowania nad wczorajszym absolutorium za wykonanie budżetu za 2005 rok. Jednak uważam, że radny Kołek ( jako przedstawiciel oświaty w RM ) zupełnie wystarczy a o jego większym doświadczeniu oraz trzeźwym spojżeniu na sprawy miasta już nie trzeba wspominać. Mam równiez przekonanie, że radna Kotkowska swoje sensacyjne przemówienia wygłasza wtedy kiedy w sali sesyjnej są obecne media. I to jest chyba w tym wszystkim najlepsze!
Konrad
użytkownik
 
Posty: 457
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez Kaligula_ » piątek, 28 kwi 2006, 08:36

Własnie MEDIA!! tak nie zetelnie pokazanych sesji to nigdy jeszcze nie było... zawsze jest kotkowska i heczko... mniej prezydent miasta jest pokazywany niz oni... ta televizja ustawiana jest pod publiczke a nie pod społeczenstwo!! swoja droga ciekawe jakie ukłądy wiąza tych radnych z ta televizja?? a czy to moze przypadek, ze tylko oni sa pokazywani??
Kaligula_
użytkownik
 
Posty: 208
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez Kaligula_ » piątek, 28 kwi 2006, 08:36

Własnie MEDIA!! tak nie zetelnie pokazanych sesji to nigdy jeszcze nie było... zawsze jest kotkowska i heczko... mniej prezydent miasta jest pokazywany niz oni... ta televizja ustawiana jest pod publiczke a nie pod społeczenstwo!! swoja droga ciekawe jakie ukłądy wiąza tych radnych z ta televizja?? a czy to moze przypadek, ze tylko oni sa pokazywani??
Kaligula_
użytkownik
 
Posty: 208
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez Konrad » piątek, 28 kwi 2006, 09:47

Mnie też to zastanawia zwłaszcza jeśli chodzi o Kotkowską. A radny Heczko to dla mnie taki drugi Roman Giertych. A telewizja nie pokazuje całej sesji RM mimo że ta jest z reguły co miesiąc. I jak potem mieszkańcy mają wiedzieć np. o konstrukcji budzetu ( dochody-wydatki ) oraz o innych ważnych sprawach naszego miata, przecież w prasie wszystko nie zostanie napisane co było omawiane nasesji RM? Moim zdaniem telewizja lokalna-dziennikarze mają kłopoty aby wysiedzieć w ratuszu te kilka godzin, co owocuje poźniej kilkuminutowymi relacjami. Totalna klapa!
Konrad
użytkownik
 
Posty: 457
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00


Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 43 gości