Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Odnośnie "kretynów szalejących na crossowych motorach w

Wasze wpisy od dnia 01.01.2006 do dnia 01.09.2006 roku.

Postprzez PutSmileOnMyFace » czwartek, 6 lip 2006, 08:13

A gdzie jest właściwie ten odnośnik?
PutSmileOnMyFace
użytkownik
 
Posty: 436
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez Niezarejestrowany » czwartek, 6 lip 2006, 08:18

Ale dlaczego ty czepiasz się ludzi którzy mają pasje (trekking) inną niż ty??? Do jazdy na motorach crossowych służą TORY CROSSOWE a nie szlaki turystyki PIESZEJ. Więc nie pisz tutaj że można jeździć. Po za tym może nie wiesz ale w lesie należy ZACHOWAĆ CISZE ponieważ żyją tam zwierzęta. Więc raczej nie masz racji i jeśłi możesz to spie... z motorami z lasu.
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez gp_ » czwartek, 6 lip 2006, 10:01

A ja się zastanawiam, co za kretyn układa gałęzie i belki na trasie Dębowiec-Szyndzielnia, uniemożliwiając bezpieczne poruszanie się po tychże szlakach? Nie mówiąc już o tym, że czasami jest to poukładane również na "głównym" szlaku, którym od czasu do czasu dojeżdża obsługa schroniska...
gp_
użytkownik
 
Posty: 43
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez Niezarejestrowany » czwartek, 6 lip 2006, 11:53

Pewnie ktoś kto boi się że zginie stratowany przez bande pędzących po szlaku służącym do turystyki PIESZEJ rowerzystów
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez gp_ » czwartek, 6 lip 2006, 19:50

Pewnie tak, tylko problem w tym, że to wcale nie powstrzymuje rowerzystów. Co więcej - dla wielu z nich jest to dodatkowa atrakcja na trasie. Za to mnie osobiście denerwują takie poukładane kłody pod nogami i osobiście je odrzucam na bok, bo iść się nie da (z większą prędkością)!
gp_
użytkownik
 
Posty: 43
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez Niezarejestrowany » piątek, 7 lip 2006, 07:01

No tak ale widzisz inne lepsze rozwiązenie problemu pędzących rowerzystów i niestety motocyklistów na szlakach górskich??
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Niezarejestrowany » piątek, 7 lip 2006, 09:54

oczywiście że tak, proste, łatwe i skuteczne rozwiązanie, uniewersalne dla bardzo wielu problemów nieodpowiedzialnego zachowania w miejscach publicznych - MANDATY (z całą ich konsekwentną surowością, tj. wysokością kary i jej nieuchronnością)
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Niezarejestrowany » piątek, 7 lip 2006, 10:08

No to są mandaty ale kto złapie takiego debila szalejącego na motorze po lesie??
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez gp_ » piątek, 7 lip 2006, 10:13

Pewnie, jak gość dostanie mandat, to tak się rozjuszy, że będzie jechał na oślep i dwa razy szybciej. Też mi rozwiązanie. Z resztą znam ludzi, których mandaty nie przerażają. Swoją drogą, to ja nie mam nic przeciwko rowerzystom w lesie, czy górach (sam lubię sobie pojeździć, dla zdrowia). To taka sama rekreacja, jak spacer, czy bieganie. Oczywiście pod warunkiem zachowania rozwagi w tym, co się robi. Bo jak widzę gościa na downhill-u, który zapiernicza 50km/h po kamorach, między dziećmi i niedziećmi, to mnie skręca... Aż się chce wcisnąć gałąź w szprychy ;). Natomiast jazda na motorze po szlakach górskich, to już przesada, choćby ze względu na hałas towarzyszący temu, bądź co bądź, sportowi. Nie wspominając o znacznie większych prędkościach. Jednak w 100% skutecznej rady na to chyba nie ma (bo jak wlepić mandat pojazdowi pędzącemu z zawrotną prędkością?)...
gp_
użytkownik
 
Posty: 43
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez Niezarejestrowany » piątek, 7 lip 2006, 10:55

Sam kiedyś dzwoniłem na Policje i nawet podałem numery tych gości co szaleli po lesie ale niwiele to chyba dało. Może to jest sposób???
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez PutSmileOnMyFace » piątek, 7 lip 2006, 11:58

Kij w szprychy i niech jeden matoł z drugim matołem szorują zębami szlak turystyczny dla normalnych turystów. Jak chcą sobie szaleć to niech znajdą jakieś mało albo wcale uczęszczane miejsca a nie zap... iel fabryka dała szlakiem z Szyndzielni na Dębowiec, żeby ludzie musieli uskakiwać na boki.

Bo mandat może by i pomógł tylko musi być egzekwowany i tyle. To się da zrobić tylko trzeba chcieć.
PutSmileOnMyFace
użytkownik
 
Posty: 436
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez Niezarejestrowany » piątek, 7 lip 2006, 12:30

przeczytajcie moja poprzednią wypowiedź o mandacie od początku dokońca, nie uchwała, że mandaty trzeba dawać, tylko dawanie tych mandatów. Dawanie, dawanie i jeszceraz dawanie. Po pierwsze wysokich, nie 50 zł, tylko 500 zł, po drugie: zawsze, każdemu, wtedy się nauczą, gdzie są ściezki rowerowe, zobaczycie... znacyz nie zobaczycie... odpowiedzialne za nie egzekwowanie mandatów władze i sluzby podejma wszystkie inne wymyslne kroki, tylkonie ten jedyny słuszny, prosty i skuteczny (wszystkie badania mówia, ze kara pienieżna jest najskuteczniejsza), a na pytanie jak ich złapac? no wiesz co? a jak się łapie pędzacy za szybko samochód, motor? nie mów, że sie nie da, laboga, nie bądź az tak naiwny...
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Niezarejestrowany » piątek, 7 lip 2006, 13:02

Jasne że się da. Możesz np. stanąć na środku rozłożyć ręce i poczekać aż cię jeb... wtedy będzie zatrzymany i dasz mu mandat. Nawet 1500 zł. I sprawa załatwiona. Prawdziwy z ciebie robocop.
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez PutSmileOnMyFace » piątek, 7 lip 2006, 13:06

Traper/ To jak nazwać tego co zatrzymuje będzące ponad 100km/h blaszane pudełka zwane samochodami?? SuperMegaRobocop?? A ten kto zatrzymuje Tiry to HiperGigaExtraRobocop???
PutSmileOnMyFace
użytkownik
 
Posty: 436
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez Niezarejestrowany » piątek, 7 lip 2006, 13:16

Po za tym nikomu nie zależy aby zrobić z tym porządek. Kto będzie gonił debili po lesie na motorze??? Nikt bo nikomu się nie chce.
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Następna strona

Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron