Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Sicario

Sicario

Postprzez banan.eu » poniedziałek, 5 paź 2015, 22:06

nie ukrywam ze poszedłem na ten film tylko z powodu jego ocen i srogo sie zawiodłem,film na raz praktycznie fabuła typowo bez zbędnego sensu.

film bardziej dla amerykańskiego widza który może ogarniać temat karteli i walczącej z nimi policji

takie 5/10
Always look on the bright side of life!
Moderator https://www.facebook.com/groups/biznes20 Biznes 2.0
Avatar użytkownika
banan.eu
użytkownik
 
Posty: 2024
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00
Lokalizacja: Bielsko Biala

Re: Sicario

Postprzez Nebelwerfer » sobota, 2 sty 2016, 21:29

Na Filmwebie ten film ma ponad 7 pkt., niektórzy piszą, że film roku, że Oscar się należy...a ja nie mogę uwierzyć, jaka to bida.
OK, zdjęcia i muzyka - super, ale ten scenariusz. Tyle kompletnie niewiarygodnych fuksów i sytuacji, jak w Rambo, bohaterka główna z dylematami moralnymi a'la Ojciec Mateusz...Po prostu nie wierzę, że taki reżyser, takimi środkami, nakręcił coś na tak żenującym poziomie fabularnym.
"Ludzie , tacy jak Nebelwerfer to woda na młyn dla wrogich Polsce sił..." - necia55
Avatar użytkownika
Nebelwerfer
użytkownik
 
Posty: 1234
Na forum od: 5 sty 2015, 11:29

Re: Sicario

Postprzez davnbb » niedziela, 3 sty 2016, 00:30

Oglądałem wczoraj - luźna sensacja do oglądnięcia przy piwku wieczorem. A na Filmwebie widać siedzą i punktują, żeby ludziska ruszyły do kina ;-)

A dziś oglądnąłem coś ciekawszego - "Zjawa" z DiCaprio. Film o tyle ciekawy, że opowiada historię legendy amerykańskich traperów - Hugha Glassa. Reżyser dodał coś od siebie do istniejącej legendy (chociaż wersji było pewnie tyle co i opowiadających) aby widz nie zasnął przez 2,5h oglądając jak główny bohater je korzonki i jagody ;-).
Jak ktoś jest ciekaw kim był bohater filmu: http://facet.interia.pl/obyczaje/historia/news-hugh-glass-czlowiek-ktory-oszukal-przeznaczenie,nId,1091436

Jeśli któryś z tych dwóch filmów miałby dostać Oskara to zdecydowanie powinien dostać go DiCaprio za swoją rolę.
davnbb
użytkownik
 
Posty: 1536
Na forum od: 3 mar 2008, 05:11


Powrót do Dyskusje filmowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości

cron