Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Czy p.Prezydent przeszedł się po ulicach B-B,prawd

Wasze wpisy od dnia 01.01.2006 do dnia 01.09.2006 roku.

Postprzez Konrad » sobota, 24 cze 2006, 05:44

Powiedz no jedno dlaczego każdy nowo postwiony kosz na śmieci jest po niedługim czasie niszczony, podpalany do tego stopnia iż służby miejskie odpowiedzialne za czystość w naszym mieście nie nadążją z wyminą zniszczonych koszy na nowe. A po co nowe kosze skoro i tak ludzie rzucają smieci obok tego kosza- sam byłem świadkiem i to nie raz. Dodatkowo jak ty chcesz i gdzie ustawić te ławki Cechowa pl. Smolki pod kamienicami?
Wszyscy trąbią, że Cechowa to taka niby niebezpieczna ulica a ty chcesz aby starsze babcie miały gdzie odpocząć. Czy ty jesteś z jakiegoś domu spokojnej starości a może starym schorowanym dziadkiem?
Konrad
użytkownik
 
Posty: 457
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez Niezarejestrowany » sobota, 24 cze 2006, 06:51

Jak zwykle nie chodzi o miasto, starszych, schorowanych, ławki i t.p. Nastepnemu nawiedzonemu lub opłaconemu chodzi o negatywną kampanię przed wyborami samorządowymi w celu unicestwienia kandydatury obecnego prezydenta. Gołym okiem widać, że w tym celu jego nazwisko wpisano duzymi literami.
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Kaligula_ » sobota, 24 cze 2006, 19:08

Ten temat to kolejna obrzygana wymiocinami hamstwa prowokacja....
Kaligula_
użytkownik
 
Posty: 208
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez Konrad » niedziela, 25 cze 2006, 19:59

Nie wiedziałem, że danego urzędnika można oceniać po ilości ławek czy koszy na śmieci. Ty chyba nie wiesz co jest najistotniejsze dla naszyxch miast. Jeśli jakikolwiek kandydat na prezydenta miałby uzyskać twój głos tylko dlatego, że obieca więcej koszy na śmieci to powiadam tobie nie idź do wyborów, trzymaj sie od tego z daleka. Nie wiedziałem, że za takie coś kandydat na urząd prezydenta miasta może liczyć na jakiekolwiek poparcie.
Konrad
użytkownik
 
Posty: 457
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez Pedros » poniedziałek, 26 cze 2006, 11:48

Pierwsze to trzeba ludzi nauczyć korzystać z koszy na śmieci
Pedros
użytkownik
 
Posty: 948
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Niezarejestrowany » poniedziałek, 26 cze 2006, 12:24

Po co lawki , aby chołota z piwem siedziała ? Aby smierdzący bezdomni leżeli na nich ? Ławki , kosze , elewacje budynków sa niszczone . A smiecie i odpady po sobie to przeważnie każdy rzuca koło kosza . Takie urosło pokolenie , dzicz .....Policja powinna częsciej używać pały i lac po łbie taką dzicz . Lać pałą mocno , po pryszczatym i smierdzącym łbie .
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Goran z Czechowic » poniedziałek, 26 cze 2006, 23:26

Kał ma racyję.Na cztery ławki powinna przypadać kamera!Ja śmieci chowam do kieszeni a Panowie z Wapienicy powinni trzepać Chołotę i dbać o bespieczeństwo.Ale...Poznaj Kale prawo przysługujące resortowi niższej kadry MSW.Wyjmiesz pałkę i pośredniak.
Goran z Czechowic
użytkownik
 
Posty: 123
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez Niezarejestrowany » wtorek, 27 cze 2006, 07:33

Kamera przy ławkach?????? Co to da powiedzcie mi! Akurat wczaoraj przeszedłem se przez miasto w centrum i co zobaczyłem z koszy przesypują się smieci, co lepsze dwa kosze są na przystanku koło Hotelu Prezydent i co z teg, ze tam jest kamera , jak wokół koszy smród i ochyda? Panowie strażnicy jak zauważą, że ktoś zaparkuje obok SEZAMU to zaraz posyła patrol. Szkoda, że nie dzwoni do ZGO lub Sity żeby uprzątneli to gówno!
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10


Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości