Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

RYŚ

Postprzez kwass21 » środa, 21 lut 2007, 00:30

mialem tego pecha, ze dalem sie skusic reklamom i szumowi medialnemu i wydalem 19 zlotch na bilet do kina na Rysia w reżyserii S. Tyma. To niewatpliwie najgorzej wydane 19 zlotych w tym miesiacu! Jesli ktos mial zamiar sie wybrac, niech to lepiej przemysli, a jesli ktos sie waha, niech lepiej nie idzie! Misiowi Rys do piet nie dorasta, dowcipy sa malo smieszne (choc sa tez bardzo zabawne sceny - niestety to mniejszosc), poplatane i nie do konca logicznie polaczone watki, film konczy sie po ponad 120 minutach "na sile" - czuc po prostu, ze autor chetnie pociagnalby jeszcze historie przez kolejna godzine, ale musi konczyc, bo nikt nie wysiedzi tyle. Wiele scen jest "sobie a muzom", bo do filmu one nic nie wnosza. Jestem generalnie niezadowolony i zawiedziony, bo liczylem, ze bedzie to godny nastepca "Misia".
kwass21
użytkownik
 
Posty: 48
Na forum od: 18 sty 2007, 10:36

Postprzez Nikolas » wtorek, 27 mar 2007, 17:33

Hmm widziałem film i w miare mi sie podobał!! Tylko jeżeli ktoś faktycznie nastawia się na wrażenia związane z poprzed częścią może byc zawiedziony, to raczej współczesna wersja, ale ja uważam że film jest na prawde dobry;))) pozdrowienia dla wszystkich!!!
Nikolas
użytkownik
 
Posty: 40
Na forum od: 16 mar 2007, 21:05

Postprzez mary82 » piątek, 25 maja 2007, 11:54

byłam na ryśu i tez nie jestem zachwycona

po raz kolejny sobie wmawiam nigdy wiecej polskiego kina!!
Avatar użytkownika
mary82
użytkownik
 
Posty: 48
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez sebastian » sobota, 7 lip 2007, 17:28

byłem na tym filmie i mi się podobał ale długo trwał
sebastian
użytkownik
 
Posty: 378
Na forum od: 2 lip 2007, 13:53
Lokalizacja: Wadowice

Postprzez Barth » sobota, 7 lip 2007, 18:55

Pardon - jestem wyrozumiały i różne sytuacje spotykałem na forach dyskusyjnych i pomijając nagły wybuch epistolografii nic by mnie nie ruszyło, ale odpowiadanie samemu sobie jest trochę "dziwne".
Chciałbym uczulić pana Sebastiana na przyciski "Edytuj" i "Usuń" w prawym dolnym rogu ramki wiadomości.
Witam i proszę się nam nie zapisać na śmierć.
Barth
użytkownik
 
Posty: 459
Na forum od: 10 lis 2006, 16:32


Powrót do Dyskusje filmowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości