Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Czy wiecie kto jest kandydatem Platformy Obywatelskiej na pr

Wasze wpisy od dnia 01.01.2006 do dnia 01.09.2006 roku.

Postprzez Niezarejestrowany » wtorek, 29 sie 2006, 06:32

A co zrobił Krywult dla B-B przed tym nim został Prezydentem?
A co zrobił jak już został Prezydentem???
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Niezarejestrowany » wtorek, 29 sie 2006, 07:33

ach/ a moze lepiej wybrac takie wladze, które zamiast marnotrawic nasze pieniadze beda je wydawac z rozwaga i pozytecznie ? wtedy zniknie syf, itp. - co ty na to ?
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Niezarejestrowany » wtorek, 29 sie 2006, 07:50

Byloby inaczej , gdyby ci co obiecują , byli z tego rozliczani . Ktos powiedzial że na ulotki , zdjęcia , hasła , obiecanki itp .na prawie każdym słupie , drzewie , ścianie , płocie nas nie stać . A za te miliony poprawić fatalny stan dróg , żeby było mnie wypadków z powodu dziur , muld , wybojów , pralki itd . Zadbać za te pieniądze o wizerunek naszego miasta .
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Niezarejestrowany » wtorek, 29 sie 2006, 09:09

Największym minusem listy dyskusyjnej bielskiego forum jest to, ze ludzie wypowiadają się najczęściej nie na temat, lub prowadzę dywagacje nadające się do konsultacji psychiatrycznych.
Szkoda, bo ludzie którzy chcieliby konkretnie podyskutowac uciekają z forum bo nie lubia wulgaryzmów, ubliżania nawzajem sobie.
Nie nalezy się potem dziwić, że "taką władzę mamy (dziadowską)", ponieważ władza jest taka jak społeczeństwo (większość ktora tę władzę wybiera), czyli dziadostwo.
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Żyła » wtorek, 29 sie 2006, 09:22

Władza dla ludzi czy ludzie dla władzy?
"PRECZ Z NIEWOLĄ STEREOTYPÓW"
Just do it and feel the kick! BE FREE !
My name is common sense
Żyła
użytkownik
 
Posty: 52
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez Niezarejestrowany » wtorek, 29 sie 2006, 09:22

...To po to sa ciągle wybory za miliony aby było żle ?
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez ociec » wtorek, 29 sie 2006, 09:40

Czy zauważyliście, że wprowadzenie bezpośrednich wyborów burmistrzów i prezydentów miast bardzo osłabiło zainteresowanie wyborami do rady miasta ? Jak przedstawia się sytuacja w miastach gdzie prezydent nie ma poparcia w radzie miasta? Czy wygrana Pani Nykiel może być dobrym wyborem dla nas jeżeli władzę w radzie miejskiej przejmie PiS.
Avatar użytkownika
ociec
użytkownik
 
Posty: 154
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez Niezarejestrowany » wtorek, 29 sie 2006, 10:28

ociec to nie ma duzego znaczenia. Zauważ obecnie Prezydent Krywult w RM ma chyba tylko jednego człowieka i co robi co chce!. a zreszta na jakiej podstawie uważasz,ze w RM wygra PIS. Ja uważam, ze w naszym miescie wygra PO wraz z ugrupowaniami obywatelskimi, a PIS z Pietą na czele poniesie sromotna klęskę!
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez ociec » wtorek, 29 sie 2006, 10:45

Zgadzam się - jest prawdopodobne, że w Bielsku wygra PO. Ja osobiście chciałbym, żeby wygrał PiS i LPR. Sądzę jednak, że przy upolitycznieniu wyborów zarówno do rady miasta jak i na prezydenta nie byłoby dobrze, gdyby w tych wyborach wygrały różne mocno zantagonizowane opcje polityczne. Dużo łatwiej będzie mógł się dogadać Prezydent spoza głównych partii z upolitycznioną radą miejską. Może w tej sytuacji najlepszy byłby jednak Krywult, któremu PO nie udzieliło oficjalnie poparcia, więc ktokolwiek by nie wygrał w wyborach do rady miasta będzie mógł bez uprzedzeń z nim współpracować. Opcja Prezydent - St. Pięta, Rada Miasta PiS i LPR jest zbyt piękna, żeby mogła się w 100% ziścić.
Avatar użytkownika
ociec
użytkownik
 
Posty: 154
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez PutSmileOnMyFace » wtorek, 29 sie 2006, 12:19

Ociec/ Jakby tak ta Twoja zbyt piękna opcja się ziściła to ja wyjeżdzam z Bielska-Białej. Zresztą pewnie nie tylko ja. Za granicę. Wystarczy, że na samej górze mamy to co mamy; to chociaż niech lokalnie będzie jakoś inaczej, normalniej. St. Pięta Prezydentem Bielska-Białej - obciach na całą Polskę. Mam nadzieje, że Bielszczanie do reszty niezidiowacieli.
PutSmileOnMyFace
użytkownik
 
Posty: 436
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez ociec » wtorek, 29 sie 2006, 12:46

Put/ Prezydentem zostanie ta osoba, którą wybiorą mieszkańcy. Wybiorą oczywiście Ci, którzy do wyborów pójdą, inni poprą chcąc, czy nie opcję zwycięską. Na Pana St. Piętę zagłosuje wiele osób, które nie mają zaufania do PO i komuchów. Nie mają zaufania do PO gdyż jest to ugrupowanie ludzi, którzy zdają się nie pamiętać PRLu, którzy stawiają na "przedsiębiorczych" ( cóż z tego, że pierwszy milion trzeba ukraść ). Pan St. Pięta natomiast ma wiele zalet: młodość, bezkompromisowość, ideowość. Jeżeli Bielsko ma się uchronić przed upadkiem potrzebny nam będzie właśnie taki Prezydent jak Pan St. Pięta.
Avatar użytkownika
ociec
użytkownik
 
Posty: 154
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez PutSmileOnMyFace » wtorek, 29 sie 2006, 13:50

...młodość, bezkompromisowość, ideowość...Ostatno, znaczy się w niedzielę, oglądałem film - Adol Hiler - Narodziny Zła. On też był młody, bezkompromisowy (i to jak!!!) i ideowy (jeszcze bardziej niż bezkompromisowy!!!). Piszę, to nie dlatego by porównać S.P. do A.H. tylko dlatego, że powyższe cechy nijak się mają do predyspozycji do dobrego i skutecznego rządzenia. Młodość - starzy już na śmietnik?; bezkompromisowość - to akurat jest bardziej wadą niż zaletą na przedmitowym stanowisku, bo kompromis jest nieodowną częścią sprawowania władzy, zwłaszcza w samorządach; ideowość - zależy co przez tą ideowość postrzegać. Nie mówiąc już o tym, że nie każda idea dobra dla jednego człowiek ma być dobra dla ogółu.
PutSmileOnMyFace
użytkownik
 
Posty: 436
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez che givera » wtorek, 29 sie 2006, 14:00

Put...świetnie to ująłeś!
XXI wiek a ludzie nadal wierzą w bogów.
che givera
użytkownik
 
Posty: 1010
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez życzliwy » wtorek, 29 sie 2006, 15:54

ociec, ja mam inną zasadę: kieruję się ograniczonym zaufaniem i raczej wolę, gdy polityk jest zmuszony coś zrobić, niż gdy ja mu ufać muszę, że po wyborach on to zrobi.
życzliwy
użytkownik
 
Posty: 26
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez Niezarejestrowany » wtorek, 29 sie 2006, 16:14

Nie zgadzam się, że "pierwszy milion trzeba ukraść" i z tym, że ludzie z PO to właśnie tacy. załóż człowiecze swój biznes w tym kraju. Zrób to i wtedy się wypowiadaj. Z tego co napisałeś to nic w życiu nie osiągnąłeś i nie osiągniesz. Ani tutaj ani za granicą a pracodawcy takich jak Ty nie chcą. Rozumiesz? Ludzie z PO to też mali przedsiebiorcy a nie tylko giganci. Chcili obniżyć np. podatki i wprowadzić wiele korzystniejszych niż dziś zmian. Co masz dziś? strach przed PiS, becikowe i absudry w szkolnictwie. tego chciałeś? Życzę aby prezydentem została Pani Nykiel.
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości