Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Kto głosował na jedynie słuszną partie Prawie

Wasze wpisy od dnia 01.01.2006 do dnia 01.09.2006 roku.

Postprzez Niezarejestrowany » niedziela, 9 lip 2006, 21:33

Umorzyć śledztwo, bo sprawcy nieznani.
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Niezarejestrowany » poniedziałek, 10 lip 2006, 20:14

Ja mam spokojną duszę,nie głosowałem na to śmieszne pis!
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez ociec » wtorek, 11 lip 2006, 11:23

Głosowałem za programem, który wierzę, że w miarę możliwości jest i będzie realizowany.
Głosowałem na ludzi, którzy nie dla koryta ciągęli do sejmu a dla służby, służby krajowi. Wiem, że dla wielu jest to niezrozumiałe, widać takie są rezultaty zaniedbań wychowawczych i edukacyjnych.
Avatar użytkownika
ociec
użytkownik
 
Posty: 154
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez Niezarejestrowany » wtorek, 11 lip 2006, 13:42

jakie są rezultaty zbyt długiej ekspozycji na słońce widać po wpisie poniżej ;)
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Pedros » wtorek, 11 lip 2006, 14:02

ociec chyba Radia Maryja słuchasz i Ci mózg wyprali. Wierzysz że te oszołmy ciągneły do sejmu nie dla koryta??? Frajer z Ciebie i tyle. W tym kraju nie ma polityków na których warto głosować. Kradli, kradną i będą kraść. Taka mentalność. Jeden z drugim się nachapie a potem będzie sobie żył na luzie za Twoją i moja kase. Taka prawda a twoja wiara w ich piękne słowa jest nic nie warta. Jaką obietnice wyborczą zrealizowali Panowie z PiS??? Bo chyba coś przegapiłem.
Pedros
użytkownik
 
Posty: 948
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez che givera » wtorek, 11 lip 2006, 15:12

ociec-wytwarzasz mir wokół ludzi, którzy co innego mówią, a co innego robią. Kaczyński walczy z "ukladem". Walczy przed kamerami, a co innego robi. Takie rzeczy trzeba piętnować, bo inaczej skończymy w kraju, gdzie wszyscy mówią o sprawiedliwości i konieczności rozwoju, a co innego robią. To sie nazywa obłuda. Polska jest królestwem obłudy. Swiatowym liderem!
XXI wiek a ludzie nadal wierzą w bogów.
che givera
użytkownik
 
Posty: 1010
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Niezarejestrowany » wtorek, 11 lip 2006, 16:00

ociec/ ty głupku ty. jaka słuzba krajowi ? z młodymi faszystami Giertycha ? z przestępcami od Leppera ? z PZPR-owcami w PiS i Samoobronie ? ochłoń, wylej na głowę kubeł zimnej wody ... miliony młodych ludzi ucieka z Polski, cała Europa się z nas śmieje, a ty twierdzisz, że to służba krajowi ??? służbą to jesteśmy ale Kaczyńskich ...
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez placowy » wtorek, 11 lip 2006, 16:38

ociec. A nie zastanowiło cię, dlaczego partia prawicowa ma czysto lewicowy program gospodarczy? Ja od razu zauważyłem, że to będzie oszustwo i haczyk na ściągnięcie głosów wyborców. Co też się stało.
placowy
użytkownik
 
Posty: 61
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez czytelnik_prasy » wtorek, 11 lip 2006, 17:16

Głośno się ostatnio zrobiło o propozycji Ministerstwa Finansów, dotyczącej opodatkowania rodzinnych pożyczek wysokim, 20% podatkiem. Przepisy w tym zakresie mają wejść w życie od przyszłego roku-pisze Dziennik Zachodni.
czytelnik_prasy
użytkownik
 
Posty: 53
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez Niezarejestrowany » wtorek, 11 lip 2006, 18:55

