Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

W imieniu mojego psa chchiałem podziękować Pa

Wasze wpisy od dnia 01.01.2006 do dnia 01.09.2006 roku.

Postprzez Konrad » poniedziałek, 5 cze 2006, 08:00

Mnie ciekawi jedno, przecież co roku kiedy jest święto naszego miasta jest festiwal sztucznych ogni i nikomu to nie przeszkadzało a w tym roku jest o dziwo inaczej. Dlaczego nie napiszesz do ratusza w tej sprawie a piszesz na forum. Tak załatwiasz sprawę jak studenci, którzy rok temu chcieli zorganizować Juwenalia. Ale wszystko jest w porządku kiedy na sylwestra wszystkie samorzady i mieszkańcy urządzają sobie pokaz sztucznych ogni, który trwa conajmniej pól godziny. Wtedy pies nie jest nerwowy???
Konrad
użytkownik
 
Posty: 457
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez Niezarejestrowany » poniedziałek, 5 cze 2006, 08:29

A my mieszkańcy Osiedla Sródmiejskiego dziękujemy TOBIE za kupy i inne zanieczyszczenia po TWOIM psie.Może pieniądze z mandatów za zanieczyszczenie miasta pójdą na załatanie dziur w drogach???Nam sztuczne ognie nie przeszkadzają a kupy tak.
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez wuzel » poniedziałek, 5 cze 2006, 09:40

Śródmiejskiemu gratulujemy Pedrosa
"UWAŻAJMY! LEKCEWAŻONY PRZEZ NAS ANALFABETA MOZE POSTAWIĆ KROPKĘ NAD i"

Stanisław Jerzy Lec
wuzel
użytkownik
 
Posty: 916
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez wuzel » poniedziałek, 5 cze 2006, 09:40

Śródmiejskiemu gratulujemy Pedrosa
"UWAŻAJMY! LEKCEWAŻONY PRZEZ NAS ANALFABETA MOZE POSTAWIĆ KROPKĘ NAD i"

Stanisław Jerzy Lec
wuzel
użytkownik
 
Posty: 916
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez Niezarejestrowany » poniedziałek, 5 cze 2006, 11:33

ognie sztuczne to jest jedna z nielicznych rzeczy ktora hipnotycznie nakazuje mi gapic sie z otwarta z wrazenia i podniecenia geba w niebo.....
ale pytanie :
kto wie ile to kosztowalo? czy jest miastu potrzebne? ja obywatel jestem gotow poswiecic te jedyne chwile radosci i prosze o przekazanie tych pieniedzy na "cos pozytecznego"!
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez celt » poniedziałek, 5 cze 2006, 12:04

TO BYŁA JEDYNA ATRAKCJA DNI BIELSKA-BIAŁEJ, protestuję, przeciwko protestowaniu przeciwko pokazom ogni sztucznych!!!
celt
użytkownik
 
Posty: 3384
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez Pedros » poniedziałek, 5 cze 2006, 12:42

do Konarad/ pewnie że jest nerwowy ale kogo to obchodzi co nie???? Ważne żeby parenaście tysięcy złotych z twojej kiesznie też wyleciało w powietrze ku ogólnemu wzruszeniu zgromadzonej gawiedzi. Jaki to ma sens??????
do Basi/ wiesz ale psie odchody rozkładają się szybciej niż kiepy i inne syfy.
Pedros
użytkownik
 
Posty: 948
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Niezarejestrowany » poniedziałek, 5 cze 2006, 13:18

Kiepy i inne syfy powinny być sprzatane przez ludzi do tego wyznaczonych, a jak idziesz z dzieckiem na spacer to nie ma mowy o tym, żeby dziecko sobie pobiegało bo moze wdepnąć w minę.Bo każdy własciciel wyjdzie tylko przed blok pod daszek i pies goni gdzie chce. A moze tak woreczek i miotełka, mam nadzieję ,że kiedyś do tego dojdzie albo podnieść im podatki bo to co płacą to smiieszne pieniądze.
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Pedros » poniedziałek, 5 cze 2006, 13:43

No widzisz Barbaro ja z psem wychodze na spacer a nie wywietrzyć się pod daszkiem i to jest ta różnica. Temat psów był poruszony gdzie indziej ja pisze o sztucznych ogniach.
Pedros
użytkownik
 
Posty: 948
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Konrad » poniedziałek, 5 cze 2006, 14:19

Raz czy dwa razy w roku... nie mam nic przeciwko!
Konrad
użytkownik
 
Posty: 457
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez Niezarejestrowany » poniedziałek, 5 cze 2006, 14:37

Zdarzaja sie naturalne ognie sztuczne czyli po prostu burze z błyskawicami i piorunami. Czy wówczas kierujesz równiez na tym forum pretensje do natury lub do Pana Boga ? A może twój pies boi sie wyłącznie tych ogni sztucznych pokazywanych za kadencji Krywulta? Gdy pokazy odbywały sie za kadencji Traczyka to pieskowi nie przeszkadzały? A tak w ogóle to trzeba iść z psem do weterynarza, a może nawet do psychologa zwierzęcego, bo taka reakcja nie jest normalna. Trzeba pieskowi zaordynowac środki uspokajające. Ludziom czasem też sie przydają.
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Niezarejestrowany » poniedziałek, 5 cze 2006, 15:26

która napisałą: "Kiepy i inne syfy powinny być sprzatane przez ludzi do tego wyznaczonych"^^
OTóŻ KOCHANA KIEPY I INNE SYFY NIE POWINNY SIĘ POJAWIAĆ!! A ZA TE, KTóRE SIĘ POJAWIĄ, SPRAWCY POWINNI PŁACIĆ SŁONE MANDATY. NA TYLE SŁONE, ŻEBY JEDEN WYSTARCZYŁ I NAUCZYŁ ICH PORZĄDKU. POWTARZAM PORAZ KOLEJNY NA TYM FORUM: TO NIE JEST KWESTIA SPRZĄTANIA, TYLKO NIE ŚMIECENIA!! dziękuję, dobranoc
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Konrad » poniedziałek, 5 cze 2006, 15:42

Są lepsze sposoby niż weterynarz. Można psu prochy podać na jakiś czas albo nalać mu do miski napój bogów np. Żywca! To takie proste!
Konrad
użytkownik
 
Posty: 457
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez Niezarejestrowany » poniedziałek, 5 cze 2006, 19:36

Nie, no nie protestujemy przeciwko ogniom sztucznym, wiekszosci ludzi ludzi sie one podobaja. My protestujemy przeciwko strzelaniu nimi w czasie deszczu tak aby jedynie garstce nielicznych przyniosly one radoche. Z mojej zgryzliwej strony mysle ze ta radujaca sie garstka to wlasciciele firmy ktora sprzedala i odpalila te fajerwerki i ten urzednik ktory na tej decyzji zarobil.
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez carly » poniedziałek, 5 cze 2006, 19:52

Wiele zwierząt reaguje podobnie jak Twój piesek. Pies mojej koleżanki zdechł w Sylwestra, tak się zestresował fajerwerkami. Można dostać u weterynarza środki na uspokojenie i zaaplikować je pupilowi przy takich okazjach.
Ile waży Twoja woskowa maska?
carly
użytkownik
 
Posty: 76
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Następna strona

Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 25 gości

cron