Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Pod Mocnym Aniołem

Pod Mocnym Aniołem

Postprzez Pyramide » piątek, 17 sty 2014, 18:33

Pod Mocnym Aniołem był ktoś już? Jakieś szybkie oceny filmu.
Wybieram się na 20.40 do Gemini
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Pod Mocnym Aniołem

Postprzez Pyramide » sobota, 18 sty 2014, 09:31

Moja opinia po obejrzeniu.Reklama filmu przesadzona.Każdy widzi to co w filmie codziennie w swoim otoczeniu Gorzała się leje czyli Polska i Polacy.
A bliżej. Zatyka jak Śliwowica łącka .Można powiedzieć że film o wódce i alkoholikach. Ale opowiada o nieszczęściu jakim jest prowadząca do utraty wolności skłonność do uzależniania się, od używek, od otaczających ludzi.
Czy jeszcze to musimy widzieć na ekranach mam wątpliwość.
Ocena moja w skali 1-10 tylko 6.
Powalającej ilości widzów na sali nie było.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Pod Mocnym Aniołem

Postprzez aneva » sobota, 18 sty 2014, 10:02

Czyli cały Smarzowski. Nie wybieram się, bo zwyczajnie nie lubię jego filmów. I nie chodzi o to, że potrzebuję cukierkowej rzeczywistości na ekranie, ale nie mam też ochoty wychodzić z kina obrzygana. Dokładnie tak się czuję po każdym jego filmie. Ktoś może napisać, że on pokazuje rzeczywistość. Jeżeli tak, to nie potrzebuję płacić za bilet, wystarczy, że sobie popatrzę na ulicy.
aneva
użytkownik
 
Posty: 276
Na forum od: 24 lip 2007, 09:25

Re: Pod Mocnym Aniołem

Postprzez Paweł Strykowski » sobota, 18 sty 2014, 21:57

Mi się podobało to jak reklama zagrała na widza. Większość spodziewa się komedii, a tutaj komedia jest, ale tylko pierwsze 5 minut. Dobra gra aktorska. Mocny film.
Avatar użytkownika
Paweł Strykowski
użytkownik
 
Posty: 53
Na forum od: 11 lut 2009, 18:10

Re: Pod Mocnym Aniołem

Postprzez klinek » niedziela, 19 sty 2014, 08:03

Ja w przeciwieństwie do anevy jestem fanem Wojtka. Była to miłość od pierwszego spojrzenia , a dokładniej od filmu "Małżowina"
Wybiorę się na najnowszy film na pewno ,bo odwrotnie niż koleżanka Aneva lubię wychodzić z kina zgwałcony, obrzygany i okradziony z wszelkich uczuć i wartości.
"Życie niemal na pewno ma sens."
Avatar użytkownika
klinek
użytkownik
 
Posty: 273
Na forum od: 4 paź 2011, 11:08
Lokalizacja: Kiedyś ŁDZ dziś B-B

Re: Pod Mocnym Aniołem

Postprzez Anke » niedziela, 19 sty 2014, 12:14

Jak ktoś zna filmy Smarzowskiego to nie nastawia się na komedię. Osobiście uważam, że to obecnie najlepszy reżyser w Polsce, od jakiejś dekady. Na film pójdę z pewnością, tym bardziej, że znam książkę. Ten film nie zawiera chyba nic nowego, czego nie byłoby wcześniej u Smarzowskiego. Jeśli alkoholu jest więcej niż w Domu Złym to będę naprawdę zdziwiona...
Anke
użytkownik
 
Posty: 1356
Na forum od: 9 lip 2010, 20:21

Re: Pod Mocnym Aniołem

Postprzez Luk83bb » czwartek, 23 sty 2014, 14:27

ten gość nie kręci słabych filmów - są na swój sposób mocne, brutalne, często obrzydliwe, ale są bardzo dobre. Oczywiście Must Watch
Avatar użytkownika
Luk83bb
użytkownik
 
Posty: 70
Na forum od: 24 sie 2012, 20:27
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Pod Mocnym Aniołem

Postprzez aniol » sobota, 1 lut 2014, 23:53

Dla mnie świetny film,ale sądząc po publice nie tego się spodziewała.przyszli na lekki,łatwy i przyjemny film a on wciska w fotel i wyciska jak cytrynę.Cały Smarzowski,duży +
Avatar użytkownika
aniol
użytkownik
 
Posty: 221
Na forum od: 2 lip 2007, 20:09

Re: Pod Mocnym Aniołem

Postprzez admhejka » czwartek, 3 kwi 2014, 08:04

Ja bardzo lubię wszystkie filmy Smarzowskiego fakt są one ciężkie ale dają do myślenia.
Avatar użytkownika
admhejka
nowicjusz
 
Posty: 6
Na forum od: 3 kwi 2014, 07:39

Re: Pod Mocnym Aniołem

Postprzez SAMAEL66 » czwartek, 3 kwi 2014, 15:27

admhejka mogłabyś nie nabijać postów? jeśli masz coś ciekawego do przekazania to pisz ale nie bij rekordu w dodawaniu niczego nie wnoszących postów.
SAMAEL66
użytkownik
 
Posty: 1380
Na forum od: 30 gru 2008, 19:33
Lokalizacja: Złote Łany


Powrót do Dyskusje filmowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości

cron