Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Czy wiecie kto jest kandydatem Platformy Obywatelskiej na pr

Wasze wpisy od dnia 01.01.2006 do dnia 01.09.2006 roku.

Postprzez Niezarejestrowany » niedziela, 27 sie 2006, 16:58

W pracach samorządu powinien liczyć się czlowiek a nie partia, którą reprezentuje !!
Czy p. senator Nykiel mieszkanka Gilowic k/Pszczyny naprawdę jest godnym kandydatem na prezydenta Bielska Białej.? Problemy miasta chyba nie są jej zbyt dobrze znane ?Czy w mieście ponad 100 tys nie ma kandydata lub kandydatki na fotel prezydenta tegoż miasta ? Czy Prezydent Krywult nie dał dowodów na to, że dobro miasta i jego rozwój stawia na pierwszym miejscu...? Głosujmy z rozwagą !!!
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez che givera » niedziela, 27 sie 2006, 17:27

O p. Nykiel można przeczytać na:www.senat.gov.pl w zakładce senatorowie. Wiem o niej tyle, że jest osobą sympatyczną. Jednak skłonny jestem poprzeć przedmówcę xyz.
XXI wiek a ludzie nadal wierzą w bogów.
che givera
użytkownik
 
Posty: 1010
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez barwro » niedziela, 27 sie 2006, 17:51

Pania Nikyl znam od 25 lat z okresu Solidarnosci , jest ladna ,prrzyjemna ale ma jedna wade wybrala partie "cieniasow "
dlatego jest stracona.
barwro
nowicjusz
 
Posty: 5
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez Niezarejestrowany » niedziela, 27 sie 2006, 18:27

Do dwóch przedmówców. Ja rozumiem że popieracie Pana Krywulta, lub Pietę ale moment moment. To, że Pani Nykiel jest z PO a czymś świadczy? jakie cieniasy??Że nie zgadzają się na kaczoland to znaczy że są cieniasy?Że nie skaczą z mocherami to źle? Nie widzicie co ta koalicja robi?Nie widziecie co w tym kraju się dzieje?Obiektywnie spojrzec należy. Ja nie wiem czy poprę Panią Nykiel czy Pana Krywulta ale apeluję o argumenty merytoryczne a nie ideologiczne którymi ostatnio nas karmi TVP. Obecny Prezydent otacza się nie właściwymi ludźmi i to mi najbardziej przeszkadza. Poza tym jest kompetentny i pracowity. Natomiast dlaczego broni np. Stanisława P.? Tego pojąć nie potrafię
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Niezarejestrowany » niedziela, 27 sie 2006, 20:39

Nareszcie konkretna kandydatura, już myślałem, że PO w B-B nie stać na wystawienie swojego kandydata. Jest kandydatka, ktora ma bardzo duże szanse na wygranie z Krywultem. Pani Nykiel odniosła wielki sukces w wyborach do senatu, wierzę, że wygra w B-B. Popieram, wreszcie Bielszczanie będą mieli na kogo głosować!!!
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Niezarejestrowany » niedziela, 27 sie 2006, 21:07

Drodzy dyskutanci - prezydent miasta to ma byc przede wszystkim gospodarz.Dobry gospodarz. Najlepiej bezpartyjny. Piszecie o pani Nykiel:symaptyczna , miła, konkretna kandydatura, odniosla wielki sulces w wyborach do senatu. I co poza tym? Jedyna konkretna informacja na tym forum, to ta, o przynaleznosci do partii Inicjatywa dla Polski stworzonej przez Kamelę - Sowińską. Strona internetowa pani senator jest nieczynna. A jej życiorys na stronie Senatu wygląda tak: urodziła się 23 września 1953 r. w Wańkowej (woj. podkarpackie).
W 1983 r. ukończyła studia na Wydziale Pedagogiczno-Artystycznym w filii Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie. W 1987 r. ukończyła studia podyplomowe w zakresie filologii polskiej dla nauczycieli szkół podstawowych w Instytucie Kształcenia Nauczycieli w Katowicach oraz w 2004 r. - w zakresie integracji europejskiej w Wyższej Szkoły Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie.
W latach 1975-1984 pracowała w Robotniczej Spółdzielni Wydawniczej "Prasa-Książka-Ruch" w Oświęcimiu. Następnie do 1990 r. była nauczycielem języka polskiego w szkołach podstawowych w gminie Miedźna.
Od końca 1990 r. pełniła funkcję dyrektora oddziału "Ruch" SA w Oświęcimiu. W 1998 r. została powołana w skład Zarządu "Ruch" SA w Warszawie, a w latach 2000-2001 pełniła funkcję prezesa zarządu tej firmy.
W 2002 r. założyła Edukacyjne Centrum Biznesu w Bielsku-Białej, którego była właścicielem i prezesem.
Była działaczką związkową od 1980 r. Jako przewodnicząca Komisji Zakładowej NSZZ "Solidarność" w RSW Prasa-Książka-Ruch Oddział w Oświęcimiu, była delegatem na Zjazd Regionalny NSZZ "Solidarność". W 1989 r. została wiceprzewodniczącą Komitetu Obywatelskiego Solidarności w Miedźnej. W latach 1992-1997 pełniła funkcję przewodniczącej Oświęcimskiej Koalicji Obywatelskiej.
Jest fundatorem Fundacji "Jedna Europa" oraz założycielem Beskidzkiej Inicjatywy Lokalnej w Bielsku Białej.
Jest członkiem Platformy Obywatelskiej RP.
Mężatka, ma troje dzieci.
Prosze o podanie konkrektnych dokonań pani Nykiel na rzecz Bielska - Białej i jego mieszkańców.
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez che givera » niedziela, 27 sie 2006, 21:22

polityk_nigdy w swym dość długim życiu nie uczestniczyłem w wyborach, o czym pisałem w innym wątku, więc nikogo nie popieram. Moim skromnym zdaniem i tu się zgodziłem z xyz, BB jest miastem, które stać na prezydenta nie przywiezionego w teczce, nieważne, z jakiej opcji politycznej by pochodził.
XXI wiek a ludzie nadal wierzą w bogów.
che givera
użytkownik
 
Posty: 1010
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Niezarejestrowany » poniedziałek, 28 sie 2006, 10:21

Nowszy przedstawił życiorys kandydatki.
Z życiorysu wynika, że jest to osoba, która w życiu wiele osiągnęła, jest ambitna wie czego chce, takiej osoby B-B potrzebuje. Piszecie, że niczego dla B-B nie zrobiła. I wtym jej siła. Po to startuje w wyborach, żeby wygrać. Przedstawi swój program dla B-B. Jak wygra to go będzie realizować i wtedy zrobi konkretne rzeczy dla miasta. Po to startuje się na prezydenta miasta, że chce się dla miasta i mieskańców "coś"zrobić.
Osoba, która dużo dla miasta zrobiła, nic nowego nie wymyśli, jest wypalona, dlatego poptrzebna "świeża krew". Poczekajcie z opiniami do momentu przedstawienia programu dla B-B przez Panią Mirosławę Nykiel.
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Niezarejestrowany » poniedziałek, 28 sie 2006, 10:53

Trudno mi sie z toba zgodzić. Z życiorysu wynika, że pani senator osiągnęła wiele głównie dla ... siebie. Dziwi mnie, że w zyciorysie nie wspomina przynależności do partii Inicjatywa dla Polski i zaangazowania w promowanie tej partii i jej przywódczyni Kameli-Sowińskiej. Czyżby wstydziła sie tej działalności? Poza rym pani senator nigdy nie była i nadal nie jest mieszkanką Bielska - Białej, co tez nie jest jej atutem. Zgadzam sie z toba co do tego, że trzeba poczekać przynajmniej do momentu przedstawienia przez pania senator programu dla Bielska - Białej - oczywiście opartego na realiach. Ty tymczasem z góry i bez żadnego merytorycznego uzasadnienia zakładasz, że to najlepsza kandydatka na prezydenta naszeog miasta. Jeżeli jej siła polega jedynie na tym, że nic dla miasta nie zrobiła i na tym, że chce wygrac wybory - to jak dla mnie - to trochę za mało.
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Niezarejestrowany » poniedziałek, 28 sie 2006, 11:11

Już sie martwicie , nie wiem po co . Znowu pójdą miliony na propagande , a wyrwy i dziury sobie poczekają ...bo braknie kasy .
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Niezarejestrowany » poniedziałek, 28 sie 2006, 15:29

Ciekawa dyskusja się rozwinęła. Ciekawe czy Pan Krywult sobie poradzi w tej sytuacji.
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Niezarejestrowany » poniedziałek, 28 sie 2006, 16:26

Nie ma co krzyczeć przecież każdy ma chyba prawo wystartować w wyborach. Miejmy tylko nadzieję, że w kampanii nie dojdzie do pomówień, walki, obrażania innych. I tego się trzymajmy.Niech wygra najlepszy kandydat dla miasta. Po prostu.
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Niezarejestrowany » poniedziałek, 28 sie 2006, 16:43

wyrwy i dziury sobie poczekają bo kasa poszła na stadion i dotacje do prywatnych klubów
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Niezarejestrowany » poniedziałek, 28 sie 2006, 19:57

Czy warto sie podniecać wyborami . A moze zamiast wydac miliony zlotych na propagande wyborczą , ulotki , plakaty przekazać tą wielka sume na ....porządkowanie miasta , żeby zniknął bajzel i syf . Cel pożyteczny , bez obłudy i falszu .Co wy na to ?
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Niezarejestrowany » wtorek, 29 sie 2006, 06:25

A co zrobił Krywult dla B-B przed tym nim został Prezydentem?
A co zrobił jak już został Prezydentem???
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron