Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Koalicja PiS-LPR-Samoobrona dokonuje kolejnego obrzydliwego

Wasze wpisy od dnia 01.01.2006 do dnia 01.09.2006 roku.

Postprzez Niezarejestrowany » niedziela, 23 lip 2006, 16:49

Zgodnie z zapisami nowej ordynacji, głosując np. w Warszawie na Kazimierza Marcinkiewicza, wybierze się Andrzeja Leppera nic o tym nie wiedząc. Różnica między PRL a IV Rzeczpospolitą polega m.in. na tym, że w PRL wiadomo było, kto wygra wybory i kto wejdzie do rady, a tu nie będzie wiadomo - jeszcze gorszy niż PRL-owski system. W Bielsku głosując na Traczyka, wybierze się ponownie Krywulta.
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Konrad » niedziela, 23 lip 2006, 17:04

Ja na tym forum pisałem, że w sejmie są sami koledzy i kolezanki to tylko tak na pokaz się kłócą przed kamerami. Pisałem tez o tym że jak przyjdzie czas to zwaśnione partie PiS i LPR będą współpracować tak aby LPR - zwłaszcza, uratować przed wypadnięciem ze sceny politycznej. Jezeli za 3 lata Giertych będzie miał kłopoty ( jego partia ) to PiS zrobi wszystko aby chłopa - kolegę uratować. Tak wszechpolacy śmiali się z Kaczyńskich i z Marcinkiewicza jak mówił Giertych ( parę miesięcy temu ) o byłym premierze wszechpolacy nie mają dobrgo zdania. Jeszcze 7 miesięcy temu LPR zyczyła PiS-owi zwłaszcza poseł Wierzejski spadku w sondażach na czy miała zyskać LPR właśnie. A dzisiaj wszyscy nagle tacy dla siebie mili do tego stopnia że PiS będzie ratował tyłki pace Giertycha w nadchodzących wyborach samorządowych a kiedyś parlamentarnych. Przeciez Giertych gotować nie umie, pracować nie umie a to oaznacza tragiczny koniec dla szefa któremyu PiS zabrał jedyne media jakimi zdobywał poparcie społeczne. W polityce aby coś osiągnąć trzeba być egoistą PiS nie wykazał odwagi i przyjął koalicję, która jak wyczuje słabość rzadzących UPOMNI się o swoje wtedy PiS padnie, skończy się koalicja-dlatego że mieliście rządzić SAMI. A nie z partiami, które tak czy owak idą własną drogą, gdyby poszły drogą PiS-u to oznaczałoby ich koniec. Jeszcze jest szansa aby rozpisać przedterminowe wybory i pozbyć się z Sejmu i Senatu. PSL i LPR ( bo Samoobrona będzie zapewne w sejmie )niech Kalinowski i Giertych poczują swój koniec ale jeśli ta koalicja dalej będzie trwała tzn. że jesteście świetnymi kolegami, którzy w imię naprawy Polski ratują się nawzajem przed tym niebytem politycznym i pewna pensją. Jesli tak będzie dalej to ja na kolejne głosowanie nie idę bo kpicie sobie z Leppera z Giertycha ( oficjalnie ) a za plecami jeden drugiego wspiera aby się komuś krzywda nie stała! Pamiętajcie podziały na partie piolityczne obowiązują tylko przed kamerami. Dobrze że wygrał PiS bo to pokazuje, że nawet oni jak będzie trzeba to ze swoim wrogiem dojdą do porozumienia. SLD niedobry, zły itd. a w-ce marszałkiem sejmu i tak został młody Olejniczak. Chociaż oni mają taką przewage , że jakby chcieli to Olejniczaka by nie wybrali. Także wiele tajemnic ( nie wiedząc o tym ) politycy odsłonili. Za takie rządzenie to ja dziękuję. Za twardzi w kampanii wyborczej- za słabi ( bo tak musi widocznie byc ) w rządzeniu. To jest coś takiego jak z piłkarzami Hiszpanii- grają jak nigdy, przegrywają jak zawsze! A do władzy muszą zostać wybrani przez ludzi jeśli ci odmówią poparcia to majsterkowanie z przed wyborami nic nie pomoże a wręcz obróci się przeciwko tym którzy to wymyślili. Jesli ktoś kombinuje z czymś tzn. ze ma się jakieś złe zamiary względem kogoś lub czegoś. Ja sobie nie życzę aby w naszym Ratuszu zasiadały osoby z LPR i Samoobrony albo idziecie sami do wyborów albo głosów moich i mojej rodziny, znajomych nie starajcie sie pozyskać bo się to wam nie uda. Powtarzam nie życzę sobie aby w B-B zasiadał ktoś z ekipy Giertycha czy Leppera. Wykluczone! A czytelnik prasy ma rację samorządy w tym ten w B-B a może zwłaszcza- spisuje się wyśmenicie. 25 Radnych i Prezydent B-B pracowali bardzo dobrze sam jestem zdziwiony i zaskoczony, powiem szczerze nie wierzyłem że będą pracowali w zgodzie i tak efektywnie.
Konrad
użytkownik
 
Posty: 457
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez Niezarejestrowany » niedziela, 23 lip 2006, 17:40

Konrad, miło że zależy Ci na sukcesie PiS-u. Musisz wiedzieć, że w polityce należy umieć podejmować trudne decyzje. Decyzja o koalicji z LPR, a zwłaszcza z Samoobroną do takich należała, ale był to stan wyższej konieczności. Przedłużający się kryzys parlamentarny groził jeszcze poważniejszymi konsekwencjami tj. dezorganizacją państwa. Co do Twojej wiedzy na temat bielskiego samorządu, muszę Ci powiedzieć, że jesteś ofiarą propagandy sukcesu prowadzonej przez Krywulta. PiS w Bielsku uważa go za postkomunistycznego aparatczyka, któy chroni lewicowy układ. I ma całkowitą rację. Dni Krywulta są policzone, a poseł Pięta wykończy tą sitwę czerwonych pasożytów.
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Niezarejestrowany » niedziela, 23 lip 2006, 18:33

a co Pięta potnie mu banery wyborcze czy zasmaruje smołą ? Pięta z SamoPiS-u prędzej sam się wykończy - przekonasz się na jesieni ...
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Niezarejestrowany » niedziela, 23 lip 2006, 19:37

DO ZORIENTOWANEGO:
czy mógłbyś przynajmniej wziąć te słowa w cudzysłów, bo przecież sam tego nie wymyśliłeś; i podać nazwisko cytowanego tudzież autora tej wielce odkrywczej tezy, czyli niejakiego pana Szmajdzińskiego, którem był się raczył w ten to sposób wypowiedzieć w dzisiejszym salonie trójki (chodzi o Pr.3 PR). - oto jak reaguje (bo jakby inaczej mogła) była władza obecnie zepchnięta do opozycji. nad wyraz wyrafinowany socjotechnicznie zabieg mający na celu jedynie zwrócenie uwagi jak to SLD broni prawo- (w ich wypadku można mówić tylko o lewo-) rządności! a tak naprawdę to szlag ich trafia, że sami na to nie wpadli jak byli przy (a raczej jako czerwone świnie) w korycie. ha ha ha!!! dobre co? za Komuny był wierszyk wyborczy za czasów premiera Mikołajczyka: (cytuję) "oto magiczna szkatułka - głosujesz na Mikołajczyka, a wyskakuje Gomółka"
(słownik:
1. magiczna szkatułka - urna wyborcza,
2. Mikołajczyk, Stanisław - prawicowy kandydat na stanowisko premiera,
3. Gomółka, Władysław, tow. Wiesław - kandydat lewicy - wówczas jedynie słusznego frontu ugrupowań zdolnych rządzić w PRL-u; to ten od słynnych przemówień: "... towarzijysze, obyjwatele, ludu pracujący stoliyjcy..." itp.)
dziękuję za wypowiedź.
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Konrad » niedziela, 23 lip 2006, 20:27

Drogi sympatyku PiS tutaj jestem przeciwnego zdania i wierz mi że mnie samorząd i jego sprawy bardzo interesują- ja na propagande nastawiony nie jestem sam sobie wszystko sprawdzam co jest napisane i co jest wykonywane. Ja na tym punkcie jestem niesamowicie wrażliwy. Tak więc podumowując kadencje Pana Prezydenta jest ona dla mnie pozytywna a ty jako aktywny działacz PiS - głównie na gruncie ideologicznym ( ja taki nie jestem ) musisz wspiereać swoich bo każde chwalenie politycznego przeciwnika ( nie ważne jakiego ) może być zgubne dla partii, którą reprezentujesz. Napiszę tak prezydent Krywult to połączenie Piotra Uszoka z Lechem Kaczyńskim - skuteczność i doświadczenie. Ja to zauważyłem już jakiś czas temu. A wierz mi że nie raz Krywult dał popalić Balonowi, Handzlikowi czy Kotkowskiej. Prawo czy lewo ani centrum nie ma dla niego znaczenia. Ty wiesz swoje ja swoje i wydaje mi sie że w tym punkcie wspólnego stanowiska nie wypracujemy. Poseł Pięta szybciej będzi Europosłem niż prezydentem B-B. A co do koalicji to trzeba mieć odwagę aby wykopać stamtąd LPR czy PSL ale na to potrzeba odwagi. Jak wy ich nie zniszczycie to oni w pewnym momencie zaczną z was soki wyciskać. Jak Giertych w sprawie spotkania z Kulczykiem robił w konia opinie publiczną tak was oskubie. Wy przegracie on może próg wyborczy przekroczy oto wam chodzi?! Dla niego jesteście spod znaku Okrągłego Stołu tzn. ZDRAJCY- jeszcze tego nie zauważyli.....?
Konrad
użytkownik
 
Posty: 457
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00


Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości