Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Ktos zna jakis tanich dostawcow internetu w okolice Bielska?

Wasze wpisy od dnia 01.01.2006 do dnia 01.09.2006 roku.

Postprzez PutSmileOnMyFace » poniedziałek, 31 lip 2006, 06:51

256 kB/s? 328kB/s? Czy na pewno chodzi wam o łącze dwu-megowe za poniżej 100PLN?????
PutSmileOnMyFace
użytkownik
 
Posty: 436
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez Niezarejestrowany » poniedziałek, 31 lip 2006, 13:29

Zapewne to literówka, wszak żyjemy w kraju cudów ,ale tego nawet nasi wyśmienici politycy nie wymyślą . W tej cenie 2 mega w Polsce się nie dostanie:) .
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Niezarejestrowany » poniedziałek, 31 lip 2006, 16:10

INESSENTIAL: co co ceny nie mylę się wcale, popatrz na cennik Tepsy i
Dialogu. Jeśli zaś chodzi o same sieci WiFi to nigdzie nie napisałem,
aby były do niczego, etc. One są ok w myśl zasady 'jak się nie ma tego
co się lubi to się lubi to co się ma'. Jak napisałem, sam jestem
klientem takiej sieci i jestem zadowolony - pogodziłem się już z
ograniczeniami i pewnym, obniżonym, w stosunku do eg. Neo standardem
jakości usług. Tu uwaga - nie personalizuj INESSENTIAL. Ja mówię
ogólnikowo, o technologii nie zaś konkretnych firmach. Wybacz, ale
brak czytania ze zrozumieniem to chyba jakąś choroba zakaźna na tym
forum. Swoją drogą kto to, ten Pink ?
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Niezarejestrowany » poniedziałek, 31 lip 2006, 18:42

1.Cóż, ja nie narzekam i twierdzę ,że sieć , której używam przewyższa standardy neo.
2.Interpretacja i zrozumienie czytania- Ty i ja wiemy swoje ,odczuliśmy i odczuwamy na własnej skórze zalety TP i W-FI .Nie chodzi tu o to, co się ma i lubi -ja wykorzystuję w pełni to co mi dają i mnie to wystarcza podobnie jak 95% użytkowników.
3.A co do "Pink" hmm sorrki - widać pomyłka:) to pseudo jednego Fachowca przez duże "F" .
4.Co do technologii operatorów "kablowych" to niestety TP dorośnie do standardów łódzkich,katowickich i warszawskich - na terenie Bielska - nie wcześniej niż za 4 lata- jak i z zasięgiem działań , jak i z jakością(co też warunkowane jest nakładami inwestycyjnymi) .Wkurza mnie to ,że ludzie przyjmują np. prędkość 512 za pewnik wg.reklam TP - niestety w rejonie B-B ( w 10%) obszaru gdzie neo ma warunki techniczne , prędkość ta może być w pełni realizowana-klient nie wie...dokąd nie podpisze umowy...Pamiętam procedury reklamacyjne w TP... Mam nadzieję ,że choć cześć ludzi nie da się nabrać na reklamę ...resztę czeka "cyrograf" z TP.
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Niezarejestrowany » poniedziałek, 31 lip 2006, 18:42

1.Cóż, ja nie narzekam i twierdzę ,że sieć , której używam przewyższa standardy neo.
2.Interpretacja i zrozumienie czytania- Ty i ja wiemy swoje ,odczuliśmy i odczuwamy na własnej skórze zalety TP i W-FI .Nie chodzi tu o to, co się ma i lubi -ja wykorzystuję w pełni to co mi dają i mnie to wystarcza podobnie jak 95% użytkowników.
3.A co do "Pink" hmm sorrki - widać pomyłka:) to pseudo jednego Fachowca przez duże "F" .
4.Co do technologii operatorów "kablowych" to niestety TP dorośnie do standardów łódzkich,katowickich i warszawskich - na terenie Bielska - nie wcześniej niż za 4 lata- jak i z zasięgiem działań , jak i z jakością(co też warunkowane jest nakładami inwestycyjnymi) .Wkurza mnie to ,że ludzie przyjmują np. prędkość 512 za pewnik wg.reklam TP - niestety w rejonie B-B ( w 10%) obszaru gdzie neo ma warunki techniczne , prędkość ta może być w pełni realizowana-klient nie wie...dokąd nie podpisze umowy...Pamiętam procedury reklamacyjne w TP... Mam nadzieję ,że choć cześć ludzi nie da się nabrać na reklamę ...resztę czeka "cyrograf" z TP.
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Niezarejestrowany » środa, 2 sie 2006, 12:49

Pozwól, że podepre się cytatem z GW, z naszego bielskiego podwórka:

http://miasta.gazeta.pl/katowice/1,35056,3517113.html

Ot skutek stosowania technologii klasy SOHO w profesjonalnych zastosowaniach.
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Niezarejestrowany » środa, 2 sie 2006, 17:12

A Masz w rękawie (poza omawianymi już sieciami przewodowymi-które nie wszędzie mogą mieć miejsce, lub świadczyć usługi w założonej jakości ) inną alternatywę dla użytkowników indywidualnych?
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Niezarejestrowany » środa, 2 sie 2006, 17:33

I jeszcze jedno : Piszesz tetryckim językiem , doszukując się wad tego, co stanowi alternatywę dla osób nie mogących,lub nie chcących posiadać łącz kablowych.Wiadomo -każdy system ma zalety i wady- nie ma zlotego środka - taniego i dobrego. Opanujmy zatem nasze ostre języki i pomóżmy forumowiczom wybrać coś , co jest tanie , w miarę niezawodne ,ogólnodostępne i nie zmusza do podpisania cyrografu na x lat . Pozdrawiam.
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez PutSmileOnMyFace » czwartek, 3 sie 2006, 09:45

[... w miarę niezawodne...] powinno być tłustym drukiem ;)
PutSmileOnMyFace
użytkownik
 
Posty: 436
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Poprzednia strona

Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron