Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Poprzyj akcję IX Sprawiedliwych: http://popieram.pl/

Wasze wpisy od dnia 01.01.2006 do dnia 01.09.2006 roku.

Postprzez Niezarejestrowany » poniedziałek, 3 lip 2006, 21:33

Jeden lubi demokrację, drugi brudne gacie.
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez czytelnik_prasy » poniedziałek, 3 lip 2006, 21:38

Jak doniosły "Wydarzenia" w telewizji "Polsat", w bliskim otoczeniu Andrzeja Leppera i wewnątrz Samoobrony aktywnie działa mający powiązania z ruchem neonazistowskim poseł Mateusz Piskorski. Jak podkreśla Rafał Pankowski, z antyfaszystowskiego Stowarzyszenia "Nigdy Więcej", Piskorski miał kontakty ze skrajnie nacjonalistycznymi neopoganami ze Stowarzyszenia "Niklot", a także dobrze rozwinięte kontakty z nacjonalistami Europy Środkowej. Jeszcze kilka lat temu wchodził w skład zespołu redakcyjnego neonazistowskiej "Odali", a tygodnik "Wprost" opublikował na okładce zdjęcie nacjonalistycznych neopogan z wyciągniętymi w hitlerowskim geście rękoma, wśród których na pierwszym planie widać obecnego posła Samoobrony. Sam Mateusz Piskorski nie ukrywa swoich związków ze skrajną prawicą, oświadczył też, że "dziwi się obecnej nagonce mediów na jego osobę".
czytelnik_prasy
użytkownik
 
Posty: 53
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez Smok Wawelski » wtorek, 4 lip 2006, 06:13

że taka akcja jest potrzebna świadczą chociażby wypowiedzi w tym temacie
Smok Wawelski
użytkownik
 
Posty: 621
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez che givera » wtorek, 4 lip 2006, 19:26

Nowszy. Dla dalszej poprawy twojego samopoczucia: Polscy eurodeputowani z PD, PO, SLD, SdPl i UP wspólnie zaprotestowali przeciwko wystąpieniu Macieja Giertycha (LPR), który na forum Parlamentu Europejskiego złożył hołd hiszpańskiemu faszyście, generałowi Franco...Wyrażamy oburzenie wobec wystąpienia eurodeputowanego Macieja Giertycha - przedstawiciela partii wchodzącej w skład polskiej koalicji rządowej - podczas dzisiejszej debaty na sesji plenarnej w Strasburgu na temat 70. rocznicy zamachu stanu generała Franco w Hiszpanii - napisali we wspólnym oświadczeniu eurodeputowani.
Pochwała faszyzmu zawarta w tej publicznej wypowiedzi szkodzi wizerunkowi Polski, osłabia jej pozycję międzynarodową, a swoim przesłaniem opowiada się po stronie sił politycznych i ideologii, które są w głębokiej sprzeczności z ideą i rzeczywistością jednoczącej się Europy...Skoro uważasz, że są to incydenty, to rzeczywiście nie mamy o czym rozmawiać.
XXI wiek a ludzie nadal wierzą w bogów.
che givera
użytkownik
 
Posty: 1010
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Niezarejestrowany » wtorek, 4 lip 2006, 22:11

Buahaha, Franco nie był faszystą!
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Niezarejestrowany » środa, 5 lip 2006, 04:34

che givera- chyba cie polubię za to chociażby, że o mnie pamiętasz. No, chyba nie chcesz mi wmówic, że dziadzio Gierytch to norma. Ja uważam, że wyjątki potwierdzaja regułe co w tym przypadku przekłada sie na takie moje rozumowanie: nawet w kraju tak tolerancyjnym jak Polska i Polacy pojawiaja sie ludzie tacy jak eurodeputowany Giertych i chuligan, który napadł na rabina. I nadal nie popieram akcji IX Sprawiedliwych. I poza tym nie podoba mi sie akcyjność w dzialaniu. Pozdrawiam. Życze pozytywnego myslenia.
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Poprzednia strona

Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości

cron