Była u wladzy komuna , było ciężko . Była wielka solidarnośc i prywatyzacja do teraz ludzie biede klepią , są bez pracy , głodne dzieci i bezrobocie , tak sie narządzili Mamy wreszcie PIS.... ktory wyciąga kraj z dołu , z zapaści gospodarczej , z samego dna . Dziwie sie że jest takie ujadanie , to kto ma Polske wyciągnąć z glodu i biedy ? Ci antypolacy co zniszczyli kraj , o nich sie upominacie ?
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Niezarejestrowany » wtorek, 11 lip 2006, 20:36

to Wy wszyscy którzy stosujecie takie krytykanctwo niszczycie ten kraj ! popatrzcie realnie kto kogo atakuje, a kto odpiera ataki, jak możesz porównywać do drugiej Białorusi stary, nie wiesz co piszesz, ja też nie rozumiem tej zmiany Premiera, dla mnie to pierwsza decyzja Pis której kompletnie nie rozumiem ale żeby od razu wysnuwać takie wnioski, wstydź się !
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez RACA » wtorek, 11 lip 2006, 23:03

I w koło Macieju.Takie do łamania.Oczywista.Lubie cie ojciec ale swoje wykolejone wnioski zatrzymaj dla siebie.Proponuję doklonować jeszcze jednego z Braci.Będzie lepiej.Napewno.
RACA
nowicjusz
 
Posty: 12
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez PutSmileOnMyFace » środa, 12 lip 2006, 07:38

AND/ Bardzo mnie ucieszyło Twoje stwierdzenie, że dymisja p. Marcinkiewicza to pierwsza rzecz, która Cie zdziwiła. Bo teraz mi wytłumaczysz (mam nadzieję) coś, czego ja kompletnie nie rozumiem. Otóż. Premier M. przyjmuje dymisję min. finansów p. Gilowskiej, bo nad osobą z rządu nie może ciążyć nawet widmo podejrzenia o współpracę z SB. Ale kilka dni później, pomimo iż sprawa nie zostaje wyjaśniona proponuje jej kolejną funkcję ministerialną. O co w tym chodzi? Po co przyjmował dymisję? Jakby nie przyjął dymisji to sprawą musiałby się zająć sąd i wszystko by się wyjaśniło. O co chodziło w tych gierkach? Czemu najpierw nie mogła być w rządzie w aureoli podejrzeń, a potem już to nie przeszkadzało?
PutSmileOnMyFace
użytkownik
 
Posty: 436
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez ociec » środa, 12 lip 2006, 09:10

Put/ Pan Premier Marcinkiewicz stwierdził, że zasady, które zostały przyjęte wobec rządu, są takie, że w przypadku złożenia przez RIP do sądu wniosku o lustrację musi nastąpić dymisja. Dotyczy to nie tylko członka rządu i wicepremiera ale tym bardziej ministra finansów. Wyjaśnienie dlaczego Pan Premier Marcinkiewicz przyjął dymisję Gilowskiej a następnie zaproponował jej powrót na stanowisko wicepremiera może być np. takie, że obsada na stanowisku Ministra Finansów jest szczególnie ważna dla finansów, w szczególności dla notowań kursu złotego i sytuacji na giełdach. Poza tym Pan Premier Marcinkiewicz informując o przyjęciu dymisji zapowiedział, że .. ma nadzieje, że rzeczywiście sąd będzie pracował intensywnie, że pani premier Gilowska
oczyści się z tych zarzutów i że znów podejmiemy współpracę. Sąd orzekł, że nie będzie lustracji. W tej sytuacji mając na względzie, że już przyjmując dymisję Pan Premier zapowiadał, że jest ona czasowa- do wyjaśnienia sprawy w sądzie, chcąc wywiązać się z zapowiadanego podjęcia współpracy, zaproponował Pani Gilowskiej powrót do rządu.
Avatar użytkownika
ociec
użytkownik
 
Posty: 154
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez che givera » środa, 12 lip 2006, 14:07

ociec-ble, ble, ble! Zbyt katolicki ten rząd, więc obłudę widać na kilometr. Marcinkiewicz doskonale wie, że bez zakończenia procesu lustracyjnego, przyjąć Gilowskiej nie może na żadne stanowisko ministerialne. A proces lustracyjny potrwa kilka lat. Więc po co ta gadka? Tylko głupi w nią uwierzy!
XXI wiek a ludzie nadal wierzą w bogów.
che givera
użytkownik
 
Posty: 1010
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Następna strona

Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron