Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Grażyna Gęsicka mni. rozwoju regionalnego zarekome

Wasze wpisy od dnia 01.01.2006 do dnia 01.09.2006 roku.

Postprzez Rob » wtorek, 4 lip 2006, 13:23

To napewno Platformy wina ;-)
Rob
nowicjusz
 
Posty: 3
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez PutSmileOnMyFace » wtorek, 4 lip 2006, 13:28

Właśnie, że nie, bo to wina układu!!!
PutSmileOnMyFace
użytkownik
 
Posty: 436
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez Niezarejestrowany » wtorek, 4 lip 2006, 15:18

Konrad-wyluzuj. Zauważyłeś swój błąd, popełniony podczas głosowania. To już dużo. Może wreszcie zmądrzejesz i nie będziesz postrzegany przez pana Jacka K. jako ciemny lud, który wszysko kupi. Protestować teraz nie warto, bo jedyna odpowiedź, którą usłyszysz, to Spieprzaj dziadu!
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Konrad » wtorek, 4 lip 2006, 17:17

Ale nie wrzucajcie wszystkich do jednego worka w PiS są ludzie którzy mają na prawdę głowę na karku i nie idą śladami Jarka Kaczyńskiego - godzina zemsty wybiła! Gdyby był to Lech Kaczyński może, może niektóre rzeczy wyglądałyby inaczej ale prezes PiS to człowiek, któremu jak się ktoś narazi to nie ma przebacz. Nie wiem czy wogóle warto jest głosować na kandydatów do sejmu i senatu. Ja chyba zrozumiałem, że posłowie z naszego regionu ( obojętnie jaką partię polityczną by nie reprezentowali ) nie są wstanie dla nas nic załatwić. Nie wiem- poprawcie mnie ale conajmniej od 12 lat nic dla nas dla B-B nie załatwiono. Nawet z S69 są kłopoty! Tyle o co się postarano to likwidacja woj. bielskiego a tego im nie zapomnę! Mogą być tego pewni. Pamiętam, że nawet Traczyk tak, tak panie i panowie był za reformą administracyjną. Potem w TV Bielsko tłumaczył , że był za tym aby woj. bielskie zostało wchłonięte przez ślaskie tylko nie wiedział? Że tak to będzie potem wszystko wyglądało. Podobno Rajmund Pollak ma zamiar iść do Warszawy upomnieć się o pieniądze, które zostały nam ukradzione! A znając prace tego Pana możemy się spodziewać, że będzie gorąco! Ale nic to podobno wielkopolska tez dostała po kieszeni. Czy wiecie może czy Północ Polski też ma obcięte fundusze unijne na rzecz ściany Wschodniej? Czy może politycy z tamtego regionu o wiele skuteczniej lobbują na rzecz Sopotu, Gdańska czy Gdynii?
Konrad
użytkownik
 
Posty: 457
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez Niezarejestrowany » wtorek, 4 lip 2006, 21:49

to wszystko prawda ślązacy maja nas za " goroli " i jestesmy na zgóry na przegranych pozycjach. Żle się stało , że straciliśmy województwo teraz tylko mamy postępującą degradację.
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Niezarejestrowany » wtorek, 4 lip 2006, 21:49

to wszystko prawda ślązacy maja nas za " goroli " i jestesmy na zgóry na przegranych pozycjach. Żle się stało , że straciliśmy województwo teraz tylko mamy postępującą degradację.
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10


Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości

cron