Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Czy to prawda ze do 2009 roku maja przebudowac stadion BKS-u

Wasze wpisy od dnia 01.01.2006 do dnia 01.09.2006 roku.

Postprzez greg1 » piątek, 30 cze 2006, 12:00

TS Podbeskidzie nie jest prywatnym klubem, lecz stowaryzszeniem. Prezes na nim nie zarabia, ale go utrzymuje i sponsoruje. Najwieksze nawet i najbogatsze kluby nie maja własnych stadionów, lecz graja na obiektach komunalnych lub państwowych (Mediolan - Inter i AC Milan, Paryż - PSG itd.). Żadnego klubu w Polsce nie stać na budowanie stadionu lub hali sportowej za własne pieniądze - wszędzie inwestują w to samorządy (Kraków, Kielce, Warszawa). Czy krytycy takiego rozwiązania uważają również, że teatr powinni budować i utrzymywać aktorzy z reżyserami? Albo baseny - ja np. nie znoszę basenów i nie chodzę tam, ale uważam że są w naszym mieście potzrzebne i dobrze że je wybudowano. I na ostatek: TSP nie ma chuliganów, ani razu jeszcze kibice TSP nie zrobili zadymy na meczu, więc i te zarzuty sa nieuzasadnione.
greg1
użytkownik
 
Posty: 362
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez Niezarejestrowany » sobota, 1 lip 2006, 14:42

tak to prawda.....bedzie na 10 tys ludzi...
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Konrad » sobota, 1 lip 2006, 16:55

To właśnie za czsasów prezydenta Krywulta cała infrastruktura sportowa zaczeła zmieniać swoje oblicze na lepsze, dlaczego ? Bo Krywult to kibic, fan sportu! A takich urzędników w naszym państwie to na palcach jednej ręki policzyć!
Konrad
użytkownik
 
Posty: 457
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez Niezarejestrowany » sobota, 1 lip 2006, 19:48

Konrad...jaki kibic z Krywulta!!!!! facet!!! dej spokuj , Krywult to tylko cwaniaczek, który wie jak przypodobac sie społeczeństwu,ale z drugiej strony, wie jak wyciągnąc pieniądze od UE....i za to trzeba oddać mu....szacunek....wiec moze wybuduje ten stadion...w koncu....trzymajmy wiec za niego...
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Konrad » sobota, 1 lip 2006, 20:58

TY wiesz swoje ja swoje.
Konrad
użytkownik
 
Posty: 457
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez Niezarejestrowany » niedziela, 2 lip 2006, 08:57

Podbeskidzie idzie idzie,,,,,,,,na nowy stadion....
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Niezarejestrowany » niedziela, 2 lip 2006, 10:11

hahahah Krywult kibic?? Fan sportu?????? Człowieku, przejdź się od czasu do czasu na jakiś mecz Podbeskidzia zamiast siedzieć w teatrze i browar popijać. Jak Krywult raz na rok pojawi się na stadionie to tylko po to żeby pokazać się na otwarciu sezonu itp i zaraz spada bo ma gdzieś sport, rywalizację. Zresztą jakie poważanie ma wśród kibiców widać w ich reakcjach na jego pojawienie się - gwizdy i pohukiwania.
Zrtesztą chyba jedyny sport jaki go interesuje to jazda kolejnymi nowymi samochodami, które kubuje rzekomo dla ratusza. A szkoda bo może zrzuciłby pare kilo...
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Konrad » niedziela, 2 lip 2006, 11:12

Akurat chodzę na mecze piłki nożnej reguralnie i musze tobie powiedzieć, że Prezydent moze nie zawsze ale bywa tam często z tą różnica, że prowadzący zawody Paluch nie zawsze gada do mikrofonu kto przychodzi na trybuny. Wiesz co, ja od 13 lat chodzę na mecze i jest to pierwszy urzednik ( głowa miasta ), który intersuje się sportem nie tylko piłką nożną ale na sitkówkę też chodzi i nie tylko wtedy kiedy siatkarki BKS-u grają w lidze mistrzyń ale na I ligę taż chodzi. A to buczenie to był obraz zniecierpliwienia kibiców - gdyż przeciągało się przejmowanie stadionu a kibice żadają od niego pieniędzy na modernizację stadionu. I ty mi każesz chodzić na mecze TY... ! Chłpoie ja chodzę na BKS, TSP a czasami na Rekord więc nie wmawiaj mi że na mecze nie chodzę bo mnie tylko tym rozśmieszyłeś! To Traczyk ostatni raz to był na meczu z Ceramiką Opoczno a po meczu wszyscy musieli czekac bo Prezydent z obstawą ( pierwszy ) musiał wyjść ze stadionu. Jak chcesz to wymienię ci radnych, którzy jeszcze częściej chodzą na mecze- prawie zawsze.
Konrad
użytkownik
 
Posty: 457
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez Niezarejestrowany » niedziela, 2 lip 2006, 15:46

chcę, wymień
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Konrad » niedziela, 2 lip 2006, 16:03

Okrzesik, Handzlik, Hejny, Balon, Kanik oraz urzędasy Radwan oraz Ficoń czasem można spotkać Jędrusińskiego oraz Michniowskiego.
Konrad
użytkownik
 
Posty: 457
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez Niezarejestrowany » niedziela, 2 lip 2006, 21:34

Coś mi się widzi, że wokół istniejącego stadionu jest za mało miejsca na planowaną rozbudowę. A gdzie parking?
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Konrad » poniedziałek, 3 lip 2006, 08:09

Uważam, że stadion można wybudować na te 10-12/14 tys. miejsc siedzących. Na więcej miejsca nie ma. Prewdopodobnie dojdzie do wykupów kamienicy oraz 2 budynków prywatnych, które przylegają do stadionu ( innego wyjścia nie widze ) - Kto dał pozwolenie na wybudowanie w tym miejscu budynków mieszkalnych ????? Parking wielopoziomowy ma być usytuowany przy stacji PKP B-B Lipnik. Wielopoziomowy, miał być zbudowany przez Fundację Rozwoju Miasta ale (t)fu-ndacja zamiast parkingu chciała ten plac sprzedać pod budowe kolejnego supermarketu. Ratusz się nie zgodził wytoczył Fundacji proces ( a podobno sama FRM ) wytoczyła ten proces i go przegrała! Dlatego musieli ten plac oddac miastu i własnie tam ma być wybudowany wielopoziomowy parking.
Konrad
użytkownik
 
Posty: 457
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez Niezarejestrowany » poniedziałek, 3 lip 2006, 09:06

Ty Konrad a Ty w Urzedzie miejskim pracujesz ze tak wszystko wiesz i wszystkich znasz???? Facet nieźle poinformowany jestes....
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez PutSmileOnMyFace » poniedziałek, 3 lip 2006, 09:30

Tak trochę daleko ten parking...
PutSmileOnMyFace
użytkownik
 
Posty: 436
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez Konrad » poniedziałek, 3 lip 2006, 11:00

Trzeba się intersować swoim miastem 24h na dobę, też bedziesz wszystko albo duzo wiedział- więcej niż inni. Jeśli to jest twoje hobby to nie będzie z tym zadnego problemu. Za kilka lat Ekstraklasa!
Konrad
użytkownik
 
Posty: 457
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 46 gości