Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Kto zna plan naprawy dróg w Bielsku ? Jakie ulice i kie

Wasze wpisy od dnia 01.01.2006 do dnia 01.09.2006 roku.

Postprzez Konrad » wtorek, 23 maja 2006, 20:37

Znajdziesz pieniądze na nowe nawierzchnie w naszym mieście o długości około 600 km?
Tyle łącznie jest kilometrów dróg w naszym mieście. To prawie jak z B-B jedziesz nad morze. Tylko setki brakuje.
Plan naprawy ( ale nie poprzez łatanie ) dróg w B-B w 2006r.:Modernizacja odcinka od Bystrzańskiej do ul. 3 Maja - Dąbrowskiego- prace już ruszają i potrwają 2 lata; przebudowa ul. Nad Potokiem; ul Solskiego na odcinku od Krakowskiej do nr.25; ul. Cieszyńska- do ul. Wrzosowej; Sobieskiego- od Piastowskiej do ul. Wał Szwedzki; ul. Drzymały i ul. Bukowa; planowany jest remont ulicy Jesionowei oraz Witosa. 10 mln zł pójdzie na drogi lokalne oraz 1.8 mln zł na drogi wskazane przez rady osiedli.
Rozjaśniło się co nieco panie Jerzy???
Konrad
użytkownik
 
Posty: 457
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez Niezarejestrowany » środa, 24 maja 2006, 09:36

Konrad / Jeszcze trzeba dodać , wymiana znaków z korozją i zniszczonych , pomalowanie i naprawa barierek na mostach . To powinno być zadabne przez wladze lokalne i gminne . Bo na ten cel my placimy rozne podatki , akcyzy , benzyne itp...i nie mozna już patrzec na ten brud i zaniedbania przez odpowiedzialnych i biorących ogromna kase ....urzędników.
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Smok Wawelski » środa, 24 maja 2006, 10:27

Konrad/ dlaczego nam mydlisz oczy ratuszowymi sloganami. Wyjedź poza śląsko-małopolskie zadupie w Polskę, a zobaczysz, zę drogi mozna utrzymać w porządku, ze można kłaść nowe nawierzchnie, ze w miestach można jeździć bez dziur. Przejechałem podczas długiego weekendu województwa mazowieckie, lubelskie, świętokrzyskie i pokarpackie i wiesz co? tam wiekszość dróg już ejst po zimie załatana, a część ma całkowicie nowe nawierzchnie. A przecież to ta BIEDNIEJSZA Polska. Za to jak się tu do nas wraca, to podwoziem czuć już Małopolskę, nie mówiąc o samym Śląsku...
Smok Wawelski
użytkownik
 
Posty: 621
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez Konrad » środa, 24 maja 2006, 10:55

To było do Jerzego a nie do ciebie. Gdyby woj,. bielskie ocalało to dzisiaj byś tego tematu nie poruszył. Pogadamy za 3-4 lata, zobaczysz różnicę na plus. A to że jest różnica między nami a jakimś tam lubelskim, mazowieckim czy podkarpackim to wynika to z tego,że zwracałeś uwagę na miasta, które są stolicami województw zapewne. Dlatego to mnie nie dziwi, ponieważ oni dzielą pieniądze pod swoje potrzeby. Spokojnie wypij sobie browara bo ju za chwilę Benedykt i rząd zmuszą cię do abstynencji. Hehe
Konrad
użytkownik
 
Posty: 457
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez Niezarejestrowany » środa, 24 maja 2006, 10:59

Smok / Dokladnie to napisaleś . Dziwie sie że mamy takie piękne miasto i okolice , ale cóz z tego , wszędzie dziury i wyboje , to jest skandal ...... mamy juz prawie półrocze . Takiego dziadostwa nie ma nigdzie . Kraje cywilizowane w Europie chyba nas sie wstydza że mamy taki gnój .
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Smok Wawelski » środa, 24 maja 2006, 11:01

nie zmusza mnie do abstynencji, co tez napisałem w innym poscie. A jeździłem i po dużych miastach i po tych małych, a nwet po wsiach. Drogi są lepsze niż u nas, wstyd mogiła, nawet w biednym dawnym tarnobrzeskim. Drogi się w bielskim miały dobrze tylko za Gierka, a potem było już tylko gorzej
Smok Wawelski
użytkownik
 
Posty: 621
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00


Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 62 gości