Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Antychryst

Postprzez MałaCzarna » sobota, 30 maja 2009, 17:58

oglądał ktoś? właśnie się dziś z nudów wybieram, prawdę mówiąc nie widzę żeby grali coś ciekawego a że mam karnecik to skorzystam :-) napiszę jak wrażenia ;)
MałaCzarna
użytkownik
 
Posty: 138
Na forum od: 26 mar 2009, 10:24

Postprzez sebastian_ » sobota, 30 maja 2009, 22:32

napisz prosze poniewarz z moją dziewczyna wybieramy sie na ten film do kina i nie wiemy czy aby warto na pewno.
sebastian_
nowicjusz
 
Posty: 2
Na forum od: 30 maja 2009, 22:27

Postprzez MałaCzarna » niedziela, 31 maja 2009, 10:44

byłam, widziałam i co mogę powiedziec .... OMG CO ZA PORAŻKA! nie polecam absolutnie! szkoda czasu i kasy! gorszego filmu chyba nie widziałam (no m może "1409" czy jakoś tak) Jak to mój mąż powiedzial - dobrze że mieliśmy karnety, przynajmniej nie straciliśmy kasy! krótko mówiąc: w filmie gra dwóch aktorów (plus dziecko w prologu i epilogu) i trzy zwierzęta, film nudny jak flaki z olejem, cały czas miałam nadzieję że akcja się jakoś rozwinie a tu nic. ale w kinie przynajmniej było śmiesznie jak pewien widz wybuchnął gromkim śmiechem gdy jedno ze zwierzą przemówiło ludzkim głosem. Ów widz (nie potrafię po śmiechu zidentyfikować płci;-) ) tak się śmiał że pewna dziewczyna, która totalnie nie miała poczucia humoru, delikatnie mówiąc powiedziała mu żeby wyszedł ;-/
Nie wiem kto zaliczył ten film do gatunku psychoanalitycznego horroru :-/ ... jakkolwiek coś może z psychoanalityki w nim się pojawiło, to z horroru ni krzty. bo obcinanie łechtaczki nożyczkami, czy masturbowanie penisa do momentu pojawienia się krwi zamiast spermy, a w końcu przewiercenie nogi na wylot może wedlug mnie być horrorem dla bohaterów, we mnie budziło jedynie niesmak, zeby nie powiedzieć obrzydzenie ( choć obrzydzenie to chyba trafniejsze słowo).
Jedyne co mi sie podobało to muzyka w prologu i epilogu, ale dla tych paru minut nie warto iść do kina na prawie dwie godziny.
MałaCzarna
użytkownik
 
Posty: 138
Na forum od: 26 mar 2009, 10:24

Postprzez Lelulila » środa, 3 cze 2009, 20:48

(...)

Ten film jest projekcją chorego umysłu reżysera, a nie żadnym ambitnym studium nad złem.

Nie muszę mieć dyplomu z psychologii, by wiedzieć, że kobieta, która okalecza własnego syna zakładając mu buty nie na te nogi i potrafi biernie patrzeć jak jej własne dziecko skacze z okna, ma z głową coś o wiele poważniejszego, niż zwykła depresja. I teraz ta chora i zła do szpiku kości kobieta służy reżyserowi do tworzenia pewnych uogólnień na temat zła i natury człowieka. A to nie może się udać. I się nie udało. Film jest mało wiarygodny, nielogiczny, przerysowany. Epatuje przemocą i seksem bez żadnego celu. Ktoś napisał, że obrazuje ludzkie rządze. To nie jest prawda. Pokazuje tylko chory sex chorej psychicznie kobiety. To w ogóle nie broni się, jako metafora czegokolwiek.


Trzeba tylko przyznać, że reżyser ma dobry warsztat, a duet aktorów zagrał genialnie. Niestety film tylko stara się być ambitny. Z marnym skutkiem.

(...)
Lelulila
użytkownik
 
Posty: 693
Na forum od: 5 lut 2009, 09:58

Postprzez Klara Donegal » środa, 2 wrz 2009, 12:34

dziekuję za ostrzeżenie,czytałam co prawda nie pochwalne recenzje na temat najnowszego filmu Larsa Von Triera ale myślałam żeby sie mimo wszystko wybrać do kina,ale teraz już coraz mniej mam ochotę
...
Klara Donegal
nowicjusz
 
Posty: 3
Na forum od: 29 sie 2009, 20:42

Postprzez Jimbeam » piątek, 21 maja 2010, 23:42

Chyba najobrzydliwszy film jaki kiedykolwiek widziałem!! Nie polecam.
Jimbeam
użytkownik
 
Posty: 136
Na forum od: 25 lis 2009, 20:58


Powrót do Dyskusje filmowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 25 gości