Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Shrek Trzeci

Postprzez GP » wtorek, 24 lip 2007, 15:17

Dlaczego jeszcze nikt nie wspomniał o tym filmie? ;)
Czyżby się nie podobał? Czy może jeszcze niewiele osób się wybrało (choć sądząc po ilości ludzi w kinie, trudno jest dość do takiego wniosku)?

Ja byłem już jakiś czas temu i jestem zadowolony. Jest się z czego pośmiać, choć na pewno nie tyle, co w pierwszej części, która była czymś zupełnie nowym i trudnym do przewidzenia...

Ogólnie polecam na rodzinny wypad i oglądanie :).
Fotograf z pasji, fotograf z zawodu.
Avatar użytkownika
GP
użytkownik
 
Posty: 3386
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez banan.eu » wtorek, 24 lip 2007, 15:31

bylem zobaczyłem i tyle...1 cześć wymiata...2 może być...trzecia trochę robiona na sile...można oglądnąć...
Always look on the bright side of life!
Moderator https://www.facebook.com/groups/biznes20 Biznes 2.0
Avatar użytkownika
banan.eu
użytkownik
 
Posty: 2025
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00
Lokalizacja: Bielsko Biala

Postprzez Kulturalna » piątek, 3 sie 2007, 15:55

Cóż,zdecydowanie nic nie przebije części 1 ze względu na element zaskoczenia,które następowało po zapoznaniu się ze Shrekiem :) Jakkolwiek przy oglądaniu części 3 także miałam sporo zabawy,dlatego myślę,że watro to obejrzeć,zapraszam ;)
Avatar użytkownika
Kulturalna
nowicjusz
 
Posty: 1
Na forum od: 3 sie 2007, 15:51
Lokalizacja: Lipowa

Postprzez Mr Elliot » wtorek, 11 wrz 2007, 17:58

No cóż...poszedłem z przekonania, że Shreka oglądnąć trzeba...Ale nie, tej części nie trzeba...
Mr Elliot
użytkownik
 
Posty: 21
Na forum od: 23 lip 2007, 12:24

Postprzez soniq » wtorek, 11 wrz 2007, 22:34

Mr Elliot napisał(a):No cóż...poszedłem z przekonania, że Shreka oglądnąć trzeba...Ale nie, tej części nie trzeba...

tak samo jak i części drugiej.
zdecydowanie pierwsza odsłona zrobiła furorę, a później lecieli już tylko na marce - ogra.

cz. 3:
nic ciekawego, wymuszone żarty na bazie poprzednich części: np 'zainwestuj w gacie, bo Ci widać' .. dla osoby, która oglądał już poprzednie odsłony nie jest to nawet zabawne, a przy takiej komedii powinniśmy śmiać się do rozpuku - czyż nie ?
oprócz tego - to już ewidentna bajka dla dzieci - bez ciekawych wątków z prawdziwym, wartym obejrzenia, dla każdego, skeczem/dowcipem.
no past . no future . just this moment
soniq
nowicjusz
 
Posty: 10
Na forum od: 25 sie 2007, 23:54
Lokalizacja: bb


Powrót do Dyskusje filmowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości

cron