Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Karol - papież, który pozostał człowiekiem ...

Postprzez paweL » wtorek, 17 paź 2006, 18:15

Był już ktoś na tym filmie ? - oceny w Przekroju są niezbyt dobre.
paweL
użytkownik
 
Posty: 627
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez stella21 » wtorek, 17 paź 2006, 18:58

Moj znajomy był i potwierdził rezenzje (nie tylko Przekroju). Kiepski film. Niestety nie potrafią opowiedzieć o naszym Papieżu, nie potrafią pokazać jakim był wielkim człowiekiem.
stella21
nowicjusz
 
Posty: 14
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Postprzez :o) » środa, 18 paź 2006, 14:28

ja wlasnie wrocilam z seansu bo bylismy cala szkola, film jako film spoko ale troszke nudny i wogule bzydki byl ten filmowy Papiez nasz byl ladniejszy =) na cala sale chyba tylko 1 osoba plakala ( tylko 1 bylo slychac ) tak to wogule nie trafial w serce i bezsensu ze wszytscy mowili po polsku mogli chociaz pokazac ze we wloszech mowi po wlosku a nie po polsku i murzyni tez gadali po polsku wiem ze to jest dubing no ale takie sztuczne to bylo =)
Anioł nigdy nie upada. Diabeł upada tak nisko, że nigdy się nie podniesie. Człowiek upada i powstaje.
:o)
użytkownik
 
Posty: 32
Na forum od: 6 wrz 2006, 19:22

Postprzez agnes89 » niedziela, 22 paź 2006, 19:05

widziałam film i mysle, ze JPII był zbyt wielkim człowiekiem jako papież i nie da się tego jakoś w skrócie (czas trwania filmu) przedstawić, zawsze bedziemy czuć jakiś niedosyt, pierwsza częśc o Karolu, człowieku który został papieżem, była dobra, bo nie znaliśmy jego czasów młodości, a tą część znamy, mozna powiedzieć z codzienności
agnes89
nowicjusz
 
Posty: 6
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez mipi » piątek, 27 paź 2006, 08:21

Po pierwsze do d*** był dubbing
Po drugie nie podobało mi się to, ze sceny np. z pielgrzymek do Polski nie były z podstawionym brazem prawdziwego papieża. Sztuczne to wszystko było.
AGNES89 - masz rację nie da się poprostu tak wielkiego człowieka jakim był JP II przedstawic w jakimś tam filmie. Podejrzewam, że lepszy byłby film biograficzny, w którym są sceny z jego zycia i z jego udziałem. pozdrawiam
mipi
użytkownik
 
Posty: 35
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez stasia » środa, 29 lis 2006, 16:30

agnes89 napisał(a):widziałam film i mysle, ze JPII był zbyt wielkim człowiekiem jako papież i nie da się tego jakoś w skrócie (czas trwania filmu) przedstawić, zawsze bedziemy czuć jakiś niedosyt, pierwsza częśc o Karolu, człowieku który został papieżem, była dobra, bo nie znaliśmy jego czasów młodości, a tą część znamy, mozna powiedzieć z codzienności

podpisuję się obiema rękami
stasia
użytkownik
 
Posty: 69
Na forum od: 10 lis 2006, 23:13


Powrót do Dyskusje filmowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron