Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

dzisiaj czytalem na portalu interi o ciezarowkach ktore blok

Wasze wpisy od dnia 01.01.2006 do dnia 01.09.2006 roku.

Postprzez Niezarejestrowany » piątek, 18 sie 2006, 14:46

do Piotrka, dlatego niech sluzby miejskie zajma sie organizacja ruchu a nie mieszkancy. nie my jestesmy od ustanawiania prawa, my mamy to prawo przestrzegac. skoro sa dwa pasy to dwoma pasami powinnismy jezdzic. a sluzby miejskie po za tym ze z wielkim przepychem otworzuyly obwodnice to nic wiecej. a jesli my bedziemy ustanawiac swoje przepisy typu blokowanie drogi itp. to wyglada calkiem jakbysmy sie zabrali za wymierzanie sprawiedliwosci, czyli ktos zabil to przechodzien go zabija wymierzajac sprawiedliwosc. a to ze sie wcinaja jedni czy drudzy to sory ale sa to mieszkancy bielska bialej. niech kazdy zajmie sie soba i niech bedzie w pozadku wobec siebie, a egzekwowanie prawa niech zostawi odpowiednim sluzba. wladze naszego miasta nie staraja sie o komfort jazdy, a to jest ich zadaniem.
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Niezarejestrowany » piątek, 18 sie 2006, 15:08

smiac sie chce. Bielsko-Biala to smieszne miasteczko. chodniki sluza do parkowania samochodow, ulice dla pieszych do chodzenia, jezdnie dwupasmowe do blokowania, istny cyrk ........ Lepera. i jaka glupote jeszcze wymyslicie?
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Niezarejestrowany » piątek, 18 sie 2006, 15:13

W pełni popieram kierowców ciężarówek.
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Niezarejestrowany » piątek, 18 sie 2006, 15:33

kolezanki i koledzy. wine ponosza wladze. taki sam absurd byl w lipcu kiedy byly upaly i minister transportu oglosil zakaz poruszania sie tirom po drogach. zamiast wprowadzac zakazy idioci zrobcie lepsze drogi. ludzie sie denerwuja i zloszcza. zlosc to ludzka cecha i raz jest dobra a raz zla. matoly rzadzace naszym pieknym miastem mogly by namalowac kilka tablic informacyjnych i skierowac ruch ciezarowy na obwodnice zachodnia , gdzie jeden ciezarowek i drugi przejechaliby spokojnie bez zlosci a i na ulicy lwowskiej emocje by opadly. to co robia urzednicy to stara zasada z firm. skoro nie mozesz dac sobie rady ze spoleczenstwem to wprowadz zamieszanie. i dokladnie to robia wladze. krzysiu , piotrek , asia i inni sie zloszcza. ale na kogo? przeciez ta zlosc nie powinna byc skierowana na uzytkownikow ruchu tylko na wladze podejmujace decyzje. asia slusznie pisze ze na dole ulicy lwowskiej na swiatlach jest paranoja, moze wprowadzic zakaz skretu w lewo? moze to w jakis sposob by pomogl;o? ale nie my jestesmy od tego tylko wladze naszego miasta.
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Niezarejestrowany » sobota, 19 sie 2006, 21:02

Koleżanki Wiktoria i Asia powiedziały co wiedziały. Zawsze śmiałem się jak ktoś mówił, że kobiety są gorszymi kierowcami , ale po wypowiedzi tych Pań zaczynam zastanawiać się czy to czasem nie jest jednak prawda. No chyba że koleżanki Asia i Wiktoria to ta sama osoba co kocur.

P.S. Dziewczyny mam nadzieję, ze tak sobie dla jaj tylko trolujecie bo jak nie , to cóż jakby to delikatnie powiedzieć. O może tak : Mam nadzieję że chociaż ładne jesteście.

Co do meritum sprawy : najlepiej jeździć na zasuwak, jak widzicie kogoś przesuwającego się po lewym pasie na równi z samochodami z prawego oznacza to, że jest to pierwszy element zasuwaka, uważam że śmiało można się wtedy za nim ustawiać. Sam często stosuję ten manewr – z szacunku dla ludzi stojących przede mną nie chcę ich wymijać, ale często się śpieszę a jest to najszybsza metoda pokonania tego odcinka.

A tak ogólnie to moim zdaniem kierowcy w Bielsku-Białej są uprzejmi i tam gdzie trzeba to wpuszczają bez problemów.
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Niezarejestrowany » niedziela, 20 sie 2006, 09:40

kocur to kocur a nie jakies dziewki. kierwowcy w bieksku uprzejmi? hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Niezarejestrowany » niedziela, 20 sie 2006, 09:46

do JABA , zlodziej tez uwaza ze to co robi nie jest zle, a w wiezieniach siedza nie winni ludzie. wszystko zalezy od punktu widzenia. tobie wydaje sie ze w bielsku sa uprzejmi ludzie a dziesieciu innym moze sie wydawac ze sa nieuprzejmi, wiec uszanuj to. widac jestes osoba ktora poza regionem nigdzie nie jezdzila i chyba dlatego nie wiesz co to jest poruszanie sie na drogach dwupasmowych. ale to juz inny szczegol, w rozmowach ze znajomymi wynika ze duzo ludzi jest przeciwna chamstwu jakie jest na ulicy lwowskiej tzn przeciwna blokowaniu drogi. i rzeczywistosc jest taka jak z kibicami na mecze chodza rozni kibice. sa tacy co sie bija i jest ich mniejszosc. tak samo miejmy nadzieje ze ci debile co blokuja droge to tez mniejszesc, krzykliwa ale mniejszosc. i policja zajmie sie w koncu leczeniem ich glupoty.
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Niezarejestrowany » niedziela, 20 sie 2006, 11:24

o co wy sie klocicie? przeciez jak ktos blokuje lewy pas ruchu to i tak za nim sie ustawiaja samochody ktore jada lewym pasem i ten co blokuje mysli tylko o sobie, bo i tak nie rozladuje korka w ten sposob. wiec jaki sens jest blokowac lewy pas? wiekszosc ludzi i tak chce jezdzic lewym pasem wiec po co to cale przedstawienie?
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Niezarejestrowany » niedziela, 20 sie 2006, 12:50

cool : to ,że większość ludzi wybrała PiS a zwłaszcza wujka Leppera to nie znaczy ,że są madrzy ,inteligentni i trzeba się z nimi zgadzać. Większość to bydło stadne.
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Niezarejestrowany » niedziela, 20 sie 2006, 12:54

a ile procent spoleczenstwa bralo udzial w wyborach? 48% a z tych 48% glosowalo na pis 36% z tego wynik ze jakies 20% narodu polskiego zaglosowalo na PIS i to w bardzo zawyzonych wynikach. wiec sie uspokoj i nie pisz glupot.
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Niezarejestrowany » niedziela, 20 sie 2006, 14:22

no fajnie , ja myślałem ,że demokracja to rządy większości , a tu okazuje się ,że jednak mniejszości , dzięki Kolego , człowiek całe życie się uczy.
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Niezarejestrowany » niedziela, 20 sie 2006, 14:44

koko ucz sie ucz , bo ladna glupote strzeliles. tylko w wyborach prezydenckich frekfencja przekracza 50% a w parlamentalnych nigdy jeszcze nie osiagnela 50%. takie zycie, polacy nie chca brac odpowiedzialnosci za politykow.
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Niezarejestrowany » niedziela, 20 sie 2006, 15:07

młody jestem ale jak dorosnem to zobaczycie.Frekwencja też mi sprawia problemy to takie trudne pojęcie.
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Niezarejestrowany » niedziela, 20 sie 2006, 15:12

koko nie pyskuj;)
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Niezarejestrowany » wtorek, 22 sie 2006, 09:06

A ja popieram tych co blokują. Trzeba chamstwo zwalczać chamstwem. Ja jakoś mogę odczekać te kilka minut w kolejce wiec inni też a nie ryć się jak "gorol do spowiedzi". Pozdrowienia dla normalnych użytkowników samochodów.
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron