Forum Bielsko.Biala.pl
http://www.bielsko.biala.pl/forum/

I okazuje się, że w tym pięnym Kraju moż
http://www.bielsko.biala.pl/forum/viewtopic.php?f=7&t=72713
Strona 1 z 1
Autor:  che givera [ piątek, 25 sie 2006, 21:29 ]
Tytuł: 

<<Ks. Tadeusz Rydzyk poprosił słuchaczy Radia Maryja o modlitwę za wiceministra obrony narodowej Antoniego Macierewicza, który jego zdaniem jest linczowany. Jeżeli nieprawdę powiedział, to niech udowodnią mu - mówił w radiu redemptorysta>>....I co się dziwisz. Kto podskoczy w państwie wyznaniowym Rydzykowi i wogóle Kościołowi??
Autor:  che givera [ piątek, 25 sie 2006, 21:32 ]
Tytuł: 

Ks. Tadeusz Rydzyk poprosił słuchaczy Radia Maryja o modlitwę za wiceministra obrony narodowej Antoniego Macierewicza, który jego zdaniem jest linczowany. Jeżeli nieprawdę powiedział, to niech udowodnią mu - mówił w radiu redemptorysta.
Autor:  Niezarejestrowany [ sobota, 26 sie 2006, 00:32 ]
Tytuł: 

No cóż,tak to chyba w Polsce jest, że jak ktos sie dorwie do władzy, lub jest blizej "żłoba" - uważa, ze jest bezkarny i wszystko mu wolno. A Rydzyk, Macierewicz i jemu podobni - to jest totalna obłuda!
Autor:  jozo [ wtorek, 26 wrz 2006, 15:05 ]
Tytuł: 

a co powiecie na wypowiedż premiera z Krakowa w ostatnim wydaniu"TERAZ MY"który zarzucił ministrowi WASSERMANOWI i to wobeć tysięcy telewidzów nieprawde jakoby min.brał czynny udział w procesach sądowych w RADOMIU,co okazało się nieprawdą i co premier z Krakowa ano niesprostował zarzutów nie przeprosił na ekranach tv,tylko cichaczem poprzez telefon przeprosił ministra,wstyd panie premierze z Krakowa
Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1