Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Czy którys z "nierobów" odpowiedzialny za stan

Wasze wpisy od dnia 01.01.2006 do dnia 01.09.2006 roku.

Postprzez Konrad » poniedziałek, 19 cze 2006, 21:57

A nogi to od czego ma.... ?
Konrad
użytkownik
 
Posty: 457
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez Niezarejestrowany » wtorek, 20 cze 2006, 07:26

Za kadencji Krywulta nie wyremontowano żadnej ulicy w mieście, jedynie klejono dziury i zasypywano kamieniami "super nowoczesną technologią"?
Może się mylę, tylko nie piszczie o obwodnicy zachodniej bo to cakiem nowa droga a nie remontowana.
A dogodnego dojazdu do basenu nie zrobiono zperfidią zacytuję Krywulta "jak nie będzie dużego oblężenia basenu przy Langiewicza to nowych nie będziemu budować". i o to chodzi, kiepski dojazd mało chętnych.
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Niezarejestrowany » wtorek, 20 cze 2006, 07:59

anty.../ "może się mylę" - tak osiołek się myli, zapomniał o Armii Krajowej, o Andersa, o Hulance, o niedawno wyremontowanej Michałowicza, itd.
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Konrad » wtorek, 20 cze 2006, 08:13

A to ci niespodzianka ! Anty jakiś tam się odezwał- Miałem RACJĘ! Tak JA miałem RACJĘ, że na maj czerwiec otworzą basen na Złotych. Co szok po wybudowanym basenie na Langiewicza już minął? Małej wiary jesteś a to źle bardzo źle. Jeżeli mówisz że za kadencji obecnego Prezydenta nie wyremontowano żadnej ulicy to już jesteś w błędzie. Ulica Grodeckiego, ulica od ronda Hulanka do - ul. Sobieskiego, ul. Kopernika od ronda Hulanka do Emili Plater, Michałowicza, Gazownicza, Piłsudskiego- od Komorowickiej do Wyzwolenia, teraz zabrali się za Wyspiańskiego- od Piastowskiej. Nawet jesliby na tysiąc naszych ulic wytremontowano chociaż jedną to już nie masz racji. Już a może znowu tutaj nam ciemnotę wciskasz? Piszę o tych ulicach o których wiem - bo widzę je b. często i wiem jak wyglądały kiedyś a jak dzisiaj. A co do twojego kłamstwa na temat budowy kolejnych basenów to wiadomo, że obłożenie będzie duże i będzie conajmniej jeszcze jeden basen na os. W.P- Pl. S. Ty dosłownie przekreciłeś jego wypowiedź pod swoje widzimi sie! Ale to Ja, Ja mam znowu RACJĘ a nie ty i to mnie nakręca!
Konrad
użytkownik
 
Posty: 457
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez Niezarejestrowany » wtorek, 20 cze 2006, 11:57

Ty Konrad ja wiem ze jestes pewnie kumplem obecnego prezydenta i dla tego z pamięcia u ciebie krucho bowiem WSZYSTKIE decyzje i ważne umowy m.in. z bankami Europejskimi podpisywał POPRZEDNI prezydent Pan Traczyk... Pan Krywult miał tylko dopilnowac konca budowy, jak widac i tego nie potrafi.....a ja po to m.in. płace mu pensje (jak kazdy obywatel tego miasta, z moich podatków) żebym miał czyste i dobre ulice!!!!!!! Panie Konradzie z mała i krótką pamięcią!!!!!!!
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Niezarejestrowany » wtorek, 20 cze 2006, 13:18

Przypominam, że za drogi w naszym mieście odpowiedzialny jest z-ca prezydenta pan Henryk Juszczyk. Uprzejmie prosze o wyliczenie wszystkich zasług przewielebnego ex prezydenta Traczyka w zakresie wyremontowych za jego kadencji dróg (ulic) miejskich.
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Niezarejestrowany » wtorek, 20 cze 2006, 14:08

Jak juz jest bardzo gleboka dziura , to daje sie na nia łate ze smoły , potem jak sie topi ta łata na sloncu , posypuje sie ją żwirem . I to jest nowoczesna metoda ..... .Smoła niskiej jakości i żwir na posypke . Auta podczas jazdy niszczą sie na takim syfie , kto za ten bajzel wreszcie odpowiada ?
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Niezarejestrowany » wtorek, 20 cze 2006, 14:35

Konrad uważaj jak się nakręcasz, żebyś się nie przekręcił.
Te ulice, które wymieniasz były remontowane przy okazji wymiany uzbrojenia podziemnego gaz woda ,kanalizacja przy partycypacji właścicieli tych sieci.
Mnie chodzi o planowane remonty najgorszych ulic w miescie w związku z dziurami a nie uzbrojeniem. Właśnie na tym polu Krywult nie robi nic tylko przypisuje sobie nieswoje sukcesy.
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Niezarejestrowany » wtorek, 20 cze 2006, 16:48

O TRACZYK to nam odstawił piękny PLAC CHROBREGO!!!! Wyciął 3 drzewa i zalał wszystko betonem!!!!! Jest Świetnie. Przynajmniej dzieciaki mają gdzie na rowerach jeżdzić.
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Niezarejestrowany » wtorek, 20 cze 2006, 17:25

Najwiekszy nierób odpowiedzialny za stan dróg to minister Polaczek z PiS. Ten chłop - za co on bierze kasę ??? Jak mu nie wstyd ???
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Niezarejestrowany » wtorek, 20 cze 2006, 19:31

Nasze ulice sa zniszczone przez ciągłe łatanie i zalewanie dziur gnojem podobnym do smoły . Efekt jest widoczny , faldy , muldy i wyboje . Żaden kraj bogaty nie naprawia tą sama dziure kilka razy , robia raz a porządnie . U nas smoła i żwir i partacka robota , piekny region niszczeje nam w oczach . Wstyd i hańba .
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Konrad » wtorek, 20 cze 2006, 21:15

Traczyk miał nie tylko podpisac umowy ale też doprowadzić do rozpoczęcia budowy chociażby ronda Hulanka- nie ropoczał, wykupów budynków nie rozpoczął.
A ty mocherowa beretko zastanów się jak w ciągu roku ( nawet gdyby miasto dysponowało takimi pieniędzmi ) udałoby sie wyremontować od podstaw kilkaset kilometró dróg w naszym mieście? Do anty właśnie o to chodzi wpółpreca na linii Prezydent spółki miejskie ( aqua, terma, czy gazownia ) doprowadeziła do tego że najpierw modernizuje się media potem kładzie nowe nawierzchnie nie odwrotnie! Teraz masz sam, obraz dlaczego tak wiele dróg może być zmodernizowanych a nie jest ze względu na liczne inwestycje w/w spółek, które będą zapewne sukcesywnie przeprowadzane.
Konrad
użytkownik
 
Posty: 457
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez Niezarejestrowany » środa, 21 cze 2006, 13:17

Jak byłem mały to tez jezdziłem na rowerze po Pigalu
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10


Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron