Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Ludziska, pomóżcie - zbliza sie urlop i zostaje z

Wasze wpisy od dnia 01.01.2006 do dnia 01.09.2006 roku.

Postprzez Niezarejestrowany » piątek, 4 sie 2006, 12:29

Narazie przyszedł mi na myśl: 1)tor saneczkowy na Dębowcu. Oczywiście nie jest to tor saneczkowy w dosłownym znaczeniu tej nazwy. 2)Dzieci w wieku 5-8 lat to dzieci już chodzące więc mozna z nimi pojechać kolejka (atrakcja) na Szyndzielnię przepędzić na Klimczok, zrobic tam popas (w schronisku) i przepędzic do Szczyrku Biłej. Stamtąd powrót do B-B. Troche zmęczenia i atrakcje zapewnia dzieciom dobre spanie, a opiekunowi odpoczynek w spokoju.
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Niezarejestrowany » piątek, 4 sie 2006, 17:34

tradycyjnie jeden dzień może być kino - filmów dla dzieci jest chyba sporo, jeden dzień moze być na błoniach, już dzieciaki się tam będa umieły zająć, kolejny dzień basen, możesz też zabrac dzieciaki do aquaparku w krakowie, co do wycieczek, oprócz szyndzielni jest tez dembowiec i błatnia (z takich na które się wchodzi niemalże z bielska, bo jesli pojedziesz kawałek za bielsko to gór masz więcej), dalej - weź je na konie, może się im spodoba (na lotnisku jest stadnina, ale popytaj, jest więcej tylko akurat ja nie wiem gdzie), jest tez figlo park, ale nie wiem czy osmiolatek będzie zadowolony :), gdyby padalo - rozdaj w domu kredki i ogłoś konkurs na komiks :) - to takie pomysły na szybko :)
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Niezarejestrowany » sobota, 5 sie 2006, 16:01

przed kompe je posadz i sie same zajma, hehehehe
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Niezarejestrowany » sobota, 5 sie 2006, 18:05

jeszcze jest tatralandia na słowacji
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10


Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości