Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

W dniu 11.07.2006 (wtorek) o godz. 13:00 w Katowicach pod si

Wasze wpisy od dnia 01.01.2006 do dnia 01.09.2006 roku.

Postprzez Konrad » niedziela, 9 lip 2006, 17:32

Wy będziecie protestować oni bedą ciąć fundusze unijne hanysom i nam, mieszkańcom B-B! Nie mam wątpliwości, pokolenie Kaczyńskich, Gosiewszkich, Dornów, Tuskóww, Rokitów, Schetynów, Giertychów, Wrzodaków, Pawlaków, Kalinowskich, Lepperów, Szmajdzińskich, Gadzinowskich, Geremków, Onyszkiewiczów, Frasyników musi przeminąć odejść na emeryturę! Ich wierni uczniowie- niektórzy młodzi politycy albo zmienią swoje rozumowanie albo niech nie mieszają się do polityki i niech nie proszą nas o poparcie! Bo jedni komuniści drudzy antykomuniści i zamiast pracować dla kraju pracują dla siebie- hasła typu ( komuna cacy albo komuna be ) są na porządku dzennym. Przed kamerami najwięksi wrogowie a za kulisami życzenia świąteczne sobie składają. Już nie zemną takie numery! Skonczyło się! Bawią się wami po to aby trzon różnych partii pozostał nienaruszony tylko rządy się zmieniają- patrzcie na pierwsze rzędy w sejmie 80% to prawie te same twarze i tak co 4 lata!Podziały na komuchów i antykomuchów tak się nami bawią, żeby wybierać na zmianę raz tych raz tych. A przy okazji jakaś zmina ( nowa partia ) tylko twarze te same i podobne problemy tylko ich skala rózna!
Konrad
użytkownik
 
Posty: 457
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez Niezarejestrowany » niedziela, 9 lip 2006, 17:50

to tak samo jak w Urzędzie Miejskim - wciąż te same gęby. wszystkich urzędasów powinno się profilaktycznie co 4 lata wywalać na bruk.
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Konrad » niedziela, 9 lip 2006, 18:20

Musiałbyś tak zrobić od Warszawy aż po wiochę -wszędzie te same twarze. Tyle tylko, że przeżycia tych ludzi( tych na Wiejskiej ) związanych z sytuacją w Polsce w latach 45-89 prowadzą do tego że oni żyją w zupełnie innym świecie w świecie, który jest wykorzystywany do rozgrywek politycznych i nijak się ma do dzisiejszych problemów jakie trzeba rozwiązać. Oni nie chcą za bardzo zmieniać Polski, dlaczego? Aby za 3 lata było o czym mówić do wyborców. PiS będzie tak rządzić aby wzrosły notowania LPR i PSL - przeciez koledzy muszą się ratować. Co zrrobi biedny Giertych jak go w Sejmie zabraknie? Wypłaty brak, żarcia brak, pożyczki brak, luksusowego samochodu brak, kierowcy brak, własnego pokoiku z telewizorem brak. Ciekawy jestem drogi socjalnej koalicji czy to będzie rozdawnictwo przed samorządówką, rzeczywiste, wirtualne zapisane tylko na kartce papieru- aby masy zagłosowały? I czy w razie faktycznych wydatków kotwica budżetowa na poziomie -30mld zostanie utrzymana.
Konrad
użytkownik
 
Posty: 457
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez Niezarejestrowany » niedziela, 9 lip 2006, 19:15

tak już jest demokracja ... wszędzie są i te same stare wyjadacze i czasem wskoczy ktoś nowy - elita, którą można przynajmniej czasami kartką wyborczą rozliczyć ... też bym wolał zamiast darmozjadów np. króla dbajacego o swych obywateli (dużo taniej, prościej i z pozytkiem dla wszystkich) ale to nie realne w tych czasach ...
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Niezarejestrowany » niedziela, 9 lip 2006, 19:19

a najlepiej byłoby chyba ograniczyć liczbę posłów conajmniej o połowę i organizować wybory co roku - wtedy szybko moznaby naprawić błąd tak jak np. teraz :-))))
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Niezarejestrowany » niedziela, 9 lip 2006, 20:01

a ja proponuje aby KONRAD pier-dol-na sie w pusta glowe.
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Konrad » niedziela, 9 lip 2006, 21:50

A ja proponuję tobie adi, wszech mądralo wracaj do Krakowa- lajkoniku jeden!
Konrad
użytkownik
 
Posty: 457
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez ktoś_ » niedziela, 9 lip 2006, 23:17

A ja proponuje stworzyc autonomiczne panstwo podbeskidzkie i odciac sie od reszty naszej zepsutej do szpiku kosci ojczyzny. w mniejszym kraju latwiej o kontrole jakosci rzadzenia. A jesli nie to alternatywa jest zawsze wprowadzenie totalnej anarchii i krwawa zemste na darmozjadach. To tez jest rozwiazanie... Na pohybel sk@$wysynom
ktoś_
nowicjusz
 
Posty: 6
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez Konrad » poniedziałek, 10 lip 2006, 06:08

Myślisz o czymś na wzór księstwa Monaco? Księswo B-B albo księstwo Beskidzkie skupiające wszystkie miasta w regionie: Żywiec, Sucha B., Cieszyn, Oświęcim, Kęty, Wadowice, Kalwaria Zebrzydowska? Jak kiedyś rozmawiałem o tych sprawach z bratem, ale doszliśmy do wniosku, że doprowadzi to do rozpadu państwa - śląsk tez chce się oddzielić, Kaszuby- też o tym przebąkują. Lepiej było by dla państwa aby wrócili do starej reformy tej obowiązującej do 98r.
Konrad
użytkownik
 
Posty: 457
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez Niezarejestrowany » poniedziałek, 10 lip 2006, 11:34

Wybraliście to macie. Ja mam czyste rączki:))))))) ale musze za was cierpieć patrząc w TV.
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10


Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości