Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Stasiu Pieta idzie na Prezydenta :-)

Wasze wpisy od dnia 01.01.2006 do dnia 01.09.2006 roku.

Postprzez Niezarejestrowany » czwartek, 3 sie 2006, 17:20

oto cyt. z DZ "W Bielsku-Białej, po wielu nieudanych próbach namówienia do startu w wyborach lokalnych autorytetów, ciężar walki o fotel prezydenta stolicy Podbeskidzia weźmie na siebie poseł Stanisław Pięta, który zdążył zasłynąć kilkoma kontrowersyjnymi pomysłami."
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Niezarejestrowany » czwartek, 3 sie 2006, 17:24

a więc mamy prawie pewną, 100-procentową reelekcję Jacka K. :-) i jak dobrze pójdzie to nawet wg. nowego pomysłu Samopisu Staszek kandydując tarci mandat :-)
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Konrad » czwartek, 3 sie 2006, 18:13

A jak myślicie, dlaczego osoby uznawane za autorytety nie palą się do walki o urząd prezydenta miasta, nawet pod sztandarami PiS-u?
Konrad
użytkownik
 
Posty: 457
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez Niezarejestrowany » czwartek, 3 sie 2006, 18:27

Oj to ciekawe. Myslę, że byłby to pasjonujący wyścig w którym Pięta nie jest bez szans. Nie jestem z PIS-u, znam jego historię i te kontrowersje, ale jak w każdym człowieku i w nim jest sporo pozytywów-nie tylko negatywy. A Pan Krywult w swojej pewności mógłby się mocno napocić podczas wyborów mimo ze jest dość pewny siebie. Wiem, że pięta da z siebie wszystko i będzie bardzo ciekawie. Myślę, że gdyby Pięta wygrał to przewietrzyłby trochę i Bielsko i ratusz. Mniej by się tam urzędników wałęsało. Pewne układy szlag by trafił. Trzymam kciuki Panie Pięta.
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Konrad » czwartek, 3 sie 2006, 18:52

Pan Pięta więcej zrobił dla Ukrainy niż dla naszego miasta- zaangażowanie w pomarańczową rewolucję, która dzisiejszej nocy poniosła klęskę. Pana Pięte od sromotnej porażki uratuje tylko bycie w parti braci Kaczyńskich. Gdyby wystartował sam skompromitowałby się. To nie Pięta jest silą tej partii - to partia stanowi o jego pozycji w naszym mieście. Pan Krywult nie jest pewny siebie, wie że wybory róznie się kończą. Najbliższe 12 - 15 lat pokaże czy pan Pięta może liczyć na głos mieszkańców B-B. Partia to nie wszystko.
Konrad
użytkownik
 
Posty: 457
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez Niezarejestrowany » czwartek, 3 sie 2006, 20:10

byle nie doszedł
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Niezarejestrowany » piątek, 4 sie 2006, 11:23

Czy Pięta ma kotrkandydata z PO.
Czy są już kandydaci z innych ugrupowań.
Z kim zawalczy oprócz Krywulta.
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez celt » piątek, 4 sie 2006, 12:22

i oto tragedia naszego miasta...
celt
użytkownik
 
Posty: 3384
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez Niezarejestrowany » piątek, 4 sie 2006, 12:37

Do OK- na czym miałoby polegać to przewietrzenie ratusza? Zastąpieniem urzedników chłopaczkami na posyłki, ktorych dotychczasowe zasługi i umiejętności polegaja na roznoszeniu ulotek, zbieraniu podpisów i zaklejaniu plakatów kandydatów z tej samej listy? Glupota ludzka i miłosiedzie Boskie sa nieograniczone. Mam nadzieje, że tym razem miłosierdzie spłynie na nas i nie wybierzemy na prezydenta ani S. Pięty, ani J. Balona. Póki co pozostaje tylko J.Krywult, ale może objawi sie jeszcze jakiś inny sensowny kandydat?
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Niezarejestrowany » piątek, 4 sie 2006, 13:07

Problem w naszym mieście polega na braku sensownego kandydata na Prezydenta.
Podam moją definicję sensownego
a- nowe nazwisko
b- niekojarzony z niczym złym
c- otwarty nowoczesny sposób myślenia - nie może to być człowiek tzw. starej generacji z całym szacunkiem dla ludzi starej generacji.
d- który przedstawi nowatorski program rozwoju miasta na co najmniej 10 lat - taki program co dosłownie powali wielu i zjedna mu wielu innych tych nie powalonych.
e-ktory potrafi uzyskać poparcie wielu ugrupowań politycznych i nie politycznych.
I moim zdaniem warunek konieczny Bielszczanin z urodzenia na stałe związany z miastem znający i rozumiejący problemy i specyfikę naszego miasta.
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez ociec » piątek, 4 sie 2006, 13:18

Mam propozycję: zgłaszajcie kandydatów na prezydenta i niech admin wprowadzi możliwość oddawania głosów na tym portalu, może takie prawybory dadzą nam wiedzę na temat, kto mógłby zostać prezydentem Bielska-Białej.
Avatar użytkownika
ociec
użytkownik
 
Posty: 154
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez peper » piątek, 4 sie 2006, 13:28

Ja proponuję Pana Marcina Tyrnę.
peper
użytkownik
 
Posty: 54
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez celt » piątek, 4 sie 2006, 13:42

obiektywne głosowanie wykracza poza możliwości techniczne tego portalu, zawsze istniała tu mozliwośc wielokrotnego głosowania, wiec wygrywali najbardziej cierpliwi lub gorliwi klikacze
celt
użytkownik
 
Posty: 3384
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez Piotrek » piątek, 4 sie 2006, 13:44

Co do Pana Pięty to zdecydowanie nie. Nie jestem zwolennikiem Pana Krywulta bo brakuje mu przebojowości i nowych pomysłów , natomiast w sytuacji jaka teraz jest będę na niego głosował bo posiada cechy , które śmieszą większość dorobkiewiczów walczących o stanowiska, jest uczciwy,pracowity i bardzo się angażuje w to co robi.Mam nadzieję ,że wystarczy mu sił na jeszcze jedną kadencję bo nie ma godnego przeciwnika , niestety,pozdrawiam
Piotrek
użytkownik
 
Posty: 3140
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Mikuszowice Krakowskie pod lasem

Postprzez olek » piątek, 4 sie 2006, 14:08

W demokracji kazdy ma prawo "isc na Prezydenta", nawet osoby z nizszych stanow lub takie, ktore nie maja klasycznego wyksztalcenia, albo talie ktore maja ludowe imie i nazwisko: Stas Pieta czy Antek Podworkowy. W swoim czasie Prezydentem byl elektryk Walesa, obecnie w Peru czy Boliwii jest Prezydentem potomek Aztekow, itd. Dopoki wybory sa demokratyczne i nie ma oszustw urnowych, to nie nalezy sie za bardzo takimi sprawami przejmowac ani niepokoic, prowadzic wspolzawodnictwo wyborcze fair-play, bez ponizania kandydatow...
olek
użytkownik
 
Posty: 2588
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Następna strona

Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości